Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I jak tam budowa ?

 

Z tego co widzę to chociaż materiały macie.

budowa ruszyła dziś po dwutygodniowej przerwie (inspekcja będzie - moja 8) )

 

materiały czekają już od zeszłego roku! mam nadzieję, że nam ich nie świsną na dzień przed (tfu tfu!)

 

a swoją drogą to z tymi materiałami niezła kicha - chyba szybciej byłoby samemu lepić cegły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jasiu jak u Was jest z wnętrzami? Sami urządzicie swoj dom czy zdacie się na pomoc architekta wnętrz???

widzę, że my kobiety o wnętrzach myślimy zanim jeszcze ściany powstaną... :D

mniej więcej wiem czego chcę i mam już trochę klamotków (np. część mebli po cioci Inie, czyli z zeszłego wieku... :D), więc z architektem wnętrz byłoby ciężko...

to znaczy jemu ze mną... :lol:

oczywiście cały czas mi się kotłuje w głowie, raz wymyślam to, raz tamto, ale uważam, że pewne sprawy można a nawet należy przemyśleć wcześniej, żeby potem nie mieć wielkich dylematów w sklepach :wink:

 

żeby się zanadto nie rozpisywać (bo temat przepastny :wink: ) to powiem tylko o ogólnej mej wizji: dość ciemna podłoga(ciepły kolor drewna), kolory na ścianach (zieleń, oliwka, niebieski, pomarańczowy, ale też ecru i biel - zależnie od pomieszczenia rzecz jasna), okna orzech, drzwi i listwy przypodłogowe białe/ecru, meble wygodne i takie do pomieszkania a nie oglądania :)

 

zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości, jak przyjdzie wybierać i komponować poszczególne elementy...

 

domyślam się, że też już sobie planujesz swoje wnętrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc na jakim już jesteście etapie otworzyłem flaszkię i zalewam się niczym wasz strop. Zdrowie Wasze oraz Be, De i tym podobych :)

Ciasteczkowy! nie zalewaj się jak nasz strop!!! przez 4 miesiące nie zdążysz! :D

 

chociaż właściwie może to i lepiej... bezpieczniej dla zdrowia, bardziej prorodzinnie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w salonie zrobimy podłogę z kamienia, gabinet - podłoga z dębu postarzanego, ciemnego, sypialnia nr 1 - dąb wybielany, sypialnia nr 2 - merbau - sypialnia nr3 - na razie nie wiem co będzie :),

widzę, że pokrycia podłogowe masz całkowicie opanowane :lol: nie wydaje Ci się, że jednak za dużo różności i mogą się ze sobą "gryźć"?

 

my na dole będziemy mieli płytki w holu (częściowo) i kuchni (zastanawiam się jeszcze nad jadalnią) a w pozostałych pomieszczeniach taki sam kolor paneli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, a co z tą obsuwą czasową? Bedziesz dochodzić odsetek? Zleciesz dodatkwe prace w ramach umowy? Bo u mnie tez na bank się nie wyrobią - mają czas do 31 maja ... a przed nimi jeszcze 2/3 prac :(

w umowie mamy zapisany koniec robót na październik 2007 - to w kosztorysie pan Be planował zakończenie na marzec (kosztorys jest co prawda załącznikiem do umowy, ale zakładamy, że daty w nim zawarte były jego pobożnym życzeniem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...