Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

x@#$%^ :evil:

mikopiko, z ust mi to wyjęłaś!

 

właśnie przed chwilą się dowiedziałam, że beton jest zamówiony! na poniedziałek! jutro już wszystko będzie gotowe! a te wykrzykniki dlatego, że szlag mnie trafia, że z ZNOWU kolejne DWA dni zmarnowane będą!

 

a jak w poniedziałek będzie padać?!

 

przepraszam, że się powtórzę: x@#$%^ :evil: x@#$%^ :evil: x@#$%^ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam strop się czuje ? Zalany ?

Nam mają zalewać w środę ale raczej się nie wyrobią, mam tylko nadzieję że betoniara przyjedzie dzień a nie tydzień później.

Wkurzające są te wszystkie obsuwy.

strop tak się zalał, że dziś nie dał rady dojechać :D

 

wkurzające? hmmm, delikatny jesteś... :wink:

 

no i? była ta grucha?

 

grucha była, ale nie u nas... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam mają zalewać w środę ale raczej się nie wyrobią, mam tylko nadzieję że betoniara przyjedzie dzień a nie tydzień później.

prorok jakiś?!

 

PS. widzę, że jak się w coś nie wierzy to prędzej się to ziszcza niż jak się ma tę nadzieję... lichą... marną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem że może pomoże serenada albo pocieranie o siebie dwóch cześci ciała ?

serenada (a raczej wycie do księżyca) już za nami a pocieranie? o siebie? dwóch części? ciała? :o

raczej szykuje się pocieranie o siebie dwóch ciał (przy czym jedno zostanie starte na proch... :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jasia, niech ten Pan Be tak się nie rozpędza. Szaleje z prędkościa nie do ogarniecia przez moją mózgownicę. Jak można w takim tempie pracować??? zapytowuję się grzecznie! Ja sie cieszę, ze mamy budowlańców jakich mamy, chociaż gdybyśmy zdecydowali sie na innego z którym rozmawialismy to też moglibyśmy zaplanować sobie koniec budowy na 2560 rok :wink: Bo ten własnie pan buduje naszym znajomym, którzy musza sie za m-c wprowadzać a tam ledwo dach położyli. Ale my to przewidzieliśmy i jest ok.

Jasia głowa do góry i powodzenia na dalsze etapy :wink:

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem zbiorowo, bo trudno się rozwodzić, gdy na usta cisną się tylko %&$@ :evil: &~%& :x

 

cóż, jak za bardzo pogonię pana Be to facet wyzionie ducha i prawdopodobnie będę musiała sama zakasać rękawy i budowlańcem zostać :-?

 

nie wiem jak ja to robię, ale nadal jestem dobrej myśli 8)

 

no właśnie - nie wiem - czwartek, piątek i sobota znowu bez postępów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...