Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

Ja się uparlam na wrzesień. Generalnie jest plan wynajęcia mieszkania od października, więc stanę na głowie, żeby tak było... Tylko czy to coś pomoże? :roll:

wydaje mi się, że wrzesień to realny termin - jeśli jest ekipa, która cały czas pracuje to bez problemu można wszystko zrobić :)

poza tym, jeśli chcecie wynajmować mieszkanie (czyli macie obecnie gdzie mieszkać :wink:), to gdy będziecie dawać ogłoszenie będziecie już pewnie wiedzieć czy do końca września się wyrobicie - jeśli nie, to przesuniecie termin wynajmu :)

 

PS. a stawanie na głowie najczęściej jednak jakoś pomaga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasia, no w końcu dzisiaj mi się udało zobaczyć fotki 8) Muszę powiedzieć, że masz piękne schody wejściowe, fajnie, że tak troszkę osłonięte będą z jednej strony. Na pewno pięknie będzie się to prezentowało po obłozeniu klinkierem.

Tylko uważaj, żeby po parapetówie nikt nie spadł z podestu :lol:

 

Na ile masz kolankową? 3 pustaki czy więcej?

no cieszę się, że w końcu zobaczyłaś i że Ci się podobają :D

 

podest w przyszłości nie będzie taki groźny :)

 

kolankowa to chyba jakieś 2,5 pustaka ma chyba jakieś 60 cm? a co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa :)

garderoby mają po 2,6 m2 (liczone od 1,90 m), nie wiem ile mają po obrysie podłogi, sprawdzę sobie przy okazji :)

generalnie nie są za wielkie, ale na pewno się przydadzą - w jednej chcemy postawić deskę do prasowania, jestem ciekawa czy to się sprawdzi i będzie wygodne

a Twoje jakie mają być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polskiesadownictwo.pl/userimages/JAJKO.jpg

 

Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:

uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.

Przyjaciół wielu, dużo w portfelu,

dyngusa mokrego i czasu radosnego,

a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!

 

OLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam nocne koszmary i schizy budowlane - śniło mi się, że wpadłam na działkę, tam podłogówka nie rozłożona a posadzkarz powiedział mi, że mam się bujać i lał nie będzie :o :lol: :wink: A wszystko przez to, że tyle się wszystko opóźnia i przekładam ciągle terminy i że lać planowo jutro mają :roll:

Poza tym czekam na wszystkich i wszystko - jeśli "szef z góry" chciał mnie nauczyć cierpliwości - to wybrał niezłą szkołę :wink:

 

A u nas zima.

Aż dziw bierze, że w niedzielę ma być 17stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Dziewczyno, nawet w snach nie masz spokoju! :roll: :wink:

 

może po prostu umawiaj wszystkich z dwutygodniową przerwą między terminami na ewentualne opóźnienia? najwyżej zaczekasz parę dni a nie będziesz przekładać ekip o miesiąc :roll:

 

z tą pogodą to nic nie mów! :-? ja chcę wiosnę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) nie no :roll: na styk nie były żadne umawiane - u mnie ludzie zawiedli a nie tygodniowe tylko opóźnienia. Inaczej się ze mna umawiali a inaczej robili. Wylewki najpóźniej w pierwszym tygodniu marca miały być lane, dzwoniliśmy pod koniec lutego. Ok - powiedział posadzkarz, to przyjedźcie za tydzień ustalimy. Po paru dniach inwestorek dzwoni co ma kupić, a on, że teraz nie da rady :o a tynków to w ogóle nam kładł nie będzie bo załapał w przetargu dużą robotę. Prosiliśmy aby nas gdzieś wcisnął, to z kolei deprechy hydraulik dostał - bo non stop ludzie go poganiali ( dopiero później się przyznał ) i nie było go 1,5 tygodnia na budowie....więc folii nie ułożył. Jak na amen w pacierzu ustaliliśmy termin jutrzejszy to i tak podłogówkę kończy kłaść dopiero na łeb na szyję od wczoraj - no i co ...AWANTUROWAĆ się nie mam sił. Widzisz, nie ustalałm nic na styk a i tak są obsuwy. Dach też miał być zrobiony do połowy grudnia najpóżniej - a skończyli ( już ci drudzy) 10 stycznia :roll:

 

Nie o wszystkim już piszę , bo nie da się oddać i rozmów i sytuacji - a "pałować się " jak mawia inwestorek - widocznie trzeba.

 

Do tego zimno jak cholera- szlag trafi wegetację, jabłka z Chin będziemy jeść :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i płytki na dół - Paradyż, Percy beige i grafit

 

http://www.paradyz.com.pl/images/products/mini/002232.jpg

 

http://www.paradyz.com.pl/images/products/mini/002233.jpg

 

no nie wiem, może coś z tego wyniknie... :roll: na przykład... jakaś sensowna podłoga...? :wink:

 

już na pewno wybrane ?

jak na żywca wyglądają - bo kolory płytek w internecie są takie, że mój kafelkarz komentuje to zdaniem ( o..... jak bardzo fotograf się postarał ) - w sobotę to odkryliśmy na swoich :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ma decyzji :roll:

 

ale najpierw widzieliśmy je na żywo i kolory są mniej więcej takie (przynajmniej na moim monitorze :wink:)

 

raczej nie zdecydowałabym się na zakup przez internet nie widząc produktu na żywo - na zdjęciu często coś wygląda lepiej niż w rzeczywistości :roll:

 

te swoje płytki już kupiliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...