Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Fajna koza :D

co do wilgotności to się wymądrze bo w temacie jestem :lol:

50-60% jest prawidłowa - optymalna natomiast różnie to bywa :roll: . Z doświadczenia : kupiliśmy nawilżacze plastikowe- duże z wkładem bawełnianym i wilgotność z 20 podniosła się do 30 ale nie ma to jak nawilżacze elektryczne one podniosły wilgotność do 50% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) ,

Jestem namiętnym "czytaczem" dzienników budowy, natomiast rzadko się wpusuję bo już samo czytanie cudzych dzienników i prowadzenie mojego zajmuje mi i tak zbyt wiele czasu :wink: :lol:

 

Ale wnętrza twojego domu po prostu mnie urzekły i nie wytrzymałam :lol:

 

To jednak genialne połączenie -białe drzwi, listwy przypodłogowe i ciemne ściany.

W moim następnym domu też tak zrobię :lol: :lol:

 

Poza tym jestem poznanianką przeszczepioną na grunt mazowiecki :D :wink:

 

Obiecuję zaglądac częściej i pozdrawiam,

 

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D

i ja też mam taką jotulową kozuchę u siebie :lol:

 

grzeje jak wściekla :o

wczoraj jak wróciłam po 21.00 do domu to było w salonie 25 stopni :o

 

mąż pootwierał drzwi do wszystkich pokoi bo już nie mógł

a ja otworzyłam okno tarasowe :roll:

 

moj m. to wie jak podgrzać atmosferę :lol:

taki Mąż to skarb :D

 

u nas normalna temperatura to 20 stopni, kozunia podgrzewa ją do 22, więc wieczorem na górze chłodniej, bo czujnik włączający kaloryfery jest na dole i mu za ciepło jest :lol: - ale lubimy chłodek na noc, więc oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i lustro też chciałam pochwalić :D

bardzo ładnie wygląda

a, i dzięki za pochwałę :D

 

w zamyśle lustro miało mieć białą ramę i nieco szerszą, ale bardzo trudno takie ramy znaleźć :roll: - znalazłam u jednego szklarza, ale dwa razy droższe niż zamawiane w leroy, więc musiałam spasować i lustro zamówiłam właśnie w leroy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna koza :D

co do wilgotności to się wymądrze bo w temacie jestem :lol:

50-60% jest prawidłowa - optymalna natomiast różnie to bywa :roll: . Z doświadczenia : kupiliśmy nawilżacze plastikowe- duże z wkładem bawełnianym i wilgotność z 20 podniosła się do 30 ale nie ma to jak nawilżacze elektryczne one podniosły wilgotność do 50% :D

dzięki Miko :D

 

no właśnie Seb zakupił wczoraj nawilżacze nakaloryferowe ( :wink: ), więc trochę nam wilgotność wzrośnie :) - o elektrycznym pomyślimy, jak rata zmaleje :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) ,

Jestem namiętnym "czytaczem" dzienników budowy, natomiast rzadko się wpusuję bo już samo czytanie cudzych dzienników i prowadzenie mojego zajmuje mi i tak zbyt wiele czasu :wink: :lol:

 

Ale wnętrza twojego domu po prostu mnie urzekły i nie wytrzymałam :lol:

 

To jednak genialne połączenie -białe drzwi, listwy przypodłogowe i ciemne ściany.

W moim następnym domu też tak zrobię :lol: :lol:

 

Poza tym jestem poznanianką przeszczepioną na grunt mazowiecki :D :wink:

 

Obiecuję zaglądac częściej i pozdrawiam,

 

Kasia

Kasia / Zuber, witam serdecznie! :D

 

cieszę się, że znalazłaś chwilkę, żeby wpaść do komentarzy na słówko :)

no i cieszę się bardzo, że Ci się u nas podoba :D

 

zapraszam nieustannie, choć teraz zmiany nie będą już takie spektakularne :)

 

pozdrawiam i mam nadzieję zajrzeć do Was niebawem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie bardzo mi się podobają takie klimaty jak są u Jasi i obejrzałam też zdjęcia agalove z gazety :D

Ale czy te wnętrza nie robią się za bardzo kobiece :roll:

Ciekawe jak faceci czują się w takim domu :roll: a może im wszystko jedno?

zależy pewnie od faceta... niektórym wszystko jedno, byle przekątna ekranu była odpowiednia, inni lubią mieć przytulnie albo zależy im na dizajnerskim wnętrzu :) Mój na szczęściez tej środkowej grupy jest więc zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza super! Jeszcze się przyzwyczaicie i z kominka zrezygnujecie 8)

 

Lustro też fajne... Ale co u Ciebie jest nie - fajne? :wink: Wszystko mi się podoba...

