Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej Yrkowa! :D

 

faktycznie dość czysto jest - może dlatego, że jeszcze nie zafugowane? ale nie mogę narzekać, chłopaki sprzątają po sobie :)

 

nie jesteś wredna - jesteś po prostu kulturalna :D tej klapy tak zwyczajowo się czepiam, bo tam wąż z wodą jest wstawiony i trudno zamknąć :)

 

mnie już czekanie na kasę wykończyło, mam nadzieję, że wykończeniówka już nie dobije :wink: - choć jak pomyślę, że tak naprawdę zamówione elementy (drzwi, schody, parapety itp.) zobaczę dopiero po zamontowaniu, to mam obawy czy wszystko będzie tak jak to sobie wyobrażałam :lol:

 

a kamień z serca może tak, ale gdzieś tam go jeszcze noszę, bo z przerażeniem stwierdziłam, że dobrane pieniądze i tak nie wystarczą na wszystko, a niby braliśmy z górką :roll:

 

słoneczne pozdrowionka dla Ciebie, Pracusiu! :D

 

hej Jaieńko - zaglądam przez okienko :D

Jak Mati ? Znosi dzielnie upały ?

Jadę jako puchatek poroboć małe "conieco" na budowie. Mam nadzieję, że widok bezruchu i stagnacji kompletnej w mym domu, w którym ogrom roboty jest do zrobienia- mnie nie dobije.

Jeszcze nie odliczałam vat-u :oops: ...zaczęłam wczoraj - nie lubię tej roboty. :-?

Zmykam, bo przyjdzie mi się ukisić w busie.

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okienko brudne nieco :roll: :wink:

ale Ciebie dostrzegam :)

 

Mati radzi sobie dobrze - w domu mamy dość chłodno a na ogrodzie basenik :)

 

vat chcemy odliczyć po zakończeniu budowy, więc jeszcze mnie to czeka - przerób temat to podpowiesz co i jak :lol:

 

kurczę, może trochę zapału do prac budowlanych podeślesz mi pocztą? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej wnęka prysznicowa (znowu nie spuścili klapy :roll: :wink:):

 

http://images34.fotosik.pl/326/81b6ff2f130d0e72.jpg

 

Jasia, fajne to zdjęcie, wygląda, jakbyś miała okno we wnęce prysznicowej :wink: :lol:

 

A mogę po cichutku zapytać, ile wynosi ta rozsądna cena za wykonanie drzwi wejściowych? :oops:

 

Bardzo mi się podoba ta lampa astoria :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to lekarza poproszę :oops: bo to że kibel sie odbił w drzwiach to zrozumiałe, ale dlaczego pomyślałam,że okno faktycznie jest w kabinie........... :oops: ............... o matko cieniutko ze mną..............nawet zastanawiałam się jak często będziesz musiała je myć z zachlapania, i że to oryginalne badzo mieć okno w kabinie, bo jaśniej będzie.................. Boszszeee o której godzinie czytałam Twój dziennik ? :roll: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to lekarza poproszę :oops: bo to że kibel sie odbił w drzwiach to zrozumiałe, ale dlaczego pomyślałam,że okno faktycznie jest w kabinie........... :oops: ............... o matko cieniutko ze mną..............nawet zastanawiałam się jak często będziesz musiała je myć z zachlapania, i że to oryginalne badzo mieć okno w kabinie, bo jaśniej będzie.................. Boszszeee o której godzinie czytałam Twój dziennik ? :roll: :wink:

 

nie przejmuj się :lol: ja też tak pomyślałam :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia, fajne to zdjęcie, wygląda, jakbyś miała okno we wnęce prysznicowej :wink: :lol:

 

A mogę po cichutku zapytać, ile wynosi ta rozsądna cena za wykonanie drzwi wejściowych? :oops:

 

Bardzo mi się podoba ta lampa astoria :) :) :)

hej Amonite! :D

lubię takie złudzenia optyczne :wink:

