Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A powiedz mi jeszcze jak w końcu rozwiążecie sprawę słupów drewnianych ?..... pukałam, nikogo nie było, więc sama przeleciałam się po waszym domu 8) - chciałam podpatrzeć - dawali jakieś siatki pod tynk w tych miejscach? drewno było dodatkowo impregnowane .... zastanawiam się jak to u siebie zrobić ... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a któremu Krzysiowi niespodzianki mam chować, temu od Oli? :wink: mój Robaczek to Mateusz, hihi :)

 

Oj :oops: to będzie zadyma jak Ola to przeczyta - bo dlaczego Yreqowi zapadł jej mąż Krzyś w pamięci ? :roll:

Przepraszam - oczywiście, że o szkraba Mateusza mi chodziło - nie powinnam siadać do komputera w imieniny przy czerwonym :lol:

 

:lol: No przeczytałam właśnie, oj oj oj YreQ i tu paluszkiem Ci grożę ;)

Ale wybaczam ze względu na czerwone ;) i przy okazji życzenia składam :D Bizusy dla Ciebie http://forum.tkk.pl/engine/images/smiles/kisstogether.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jeszcze jak w końcu rozwiążecie sprawę słupów drewnianych ?..... pukałam, nikogo nie było, więc sama przeleciałam się po waszym domu 8) - chciałam podpatrzeć - dawali jakieś siatki pod tynk w tych miejscach? drewno było dodatkowo impregnowane .... zastanawiam się jak to u siebie zrobić ... :roll:

cholipka, security nie dzwonili... :roll: :wink:

 

o słupach zadecydowaliśmy, że będą wystawać, więc właściwie żadne nie były tynkowane - na te, które nie wystają ze ścian będą nałożone dodatkowe belki :)

 

między ścianą dochodzącą do belki a samą belką jest pianka do uszczelniania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) też byłam zdziwiona, że alarm nie wyje :wink:

 

U nas jest ta sama sytuacja- już o tym wcześniej ze sobą pisałyśmy :oops: (słupy)

Zastanawiałam się co ze stykiem słup i ściana - u nas wzmocnili to na gwoździe i płytki.... :roll:

Też tak mam , że z jednej strony słup nad tynk będzie wystawał a z drugiej przez tynk ... trochę będzie cofnięty :roll: no i te słupy mam na klatce schodowej i choć miały pozostać widoczne, to akurat w tym miejscu pomysłu na nie .... nie mam absolutnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ, może Twoi budowlańcy będą mieli pomysła, co? :wink: :)

 

SIUR - coraz częściej kołacze mi się w głowie "umiesz liczyć , licz na siebie" .... zatem czekam na oświecenie własnego umysłu........ lub też "artystę od wykńczeniówki z wizją ...." :o :lol:

 

Podejście inwestorka - "zrobi się , nie my pierwsi i nie ostatni ze słupami drewnianymi " :evil: :wink:

 

Zatem Pan od wykończeniówki ma przyjść w poniedziałek ... z żoną.... :roll: ONA z inwestorkiem będą oglądać nasze mieszkanie - bo szukają do kupienia.......a ja z JEJ MĘŻEM będziemy debatować nad wykończeniem mojego domu ..... ciekawe co z tej kombinacji wyjdzie .... ???? :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No to ja też się dołączę. Też sobie podglądam tu i tam płytki różnych maści, ale żeby się na coś zdecydować to nie taka prosta sprawa. Tyle tego jest i potem człowiek stoi przed tymi płytkami i patrzy jak wół na malowane wrota i ogarnia go całkowite zaćmienie. Ja przynajmniej tak mam, nie wiem jak Wy dziewczyny :wink: Jednym mogę się pochwalić, już mam wybrane płytki do wiatrołapu, holu i kuchni. Wszędzie będę miała takie same, gres polerowany mejd in chiniol :lol: Teraz tylko muszę isc i nakupać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yreq Bambus był na mojej liście na m-cu II, na I była Fascia Cao czy jakoś tak ;) Ale to było w zeszłym roku i teraz już mi się jakoś mniej widzi :( Sama już nie wiem. A po ile kupujesz Bambusa? Bo może też go wezmę pod uwagę do górnej łazienki.

Sorry Jasia za te dyskusje u Ciebie. Ale Ty na pewno się nie pogniewasz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny! :D

 

oczywiście, że się nie gniewam :D

 

u nas w sprawie płytek wszelkiej maści, jeszcze żadnych decyzji nie ma, ostatnio byliśmy coś odglądać jakieś dwa tygodnie temu... :roll:

 

między innymi dlatego, że przez ostatni tydzień byłam w delegacji - konsultowałam wystrój wnętrz domów we Francji :wink:

stąd ta cisza u mnie :p

 

facet od płytek coś trudno dostępny się zrobił :roll:

w tym tygodniu będziemy próbować podejmować jakieś decyzje, przynajmniej w sprawie terminu rozpoczęcia dalszych prac :)

 

choć podłoga w kotłowni wciąż mokra :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...