Słowem, jestem fanką Twojego domu i będę bezlitośnie małpować 8) :lol:

kominek pewnie kiedyś (w najbliższej dziesięciolatce :)) się jednak pojawi, bo moim zamiarem jest przeniesienie kozy na piętro do telewizorowego :D - tak więc przyzwyczajenie wskazane :lol:

 

jak to miło, jak komuś się tak wszystko podoba, faaajna sprawa :oops:

 

małpuj jak najbardziej, bo baaardzo chętnie sobie pooglądam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, jak znajdziesz chwilkę czasu, to polecam obejrzeć galerię agalove na konkurencyjnym 8) forum

http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,agalove,0.html

no chyba, że już wcześniej na nią wpadłaś ...

też piękne rozwiązania i pomysły

hej O_Mi! :D

 

a byłam, widziałam, podobuje mi się oczywiście :)

ale lepiej napisz co u Ciebie?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie bardzo mi się podobają takie klimaty jak są u Jasi i obejrzałam też zdjęcia agalove z gazety :D

Ale czy te wnętrza nie robią się za bardzo kobiece :roll:

Ciekawe jak faceci czują się w takim domu :roll: a może im wszystko jedno?

zależy pewnie od faceta... niektórym wszystko jedno, byle przekątna ekranu była odpowiednia, inni lubią mieć przytulnie albo zależy im na dizajnerskim wnętrzu :) Mój na szczęściez tej środkowej grupy jest więc zobaczymy :wink:

no fakt, ostrożnie trzeba, ale faktycznie wszystko zależy od faceta - mój lubi nasz klimat (konsultowałam z nim wszystkie wybory :)), choć sam wybudowałby najchętniej drewnianą chatę w lesie (może nawet kiedyś mu się to uda :lol:)

 

poza tym wydaje mi się, że u nas jest to dość wypośrodkowany klimat, nie jakoś wybitnie kobiecy, musiałoby być chyba więcej różu, falbanek i pierdółek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniutka ta kozucha :wink:

My juz mielismy kupowac, juz wybrana, stoi czeka a nagle zmiana decyzji, bo jest zapotrzebowanie na auto i poszly tam pieniazki, wiec na koze dalej czekamy wraz z niesmiertelna budowlana koza sasiadow.

Ładne kinkieciki czy jeden? bardzo ladne swiatlo daje. U nas zupelnie inny styl, musze uzupelnic zdjecia. Lampa nad stolem tez jest z Ikei, bialutka, plastikowa z zarowka wielka kula, bardzo ja lubie, jakos nie mam ochoty na zmiane.

Teraz musimy zajac sie podjazdem i ogrodzeniem, na razie nie ma warunkow i kasy tez :D Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak zawsze wszystko mi się u Ciebie podoba :wink: Gratuluję nowych nabytków u udanych świąt w swoim własnym domku!!!

 

Gdy czytałam opowieść o instalacji kozy, (która wiem , że was bardzo zdenerwowała, ale z perspektywy będzie nawet zabawna), to uznałam że, jest to kwintesencja dużej części mojej budowy - może też kiedyś uznam, że było zabawnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dorbie! :D

 

fajnie, że wpadłaś! :D

kinkiet jeden na ścianie nad schodami :)

 

lamp u nas jeszcze wielu nie ma, ale na razie przystopowaliśmy z zakupami, za to działamy w kwestii odbioru budowlanego :)

 

pozdrawiam Cię serdecznie! :D

 

Nie mow ze musicie robic wycene energetyczna?

U nas odbior poszedl bardzo sprawnie juz w listopadzie, ale jeszcze wisimy z odplatnoscia u geodety 800zl (ale to moj pacjent i przymyka oko na moja ociezalosc w splacaniu kasy, az mi wstyd) i kierbud 2100zl :-?

Zaraz zgram zdjecia naszych lampek to beda u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...