Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

Jasia

 

Jest C U D N I E!!!

Nieustannie podziwiam konsekwencję i spójność :lol:

Iwuś napisała o oknach - myślę dokładnie to samo, co ona - pięknie wyglądają od środka! I wpisują się w stylistykę aż miło :lol:

Łazienka...kuchnia.....przedpokój.....ach, ach......

no bardzo bardzo mi miło, Amonite! :D

nie sądziłam, że będę podziwiana i ach-owana, ale muszę przyznać, że fajne to jest :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasiu

 

super łazienka :o . Pięknie wyszła - bardzo, bardzo elegancko. Udaje się Tobie świetnie zachować klimat. Super kolor w łazience na ścianie - zastanawiam się nad takim połączeniem do płytek u nas - super pomysł z ciemniejszymi ścianami!

dzięki Zakrzewianko! :D

cieszę się, że tak to widzisz mimo mało eleganckich drutów i lampy :wink:

 

płytki są białe - zakładałam, że ciemne ściany będą ciekawym kontrastem - poza tym mam okno w łazience i ogólnie łazienka jest jasna - na ciemnej ścianie wyraźniej jednak widać smugi, więc trzeba kilkakrotnie malować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, bardzo podoba mi się Twoja kuchnia. Jaki to model Ikei? I jakie masz płytki na podlodze w kuchni? Kiedyś zainspirowały mnie Twoje drzewi zewnętrzne (tzw. budowlane) i mam podobne, więc może i kuchnia będzie podobna :wink: Na pewno chcę białą, ale jeszcze nie zdecydowałam gdzie zamówię.

Cały domek i wnętrza bardzo ładne :D Gratuluję :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R E W E L A C J A ! ! ! pieknie wszystko do siebie pasuje. Gdy zobaczylam Twoja lazienke szczeka mi opadla..... a jak tak chcialam biale kafle ale spasowalam... i mam za swoje..... ale bede sie delektowac wygladem Twoich wnetrz!!!!

 

Dzieki bardzo za zdjecie drzwi, chyba kupie w ciemno. Dzwonilam do wszystkich punktow w lodzi i okolicach i rozmawialam z przedstawicielem a i tak nie mialam szansy zobaczyc w realu jak wygladaja fiordy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, bardzo podoba mi się Twoja kuchnia. Jaki to model Ikei? I jakie masz płytki na podlodze w kuchni? Kiedyś zainspirowały mnie Twoje drzewi zewnętrzne (tzw. budowlane) i mam podobne, więc może i kuchnia będzie podobna :wink: Na pewno chcę białą, ale jeszcze nie zdecydowałam gdzie zamówię.

Cały domek i wnętrza bardzo ładne :D Gratuluję :p

hej Ambroma! :D

 

kuchnia to stat a płytki na podłodze to hedera cotto, firma Nord Ceram :)

moim zdaniem ikea oferuje dobry produkt za dobrą cenę - nie sądzę, żeby jakikolwiek stolarz zrobił kuchnię tej wielkości taniej, nie mówiąc już o czasie oczekiwania oraz jakichkolwiek reklamacjach czy domówieniu/wymianie elementów np. po paru latach :)

 

i cieszę się, że Ci się u nas podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny ten Wasz dom. Szczegolnie podobaja mi sie biale listwy w zestawienu z kolorowymi scianami. Czy mozesz powedziec gdzie kupowalas takie listwy lub podac ich nazwe. W przyszlym roku po przeprowadzce bede remontowac swoje stare mieszkanie i takie listwy bylyby w sam raz :wink:

dzięki Monika14! :D

 

białe listwy zamawiałam u stolarza, który robił nam schody - są z mdfu i mogłam określić jaki wzór chcę mieć (ja wybrałam jeden z tych, które mi pokazał) - można też lupić takie listwy ze styroduru (np tu: http://www.konsus.com.pl/listwy_cokolowe.html), ale są droższe - ja za pomalowane listwy zapłaciłam 22 zł za mb plus montaż 13 zł za mb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia, Ty masz 2 lodówki :o ? Tak sie obudziłam bo męczę temat lodówki do mebli Stat... Miała być zabudowana, ale one są takie ciasne :roll:

nie :lol: - mam szafę na przyszłą lodówkę i mam prawie nową lodówkę wolnostojącą, którą już miałam na stanie :) - stwierdziłam, że na początek będę korzystać z tej, którą mam - jak już będę mieć te kilka złotych na zbyciu wtedy kupię lodówkę ikeową do zabudowy - powiem Ci, że nawet ich nie oglądałam, myślisz, że są mniej pojemne niż inne?

 

wydaje mi się, że ta biała jakoś wybitnie nie kłuje w oczy, ale ogólnie wolę zabudowaną - ale jeśli planujesz sprzęt inox np, to może wolnostojąca inox będzie ok?

o, albo coś takiego? cudeńko!:D

 

http://bi.gazeta.pl/im/3/4861/z4861813X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R E W E L A C J A ! ! ! pieknie wszystko do siebie pasuje. Gdy zobaczylam Twoja lazienke szczeka mi opadla..... a jak tak chcialam biale kafle ale spasowalam... i mam za swoje..... ale bede sie delektowac wygladem Twoich wnetrz!!!!

 

Dzieki bardzo za zdjecie drzwi, chyba kupie w ciemno. Dzwonilam do wszystkich punktow w lodzi i okolicach i rozmawialam z przedstawicielem a i tak nie mialam szansy zobaczyc w realu jak wygladaja fiordy.

Oliwkowo_Mi, dzięki! :D mam nadzieję, że szczęka sprawna? :lol:

nie spodziewałam się, że łazienka będzie robić aż takie wrażenie :)

 

dziwne, że nigdzie nie pokazują tych fiordów - a w Warszawie też nie ma?

jeśli będziesz w okolicach Poznania to zapraszam na oględziny drzwi do mnie :)

ale jak kupisz w ciemno to sądzę, że nie będziesz żałować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...