Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

e, no myślałabym, że mdf łatwiej ciąć - u nas podcinali i wyszło równiuteńko :)

 

u nas z gospodarczymi było podobnie, bo gruba ściana :)

 

no możesz jechać do magazynu a najpóźniej obejrzeć zanim Ci zamontują - albo najlepiej od razu powiedz Panu, że szprosy mają być idealne, żeby nie musieli dwa razy robić, bo nie odpuścisz :lol:

 

Dobra, to biorę mdf :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Śliczna "koza". :lol: My mamy chyba taką samą :wink: (Jotul F3 TD?). Jesteśmy bardzo zadowoleni, naprawdę daje super ciepełko. Wiem, że można do niej dokupić różne gadżety m.in. suszarkę do grzybów i bardzo mnie to kusi. Tylko trochę dziwnie suszyć grzyby w salonie, czyż nie? :o

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak ciepełko z kozy :wink: :D

Taka rura poprowadzona do góry to także dodatkowy promiennik - oddaje ciepło po drodze.

Z doświadczeń starego hodowcy kozy pokojowej - bardzo wysusza powietrze, u nas jak napalimy i zapomnimy włączyć nawilżacz w pokoju to choroba gardła u Mai gwarantowana :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, dzięki za info :)

jak wygląda taki nawilżacz? taka wolnostojąca maszynka?

 

u Rodziców jest kominek i czasem nieźle hajcowaliśmy a jakoś z gardłem nie było problemów, on chyba też wysusza?

kominek pewnie też, ale mniej, bo na mój rozumek, to koza jest cała żeliwna i jeszcze ta rura... w każdym razie u nas po napaleniu normalnie czuję jak mi skóra szeleści :wink:

Nawilżacz jest mało ozdobny niestety:

http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=nawil%C5%BCacz+ultradzwi%C4%99kowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ta sama :D

macie podłączenie od góry czy od tyłu?

nasza jest od góry, bo w przyszłości będzie tam kominek i nie chcieliśmy kuć dodatkowych dziur :)

 

My mamy podłączoną od tyłu – u nas jest to już docelowy kominek. :) Póki co jakoś specjalnie nie zaważyłam suchości powietrza, ale nasz salon jest otwarty na inne pomieszczenia i rotacja powietrza jest spora, więc może dlatego nie jest to tak odczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D

i ja też mam taką jotulową kozuchę u siebie :lol:

 

grzeje jak wściekla :o

wczoraj jak wróciłam po 21.00 do domu to było w salonie 25 stopni :o

 

mąż pootwierał drzwi do wszystkich pokoi bo już nie mógł

a ja otworzyłam okno tarasowe :roll:

 

moj m. to wie jak podgrzać atmosferę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...