Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

Jasiu,

 

Nie moge się doszukać co za panele masz w "gościnnym" pokoju. Na zdjęciu wyglądają tak jak deska parietowa merbau... Napisz mi prosze co to za panele i ile kosztowały bo właśnie szukam alternatywy dla drogiego parkietu...

I jeszcze podobne pytanie o baterię natryskową z deszczownicą :D :D :D

Z góry bardzo dziękuję i czekam na kolejne zdjęcia z twojego domu, bo ogląda się je z ogromną przyjemnością :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

schody świetne :lol: poprostu zazdroszczę :roll:

 

Jasiu a czy są głośne te schody ? No nie w same sobie oczywiście tylko jak się po nich chodzi to czy bardzo słychać kroki :roll:

 

Pozdrawiam i czekam na więcej może taki spacer po domu jak był w fazie wykańczanie :D chętnie zapiszę się na wycieczkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu,

 

Nie moge się doszukać co za panele masz w "gościnnym" pokoju. Na zdjęciu wyglądają tak jak deska parietowa merbau... Napisz mi prosze co to za panele i ile kosztowały bo właśnie szukam alternatywy dla drogiego parkietu...

I jeszcze podobne pytanie o baterię natryskową z deszczownicą :D :D :D

Z góry bardzo dziękuję i czekam na kolejne zdjęcia z twojego domu, bo ogląda się je z ogromną przyjemnością :D

no dzięki... :oops:

 

Renka, to są panele Krono, ale cholipka nie mogę sobie jakoś przypomnieć ich nazwy :roll: sprawdzę w domu i Ci odpowiem, ok? :)

 

bateria to paffoni, znalazłam podobną tu, choć nasza ma inny uchwyt http://www.lazienkadlaciebie.pl/berry-kolumna-natryskowa-z-bateria-p-169.html - baterie mieliśmy taniej, bo po znajomości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schody świetne :lol: poprostu zazdroszczę :roll:

 

Jasiu a czy są głośne te schody ? No nie w same sobie oczywiście tylko jak się po nich chodzi to czy bardzo słychać kroki :roll:

 

Pozdrawiam i czekam na więcej może taki spacer po domu jak był w fazie wykańczanie :D chętnie zapiszę się na wycieczkę :wink:

dzięki Aniu :D

 

nie powiedziałabym, żeby schody były głośne, nie stukają zanadto choć ze dwa razy po drodze mogą skrzypnąć, ale nie za każdym razem :)

 

o wycieczce domoznawczej myślę, jak najbardziej, ale muszę skompletować zdjęcia, a ostatnio jakoś czasu brak :roll: no i przydałoby się jakoś sypialnię do ładu doprowadzić, bo póki co jeszcze kartony jakieś tam stoją :-?

tak więc kiedyś na pewno wycieczka się odbędzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu

 

bardzo ładne schody. Niby proste, ale bez przesady :wink: . Bardzo ładnie dobrane. I nazwa firmy....zachęcająca!

 

pozdarwiam :D

dzięki Zakrzewianko :D takie klasyczne rzekłabym, ale uroku dodaje im rodzaj i kolor drewna :)

 

na to, żeby Kornik się dobrze kojarzył pracują już wiele lat - ich szczęście, że nazwa nie odstrasza klientów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renka, panele to kronofix twin klik "mangona" - kupowałam w Malta Trading w Poznaniu, u przedstawiciela paneli Krono Original, 1m2 kosztował 31,95 zł, panele mają klasę ścieralności AC3, więc zrezygnowaliśmy z nich do salonu, choć producent twierdzi, że się tam jak najbardziej nadają :)

 

tu strona sklepu: http://www.maltatrading.pl/go.live.php/PL-H16/produkty/P9669/kronofix-twin-clic-lpw.html

 

a tu panel: http://www.parquet-laminato.it/krono/decori/decorativiimmagini/thumbnails/9396_mangona.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, jak wam się tego Berkera 1930 używa? My sobie sprawiliśmy takie kręcone pstryczki Mertena do gabinetu. Jeszcze nie pomontowane, bo póki dzieciaki gabinet okupują, daliśmy tam normalne włączniki.

a używa się dobrze, ja nie narzekam :D inni za to mają uwagi :)

mam taki tylko jeden (ta cena :roll:) - do łazienki - Seb stwierdził, że nie można go wyłączyć łokciem tudzież inną częścią ciała ( :wink: ) i koleżanki córka też nie mogła go włączyć, bo jest za mała - gdyby był zwykły włącznik pewnie by sięgnęła :roll:

 

no, ale Wy będziecie je mieli w gabinecie, więc tym lepiej jak dzieciaki nie będą mogły włączyć :lol:

jak wyglądają te mertena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu

 

super stylowe te okrągłe włączniki. też jestem ciekawa, jak się je używa. czy w te straszne ilości włączników i gniazdek zaopatrywałaś się w jakiejś hurtowni?

no jeden taki okrągły MUSIAŁAM kupić :D

 

wszyskie pstryczki kupiłam w hurtowni Nova France w Przeźmierowie, zwłaszcza Legranda mają tam taniej niż gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojej mamy w budynku gospodarczym ciągle taki jest :D . Myślę, czy nie wymontować i znaleźć mu jakieś fajne miejsce u nas 8) .
no ja bym się nie zastanawiała :lol:

mam zamówiony u koleżanki taki czarny dzwonek przycisk - mam nadzieję, że go dla mnie zachowa, jak będzie wymieniać :roll: :D,

w ogóle ja mam fioła na punkcie przycisków i innych takich :oops:

kasy, maszyny liczące, mmm, miodzio 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyglądają te mertena?

Tak samo :D . Tylko my mamy ze szklaną płytką.

wszyskie pstryczki kupiłam w hurtowni Nova France w Przeźmierowie

ja też :D

w ogóle ja mam fioła na punkcie przycisków i innych takich

kasy, maszyny liczące, mmm, miodzio

U mojej mamy na strychu jest sporo takich skarbów. Jak byłam mała uwielbiałam bawić się maszynką do liczenia na korbkę. Żelazko na duszę i podkowa już czekają na odświeżenie. A za tydzień jadę do mamy z zestawem śrubokrętów po stare klamki :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasiu! Przytulnie się u Ciebie zrobiło. Na piętrze masz sypialnie i napisz mi, czy tam dałaś wykładziny? Ja w każdej sypialni planuję je dać. A teraz wkleję zdjęcie naszej gościnnej małej łazienki. Kafelki Majolika ale bez dekorów. Obecnie robimy łaziennkę dziecięcą : pomarańczowo - białą.

http://images31.fotosik.pl/406/364831c30e4929d1med.jpg

 

Pozdrawiam, i czekam na nowe odsłony Twojego domku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ JASIEŃKO - JAK SIĘ SKARBIE MIESZKA ?

Bo mi świetnie :D Dzwonek do jadalni mnie powalił- jest świetny. Zegar już taki widziałam i też mi się podoba. Poza tym co słychać ? jak zima ? jak Mati ?

 

Pozdrawiam

cześć YreQ! :D

trochę mnie nie było, bo Mati miał zapalenie ucha a potem byłam w delegacji :)

nam też mieszka się świetnie, sama przyjemność 8)

 

zima najbardziej nam się da we znaki pewnie z dojeżdżaniem do pracy, ostatnio bardzo szybko wyjechały piaskarki i mam nadzieję, że na naszej wiosce zima nie zaskoczy drogowców :lol:

 

uściski dla Ciebie Kochana! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...