Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasia, moglabys prosze podrzucic choc jedno zdjecie z polaczeniem paneli i plytek w salonie? albo zgrabnie wytlumaczyc jak to jest zrobione - u nas wlasnie ten etap... :-) z gory wielkie dzieki :-)

niestety nie mam takiego zdjęcia - ale na połączeniu jest listwa drewnopodobna, zakupiona w leroy

coś w tym stylu, mocowane na plastikowe gwoździko-śrubki, niewidoczne po montażu:

 

http://www.effector.com.pl/pl/listwy/pliki/profil/1173782289873620211.gif

 

a gdzie można oglądać ten Wasz etap, hę? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia ... Ja się sto lat zabieram za prześledzenie Twojego dziennika...

Dzisiaj w końcu zerkam, a tu miłe zaskoczenie :o

 

Ale masz zajebist.ą chatkę, normalnie mnie ślubny już stąd nie wygoni dopóki nie wyczytam całości! Guzik mnie obchodzą jego piły spalinowe na allegro :lol:

no witam witam! :D

czyli lepiej późno niż później... :lol:

 

bardzo się cieszę, że Ci moja chatka przypadła do gustu, no i szczerze mówiąc zgadzam się co do tych pił spalinowych :wink:

 

właśnie działam nad zmienianiem źródła zdjęć, więc mam nadzieję, że będą widoczne nawet te z fotosika :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu mam prośbę możesz zrobiś zdjęcie z bliska swoim parapetom np w pokoju synka i kuchni :roll:

i napisz jak się sprawdzają (czy coś na nich stawiasz np kwiatki) czy się rysują ?

pozdrowionka spod surowego modrzewia :lol:

 

PS

no i nie pamiętam czy pisałaś jaką masz podlogę w salonie (material i kolor) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla relaksu jeszcze raz obejrzałam sobie Twoje zdjęcia i wiesz co..... przenoś je częściej ....bo teraz się wydaje jakby calkiem nowe były hihihi a tak serio serio to zdjęcia schodów chyba naprawdę zmienione? 8) w każdym bądź razie robią jeszcze większe wrażenie :D

hej! :D

przenoszenie zdjęć zbyt praco- i czaso-chłonne, żeby się tak zabawiać :lol:

i nie dodałam żadnych nowych, cieszę się, że nadal robią dobre wrażenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...