Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Jasia!

 

Już tak wiele czasu minęło od ostatniego mojego wpisu. Przyznam, że wykończenówka, ferie itp. bardzo absorbują. U Ciebie widzę, ze pomału się udamawia i robi się coraz ładniej. Widać, że Wiesz co chcesz i konsekwentnie, bez pośpiechu dążysz do celu. Mam jednak pytanie do Ciebie, bo jak zdążyłam się zorientować to większość osób w kuchni najpierw kładzie płytki na ścianie a dopiero potem montuje kuchnie. U Ciebie widzę, ze z płytkami się trochę wstrzymałaś i właśnie sama mam dylemat. Otóż zagapiłam się, ale też nie bardzo miałam czas aby pojeździć za płytkami, a chciałabym zamontować już kuchnię, bo wzasadzie to już jest wybrana. Zaś na płytki musiałabym czekać. Czy nie obawiasz się klejenia płytek post faktum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że dopisałaś gdzieś tam bo śnieg pada :roll:

no u nas też piękna zima :D

 

zdjęcia jeszcze nie mam, proszę o cierpliwość :)

 

czekam cierpliwie :D

 

najlepiej wklej w komentarzach

przepraszam, że tak długo to trwało :oops:

 

parapety sprawdzają się dobrze, łatwo się je czyści (mokrą szmatką), jakoś wybitnie się nie rysują, choć pewnie gdzieś tam jakaś ryska by się znalazła :)

one są z mdf-u, można powiedzieć, że taki półmat

nie wiem, czy zdjęcie Ci cokolwiek powie, ale to najlepsze jakie udało mi się zrobić :)

 

http://i42.tinypic.com/ncgr61.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasiu

 

co słychać? jakieś zmiany? Bo u nas sen zimowy... :roll: . Całe szcęście, że wiosna idzie (chociaż chyba tego nie widać :-? )

hej Zakrzewianko! :D

najważniejsze zmiany widać w Tygodniku :wink:

poza tym niewiele - łazienka trochę bardziej wykończona, wkrótce pokażę :)

 

no teraz to ta wiosna już trochę bardziej idzie, nie? suuuper! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, spójne wnętrza, wyrasta ponad pstrokaciznę widoczną w dziesiątkach dzienników budowlanych. Pamiętam jak dwa lata temu sami zaczynaliśmy budowę i podziwialiśmy wasze przeboje z Panem Be.

 

Gratulacje, chyba było warto!

Wielkie dzięki Longinus997! :D

 

fakt, bardzo cieszymy się, że udało nam się dotrwać do tego etapu, na pewno było warto :D

Be pozostaje mglistym wspomnieniem 8)

 

zaczynaliście budowę i już finał? gdzie można obejrzeć? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasia!

 

Już tak wiele czasu minęło od ostatniego mojego wpisu. Przyznam, że wykończenówka, ferie itp. bardzo absorbują. U Ciebie widzę, ze pomału się udamawia i robi się coraz ładniej. Widać, że Wiesz co chcesz i konsekwentnie, bez pośpiechu dążysz do celu. Mam jednak pytanie do Ciebie, bo jak zdążyłam się zorientować to większość osób w kuchni najpierw kładzie płytki na ścianie a dopiero potem montuje kuchnie. U Ciebie widzę, ze z płytkami się trochę wstrzymałaś i właśnie sama mam dylemat. Otóż zagapiłam się, ale też nie bardzo miałam czas aby pojeździć za płytkami, a chciałabym zamontować już kuchnię, bo wzasadzie to już jest wybrana. Zaś na płytki musiałabym czekać. Czy nie obawiasz się klejenia płytek post faktum?

hej! :D

fajnie, że wpadłaś! :)

 

jeszcze przed zrobieniem kuchni szukałam płytek na ścianę, ale jakoś nic mi się pasowało, w końcu stwierdziłam, że na razie nie będę ich robić, tym bardziej, że fundusze zaczęły się kończyć

 

najchętniej zostawiłabym tak jak jest (ze względu na kontrast kolorów), ale jednak przy użytkowaniu widać, że płytki się przydadzą - mimo, że farba jest zmywalna to nie jest idealna na takie miejsce, jak np. kuchenka :roll:

 

rozmawiałam o tym z naszym wykonawcą i stwierdził, że nie ma problemu, żeby płytki kłaść po zamontowaniu kuchni, więc kiedyś to pewnie zrobimy :)

 

moi Rodzice w swojej kuchni też kładli płytki po montażu i nie było żadnych trudności - miejsce połaczenia z blatem jest wypełnione silikonem, ale może też być to ćwierćwałek z kafelków albo listwa w kolorze blatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...