Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Jasiu,

Ja tez popieram kuchnie z Ikea, koniecznie z gornymi polkami. Po naszych przejsciach z kuchnia, nikomu nie zycze, a tak przynajmniej wiesz co masz, ukladasz jak chesz i zawsze mozesz dokupic/zmienic ;)

Bardzo fajne te parapety zewnetrzne macie - kolorek wypasik ;)

Trzymam kciuki za kredycik - i zycze wytrwalosci w papierologii w urzedach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Lipowa Panienko! :D

 

no ikea to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie :)

 

dzięki za parapetowy komplement - mi też się podobają, znalazłam te bardziej czerwone osadzone gdzieś na górze, ale nie jest ich dużo - widocznie jakaś partia musiała koniecznie mnie zniesmaczyć, żeby efekt końcowy był zadowalający :roll: :wink:

 

a u Was jak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci fajnie, że piec masz na gaz. Niestety na naszym odległym podlasiu takie rozwiązania nie są jeszcze dostępne. Ja jak za króla świeczka będę walić chmurę prosto w atmosferę. Co do mebli z Ikei to powiem tak to co można zdobyć w ładnej formie i przystępnej cenie baaardzzooo mi odpowiada.Ja z kolei mam wszystkie meble z BRW i nie narzekam a wręcz odwrotnie bardzo sobie chwalę i polecam.

Pozdrawiam serdecznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano trochę kłopotów ze zdrowiem, ale już wracam do pełni sił :D

 

na budowie prace posuwają się powoli, ciągle czekamy na kredyt :-?

 

ale jak już go dostaniemy to nie będziesz nadążała z czytaniem moich wpisów Maleńka, hihi :lol: :wink:

 

jutro jadę zobaczyć jak mi się robi łazienka, więc będą nowe informacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no YreQ ja też bym chciała :lol:

 

może niebawem się uda :)

 

no i się udaje :D

 

ładne to caffe :D

i prysznic już masz wybrany :o

u nas wraz z topniejącą kasą zapędy na super hiper prysznic maleją - siła w gniazdku poczeka; chwilowo ( czytaj na lat parę :lol: ) zakupimy coś taniego z głębokim brodzikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się udaje :D

ładne to caffe :D

i prysznic już masz wybrany :o

u nas wraz z topniejącą kasą zapędy na super hiper prysznic maleją - siła w gniazdku poczeka; chwilowo ( czytaj na lat parę :lol: ) zakupimy coś taniego z głębokim brodzikiem :wink:

dzięki YreQ ! :D

prysznic już, bo GW chce go zamontować między płytkami - no i brodzik trzeba osadzić, bo kabina też będzie cała w płytkach

 

o super-hiper prysznicu nawet nie myśleliśmy, za drogie to ustrojstwo i właściwie nie wiem jak często jest się w stanie korzystać z tych wszystkich bajerów, skoro w tygodniu prysznic najczęściej jest szybki :)

 

nie wiem tylko czy coś taniego Was zadowoli, bo nam się wydawało, że nie ma nic prostszego i tańszego niż drzwi prysznicowe a tu niespodzianka :) trochę się naszukaliśmy, żeby zgrać wygląd, jakość i cenę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśka, no to zaszalałaś :) Nie dosyć, ze wucety stoją to jeszcze prysznic już zakupiony i pewnie niedługo stanie. No ładnie,ładnie. Ja to na razie mam tylko wybrane sanitariaty i w notesie pozapisywane :) O kabinie jeszcze nie pomyślałam, a powinnam :roll:

:D zaszalałam, bo mam kartę kredytową :D - gorzej, jak nie będę mieć kasy, gdy przyjdzie ją spłacić :roll:

 

Ola, a to co napisałaś jest bardzo ważne - masz WYBRANE :D - jest to najważniejszy krok, że tak filozoficznie się wyrażę! a samo zakupienie może nastąpić we właściwym momencie :D najgorsze to zadecydować :roll:

a szukając prysznica natrafiłam na kompakt koła i bardzo się cieszę, bo znalazłam mimochodem coś co mi się spodobało a już się bałam, że ta decyzja też nie będzie łatwa :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...