Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

Przepiękna kanapa i fotel. :roll: To z salonu Livingroom, prawda? Dopiero co pisałam dzisiaj u agakz, że na takie właśnie „choruję”. A fotele po cioci też piękne.

 

Pozdrawiam

dzięki Prince :D - ten komplet wpadł mi w oko już daaawno temu (ponad trzy lata, więc ucieszyłam się, że nadal go robią) i jak Rodzice zaproponowali, żebyśmy wybrali sobie prezent długo się nie zastanawiałam :lol: (tym bardziej, że nie planowaliśmy w tym roku zakupu kanapy) - poza tym, że wzór obicia mnie niebywale urzekł, to pokrowce można całkowicie zdjąć i dać do czyszczenia :) - jedynie stelaż do okazjonalnego spania wydaje się zbyt delikatny, ale może to tylko złudzenie :)

 

a jest nadzieja na Twoje "uzdrowienie"? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Jasia

Bardzo ładnie i przytulnie u Was, chciałam zapytać o namiary na firmę i co ważniejsze cenę Waszych schodów, bo moje mają być bardzo podobne

Pozdrawiam

cześć Terry! :D

cieszę się, że masz takie odczucia po wizycie u nas, jeszcze jakieś sto lat świetlnych, albo wygrana na loterii (chyba trzeba zacząć grać :lol:) i będzie tak jak bym chciała :wink:

 

schody robiła nam firma Kornik (http://www.kornik.com.pl) z Poznania - jest to chyba najbardziej kosztowny element naszego wnętrza, ale wart swej ceny (18 000 zł) - schody są z drewna egzotycznego, takie same w innych firmach wyceniano o wiele wyżej, a wykonanie Kornika jest bardzo dobre, z czystym sumieniem polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna kanapa i fotel. :roll: To z salonu Livingroom, prawda? Dopiero co pisałam dzisiaj u agakz, że na takie właśnie „choruję”. A fotele po cioci też piękne.

 

Pozdrawiam

 

a jest nadzieja na Twoje "uzdrowienie"? :wink:

 

Nadzieja jest zawsze. :lol: Ale teraz mamy tyle innych wydatków związanych z urządzaniem domu, że nowa kanapa byłaby, delikatnie mówiąc kaprysem. :wink: Może w przyszłym roku …

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasia!

 

Piękne fotele i kanapa!!! A dzisiaj u nas montowali drzwi wewnętrzne i zewnętrzne ( białe fiordy i jasny dąb zewnętrzne z Cal-a). Pięknie wyglądają i są naprawdę warte swej ceny. Nie było jakiś poważnych uszkodzeń, jedynie listewka przy szybce w drzwiach łazienkowych nie przylega idealnie. Jeszcze czworo drzwi nam zostanie do zamontowania, bo nie wyrobiliśmy się z posadzkami w witrołapie, kuchni i naszej łazience. Może jutro wkleję zdjęcia do swojego fotosika. Ach jak fajnie już u Was jest!!! My jeszcze trochę poczekamy.

hej! :D

 

dzięki za miłe słowa! :D

 

świetnie, że u Was takie miłe przeobrażenia :D - z drzwiami dom prezentuje się znacznie lepiej, co? chętnie to zobaczę!

pozdrawiam Cię serdecznie i nie martw się, co się odwlecze to nie uciecze! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasieńko prezent od Rodziców i fotele cioci Iny normalnie miód malina. Choć nie w mój styl, ale szerze Ci powiem, że cudne są. Robią wrażenie!!!

My też zamontowaliśmy oświetlenie przed domem, powiedz, że fajnie się chodzi jak się człek o zęby własne nie boi, nie? Ja czasami miałam stresa czy nie wyrżnę w coś idąc po ciemku ;)

A jaki kolor elewacji planujesz?

dzięki Oleńko, cieszę się, że zrobiły na Tobie wrażenie :D

fotele Cioci Iny miały ciemniejsze poręcze i całkiem inne obicie (bordowy plusz w delikatne wytłoczenia), ale tapicer nie miał takiego i trochę ryzykowałam zmieniając całkowicie ich image, ale okazało się, że ryzyko się opłaciło :lol:

 

powiem Ci, że oświetlenie było wręcz niezbędne - na tej wiosce ciemnica, że oko wykol :lol: - tak się przejęłam tematem, że dałam tam za mocne żarówki i teraz rozświetlają na pół kilometra :wink:

 

elewacja będzie szara, ale prawie biała :wink: - różnicę będzie widać przy opaskach wokół okien, bo one będą naprawdę białe :) - tynk na lukarnach (robiony jeszcze przez Be :lol:) jest właśnie taki "szary" :)

 

a u Was jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasia!!!

 

Wklejam zdjęcie naszych drzwi wejściowych :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19c8ab573846cf82.html

 

W moim fotosiku mam zdjęcia naszych drzwi wewnętrznych i łazienki dzieci. Zastanawiam się, czy ta łazienka nie będzie za "szpitalna", ale wzorowałam się na łazience już zrobionej płytkami Marrazzi. Łazienkę tą też wkleję do fotosika. Brakującą wannę też chcę obudować płytkami pomarańczowymi. Szawki dam z ikei 60x40 ze stalowymi drzwiczkami bądź w okleinie bukowej. Trochę mam czasu aby się zastanowić. Teraz robi się nasza łazienka :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasia!!!

