Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasia, jak tam po Sylwestrze? Gdzie się bawiłaś?

Sylwester bez rewelacji, ale spędzony bardzo przyjemnie - w domu z moimi Chłopakami, poskakaliśmy, pogrzaliśmy się przy kozie (!), doczekaliśmy północy i ruszyliśmy na Białą Salę :D

 

Eee no to super na pewno było, jak z samymi chłopakami ;) I pewnie na białej sali było też fajowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia, jakie masz ościeżnice przy Fiordach? Mieliśmy niedawno pomiar drzwi i pan pytał czy ościeżnice z mdf czy z drewna :roll:

mamy ościeżnice regulowane, więc mdf, bo z tego co pamiętam drewniane były stałe - tak czy siak myślę, że lepiej mdf, bo drewniane malowane (chyba malują?) mogą gorzej wyglądać :)

chyba, że robią je inną techniką niż moje szprosy w drzwiach szklanych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia, jakie masz ościeżnice przy Fiordach? Mieliśmy niedawno pomiar drzwi i pan pytał czy ościeżnice z mdf czy z drewna :roll:

mamy ościeżnice regulowane, więc mdf, bo z tego co pamiętam drewniane były stałe - tak czy siak myślę, że lepiej mdf, bo drewniane malowane (chyba malują?) mogą gorzej wyglądać :)

chyba, że robią je inną techniką niż moje szprosy w drzwiach szklanych :lol:

Regulowane też mogą być drewniane, pan z Voxa polecał drewniane :roll:

Ale jak Twoje są z mdf i ładne to ok :D Szprosy też będę miec w drzwiach z wiatrołapu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu polecał :wink:

może niech Ci pokaże, pooglądasz i zadecydujesz :)

choć mi się wydaje, że nie warto ryzykować, jakoś nie widzę zbytniej przewagi drewnianych ościeżnic nad mdf, skoro drzwi i tak nie są drewniane

 

a szprosy oglądnij zanim Ci je do domu przywiozą, można reklamować, ale trzeba potem czekać :roll: - nam zaproponowali wymianę drzwi, ale jakoś średnio nam się widziało ich odsyłanie, więc czekamy na inną propozycję (rabat), ale jakoś zamilkli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu polecał :wink:

może niech Ci pokaże, pooglądasz i zadecydujesz :)

choć mi się wydaje, że nie warto ryzykować, jakoś nie widzę zbytniej przewagi drewnianych ościeżnic nad mdf, skoro drzwi i tak nie są drewniane

 

a szprosy oglądnij zanim Ci je do domu przywiozą, można reklamować, ale trzeba potem czekać :roll: - nam zaproponowali wymianę drzwi, ale jakoś średnio nam się widziało ich odsyłanie, więc czekamy na inną propozycję (rabat), ale jakoś zamilkli :)

coś tam mówił, że łatwiej porządnie podcinać, bo u nas miejscami trzeba (panom murarzom węgarki nie za bardzo wyszły). Najfajniej mi wyszło w części gospodarczej - skorzydła za 188 PLN i ościeżnice za 358 PLN :lol:

To mówisz, że mam jechać do magazynu i zobaczyć przed montażem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, no myślałabym, że mdf łatwiej ciąć - u nas podcinali i wyszło równiuteńko :)

 

u nas z gospodarczymi było podobnie, bo gruba ściana :)

 

no możesz jechać do magazynu a najpóźniej obejrzeć zanim Ci zamontują - albo najlepiej od razu powiedz Panu, że szprosy mają być idealne, żeby nie musieli dwa razy robić, bo nie odpuścisz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...