 

za drzwi wejściowe z montażem zapłacimy 2900 zł - drewniane (meranti), wg naszych wskazań, klamka satyna, judasz, wkładki z atestem itp. (firma Łapawa, mają swoją stronę internetową) - na podobne w Poznaniu dostaliśmy wycenę 4200, więc różnica spora :) - i termin realizacji 1 miesiąc :) - oczywiście opinię o jakości produktu i realizacji będę mogła wydać dopiero jak te drzwi zobaczę :wink:

 

firma alfa ma na swojej stronie internetowej wiele różnych lamp - może znajdziesz tam dla siebie coś ciekawego - my naszą lampę kupiliśmy w praktikerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to lekarza poproszę :oops: bo to że kibel sie odbił w drzwiach to zrozumiałe, ale dlaczego pomyślałam,że okno faktycznie jest w kabinie........... :oops: ............... o matko cieniutko ze mną..............nawet zastanawiałam się jak często będziesz musiała je myć z zachlapania, i że to oryginalne badzo mieć okno w kabinie, bo jaśniej będzie.................. Boszszeee o której godzinie czytałam Twój dziennik ? :roll: :wink:
nie przejmuj się :lol: ja też tak pomyślałam :oops: :lol:

oj Dziewczynki, nieźle się uśmiałam :D

 

właściwie może to niezła koncepcja jest, takie okno w kabinie? ale chyba dla ekshibicjonistów :lol: :wink:

 

ale, faktycznie, nie przejmujcie się - ja też czasami jakieś dziwne rzeczy widzę na cudzych zdjęciach budowlanych - myślę, że to po prostu zmęczenie materiału jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia, muszę przyznać, że całkiem sensowna ta cena za drzwi. Nie masz przeszkleń żadnych? Mam nadzieję, że wykonawstwo będzie ok. Ja oglądam i oglądam te drzwi i nic mi nie pasuje - oprócz tych ze stobrawy, które w dzienniku wstawiłam. A jak już coś fajnego jest, to cena powyżej 4 tyś. Może rzeczywiście powinnam poszukać kogoś, kto by mi zrobił... Byłyby wtedy takie, jak chcę... I zielone oczywiście 8)

 

Płytki bardzo fajnie wyglądają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innymi firmami mamy ustalonych kilka terminów na pozostałe usługi :D:

 

- pensjonat w Gąskach, relaks i wypoczynek rodzinny: 9-16 sierpnia 8)

- montaż drzwi wewnętrznych: 18-19 sierpnia :D

- montaż drzwi zewnętrznych: 25 sierpnia :D

- montaż parapetów: 25-26 sierpnia :D

- montaż schodów: do 30 sierpnia :D

 

brzmi świetnie, ale co najważniejsze, jest dość realne :) :p :D

 

A najbardziej realne chyba to pierwsze :wink: :lol: Pakujesz się już? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki YreQ! :D

 

płacimy za całość na gotowo, więc spoko :)

tak myślę, że spoko :roll: :wink:

 

Jasieńko - mnie już nic nie zdziwi- my też mieliśmy np. malowanie na gotowo - a okazało się że osobno za gruntowanie sobie doliczył i osobno za akrykowanie :x (dlatego się wtrąciłam :oops: )

Wczoraj jak silikonowałam kotłownię to z każdym metrem liczyłam....3 zł , 6,9 itd - fajnie mi było :lol: - można powiedzieć, że na fryzjera mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za gładzenie i gruntowanie z farbą zapłaciliśmy osobno :)

a co się akryluje?

 

też chcemy sami wykonać część prac - panele w pokoju, gdzieniegdzie malowanie, kontakty, montowanie umywalek itp. - każda zaoszczędzona w ten sposób złotówka cieszy jak nie wiem co :D

 

ale są rzeczy, których wolę sama nie robić, jak malowanie kuchni, łazienki czy salonu, albo montaż kuchni - i za to jestem skłonna zapłacić, żeby mieć pewność, że będzie zrobione dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...