Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mati to faktycznie główny plus naszego D O Mu i wystroju wnętrz :D :D

 

mebli jeszcze właściwie nie mamy - na początek będzie zbieranina - moja stara zielona sofa w kratkę, fotele i stoliczek, biurko i witryna (ciemny brąz) od Cioci Iny itp. :)

ale docelowo chcę w salonie białe meble (z Ikei oczywiście :lol:) z tej serii:

 

http://www.ikea.com/PIAimages/74026_PE190771_S3.jpg

 

a firma Kornik wpadła mi gdzieś w ucho tu na forum - mimo nazwy :wink: mam zaufanie do ich wieloletniego doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowa do góry - jeszcze im pokażesz :) - mniej więcej wiem co przeżywasz - ale znajdź plusy -wiesz, że kasę dostaniesz...a bank niech płaci odsetki za zwłokę 8)

dzięki YreQ :)

nie chcę się wdawać w szczegóły co ja im zrobię :lol:

ale tak naprawdę to myślę, że na pewno niewiele wskóram a zmarnowanego czasu i straconych pieniędzy nikt mi nie zwróci :roll:

że nie wspomnę o moim zdrowiu psychicznym :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu

 

ale gdy już pieniądze będą i ruszysz z kopyta, szybko zapomnisz o problemach :D . Chyba tak już jest z budowaniem, że jak przychodzi czas na to, co cieszy, szybko zapomina się o problemach.

 

Pozdrawiam serdecznie i nie mogę się doczekać dalszego ciągu budowy (już właściwie wykończenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A my chyba skonczymy na takiej wykladzinie budowlanej na gorze, bo kredytu nie bierzemy w koncu, tzn nie dobieramy, bo troche jest problem we franku, zdolnosci nam brakuje, a jakichs kombinacji nie chce (typu - zabezpieczenie w postaci hipoteki domu, mieszkania i jeszcze jakiegos mieszkania np rodzicow - ciut za duzo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my chyba skonczymy na takiej wykladzinie budowlanej na gorze, bo kredytu nie bierzemy w koncu, tzn nie dobieramy, bo troche jest problem we franku, zdolnosci nam brakuje, a jakichs kombinacji nie chce (typu - zabezpieczenie w postaci hipoteki domu, mieszkania i jeszcze jakiegos mieszkania np rodzicow - ciut za duzo).

hej Dorbie! :D

 

widzisz ja biorę kredyt i też mi na wszystko nie wystarczy :roll:

co mnie wkurza, bo nie szaleję z cenami :-?

 

więc jeśli masz skończyć póki co z wykładziną budowlaną na górze (jak ja zresztą :)) bez dziwnych kombinacji z bankami to tym lepiej dla Ciebie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu

 

idą postępy :D . Niestety, widać to już tak jest, że na budowie niewiele można zaplanować :roll: . A to nie ma kredytu (u nas mBank też notorycznie spóźnia się z wypłatą transz), a to fachowcy nawalą...

 

Cieszę się, że ruszasz z wykonczeniem! Pozdrawiam serdecznie

cóż, masz rację Zakrzewianko - c'est la vie! :-?

 

ale cieszę się, że je (vie :)) kontynuuję, bo już zawał mi groził, albo kryminał :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta łazienka to od razu umyta ? 8)co tak czysto ? no tylko się prysznicować :D - ale ładnie już i kamień z serca chyba co ? A klapa - .............- moi też tak mają; jak zapomną zamknąć to pytam kto ostatni był i wymuszam powrót do "wychodka" i zamknięcie po sobie - taka jestem wredna (kiedyś zamykałam po wszystkich, a teraz się nauczyłam wymuszać - gaszenia światła za sobą nauczyłam to mam nadzieję, że kiedyś z klapą też się uda ......człowiek całe życie się uczy)

 

Ehhhhhhhhh dziewczyny ja to chyba się będę i wykańczać i "wykańczać"

Pozdrowionka w upaaaaaaaalny dzionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Yrkowa! :D

 

faktycznie dość czysto jest - może dlatego, że jeszcze nie zafugowane? ale nie mogę narzekać, chłopaki sprzątają po sobie :)

 

nie jesteś wredna - jesteś po prostu kulturalna :D tej klapy tak zwyczajowo się czepiam, bo tam wąż z wodą jest wstawiony i trudno zamknąć :)

 

mnie już czekanie na kasę wykończyło, mam nadzieję, że wykończeniówka już nie dobije :wink: - choć jak pomyślę, że tak naprawdę zamówione elementy (drzwi, schody, parapety itp.) zobaczę dopiero po zamontowaniu, to mam obawy czy wszystko będzie tak jak to sobie wyobrażałam :lol:

 

a kamień z serca może tak, ale gdzieś tam go jeszcze noszę, bo z przerażeniem stwierdziłam, że dobrane pieniądze i tak nie wystarczą na wszystko, a niby braliśmy z górką :roll:

 

słoneczne pozdrowionka dla Ciebie, Pracusiu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my chyba skonczymy na takiej wykladzinie budowlanej na gorze, bo kredytu nie bierzemy w koncu, tzn nie dobieramy, bo troche jest problem we franku, zdolnosci nam brakuje, a jakichs kombinacji nie chce (typu - zabezpieczenie w postaci hipoteki domu, mieszkania i jeszcze jakiegos mieszkania np rodzicow - ciut za duzo).

hej Dorbie! :D

 

widzisz ja biorę kredyt i też mi na wszystko nie wystarczy :roll:

co mnie wkurza, bo nie szaleję z cenami :-?

 

więc jeśli masz skończyć póki co z wykładziną budowlaną na górze (jak ja zresztą :)) bez dziwnych kombinacji z bankami to tym lepiej dla Ciebie! :D

 

My mamy kredyt na calosc, ale chcelismy dobrac 30tys i wtedy tylko jak bedziemy miec zdolnosc na franki, a nie mamy niestety, a w zlotowkach nie chcemy, bo mamy i wielkosc raty dosc duza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...