 

Wklejam zdjęcie naszych drzwi wejściowych :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19c8ab573846cf82.html

 

W moim fotosiku mam zdjęcia naszych drzwi wewnętrznych i łazienki dzieci. Zastanawiam się, czy ta łazienka nie będzie za "szpitalna", ale wzorowałam się na łazience już zrobionej płytkami Marrazzi. Łazienkę tą też wkleję do fotosika. Brakującą wannę też chcę obudować płytkami pomarańczowymi. Szawki dam z ikei 60x40 ze stalowymi drzwiczkami bądź w okleinie bukowej. Trochę mam czasu aby się zastanowić. Teraz robi się nasza łazienka :-?

lanetagf Piekne drzwi - kupowaliście gotowe czy robiliście na zamówienie? Widzę również piekne drewniane schody wejściowe.

My sie zastanawiamy nad tarasem drewnianym ale wszystko zależy jakie będą koszty. Czy mozesz podpowiedziec jakie to drewno i na co jest ułożone? Czy robiliście pod to wylewkę betonowa czy ułozone są na jakiejś konstrukcji typu legary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasia!!!

 

Wklejam zdjęcie naszych drzwi wejściowych :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19c8ab573846cf82.html

 

W moim fotosiku mam zdjęcia naszych drzwi wewnętrznych i łazienki dzieci. Zastanawiam się, czy ta łazienka nie będzie za "szpitalna", ale wzorowałam się na łazience już zrobionej płytkami Marrazzi. Łazienkę tą też wkleję do fotosika. Brakującą wannę też chcę obudować płytkami pomarańczowymi. Szawki dam z ikei 60x40 ze stalowymi drzwiczkami bądź w okleinie bukowej. Trochę mam czasu aby się zastanowić. Teraz robi się nasza łazienka :-?

bardzo ładne drzwi Lanetagf! :D

 

w środku też się przyjemnie zrobiło :)

a łazienkę jeszcze dopracujesz, toż to dopiero początek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia piękne mebelki - będą super pasować do Waszych wnętrz.

U nas jeszcze daleko do montowania lampek nad wejściem ale będziemy mieć podobne. Kartonami po kątach nie ma się co przejmować - przyjdzie czas to i kartony poznikają a najważniejsze że już mieszkacie.

Pozdrawiam

dzięki, Vanka99! :D

 

takie latarenki najbardziej mi pasują :)

 

no wiem z tymi kartonami, ale tak co jakiś czas mnie nachodzi :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa! Schody miały być betonowe ale nie było chętnych do ich zrobienia. Ponieważ stolarz nam robił podbitkę to dogadaliśmy się w sprawie schodów. Są zrobione na konstrukcji drewnianej, stopy betonowe. Drzewo to modrzew. Myśleliśmy o deskach Bankiraj-z DLH ale koszt samych desek na te schody to ok.6 tyś. Zaś modrzew to jakieś 1200 zł za kubik-trochę desek zostało na przyszły taras z tyłu domu. Robocizna to 3000 tyś. kolor + olej + obróbka desek+ stelaż. Schody nie będą wieczne ale zawsze drewno nam się podobało. W przyszłym tygodniu będzie nam robić elewację przy drzwiach wejściowych z desek.

 

Jeśli chodzi o drzwi to były kupione w Bel pol-u, firmy "Cal"- kolor jasny dąb na drewnie dębowym.

Wkleję parę zdjęć schodów do swojego fotosika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasia

uwielbiam podgladac Twoje nowosci w domu. kazda z nich wprowadza wspanialy nastroj, a detale, ktore wybierasz rewelacyjnie ze soba wspolgraja. oczywiscie mowie o pieknej tapicerce na komplecie wypoczynkowym. :D

widzialam wreszcie fiordy na zywo na bartyckiej w warszawie i ... naprawde beda pasowac do wizji mojego mieszkanka ... tylko jak to w zyciu wizja ta musi jeszcze dlugo poczekac :roll: :roll: :roll:

 

ale nie ma tego zlego ... pewnie dzieki temu uczymy sie pokory i potem bardziej doceniamy to co osiagniemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa! Schody miały być betonowe ale nie było chętnych do ich zrobienia. Ponieważ stolarz nam robił podbitkę to dogadaliśmy się w sprawie schodów. Są zrobione na konstrukcji drewnianej, stopy betonowe. Drzewo to modrzew. Myśleliśmy o deskach Bankiraj-z DLH ale koszt samych desek na te schody to ok.6 tyś. Zaś modrzew to jakieś 1200 zł za kubik-trochę desek zostało na przyszły taras z tyłu domu. Robocizna to 3000 tyś. kolor + olej + obróbka desek+ stelaż. Schody nie będą wieczne ale zawsze drewno nam się podobało. W przyszłym tygodniu będzie nam robić elewację przy drzwiach wejściowych z desek.

 

Jeśli chodzi o drzwi to były kupione w Bel pol-u, firmy "Cal"- kolor jasny dąb na drewnie dębowym.

Wkleję parę zdjęć schodów do swojego fotosika.

fajnie będzie wyglądać dom z tym drewnem na elewacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasia

uwielbiam podgladac Twoje nowosci w domu. kazda z nich wprowadza wspanialy nastroj, a detale, ktore wybierasz rewelacyjnie ze soba wspolgraja. oczywiscie mowie o pieknej tapicerce na komplecie wypoczynkowym. :D

widzialam wreszcie fiordy na zywo na bartyckiej w warszawie i ... naprawde beda pasowac do wizji mojego mieszkanka ... tylko jak to w zyciu wizja ta musi jeszcze dlugo poczekac :roll: :roll: :roll:

 

ale nie ma tego zlego ... pewnie dzieki temu uczymy sie pokory i potem bardziej doceniamy to co osiagniemy ...

Oliwkowo_Mi, nastrój Twojej wypowiedzi to dopiero coś! :wink: - dzięki! :D

 

tak jak napisałaś, czekanie ma swoje dobre strony, szkoda tylko, że czasami musi tyle trwać :roll: :wink:

 

cierpliwości więc życzę Tobie i sobie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...