Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nowy Domek Nowy Potomek? :D

 

no na to wychodzi... 8)

 

w sierpniu będziemy jeszcze bardziej szczęśliwi niż jesteśmy obecnie :D

 

Maleństwo potwierdza kopniaczkiem, że tak właśnie się stanie :D

 

trzymajcie za nas kciuki 8)

JASIA ! GRATULACJE !!!

przepraszam że dopiero teraz ale wyłączyło mi powiadomienia i byłem odcięty od tzw. wiedzy :D dopiero jak napisałaś życzenia to dotarło 8)

Trzymam kciuki za nasze maleństwa ;) i życzę wszystkiego dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Domek Nowy Potomek? :D

 

no na to wychodzi... 8)

 

w sierpniu będziemy jeszcze bardziej szczęśliwi niż jesteśmy obecnie :D

 

Maleństwo potwierdza kopniaczkiem, że tak właśnie się stanie :D

 

trzymajcie za nas kciuki 8)

JASIA ! GRATULACJE !!!

przepraszam że dopiero teraz ale wyłączyło mi powiadomienia i byłem odcięty od tzw. wiedzy :D dopiero jak napisałaś życzenia to dotarło 8)

Trzymam kciuki za nasze maleństwa ;) i życzę wszystkiego dobrego

wielkie dzięki Secam! :D

i nawzajem! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Jasiu,

przyznam że zupełnie przypadkowo wpadłam na twój dziennik. Zobaczyłam Diament i zajrzałam :wink: .

Od razu mówię, że bardzo mnie urzekły twoje........ :wink: :wink: :wink: LISTWY PRZYPODŁOGOWE!!! Takie wykończenie łącznie z białymi drzwiami nadaje bardzo miły klimacik w domu :D . Taki....stylowy :p :p :p . I te śliczne drzwi w kuchni. Właśnie o takich myślę w przyszłości :wink: . Powiedz proszę, czy w całym domu masz białe drzwi? wszędzie są białe listwy? Jak zauważyłam również wnęki wokół drzwi są pomalowane na biało :D . Zauważyłam też że okna masz w zupełnie innym kolorze. Jaki to kolor? Czy nie gryzie się to z drzwiami i listwami? Wiem że dużo pytań, ale powiem szczerze że bardzo mnie natchnęłaś swym wykończeniem. Kuchnia również bardzo ładna :wink: :wink: :wink: . Już od jakiegoś czasu myślałam o białych drzwiach, ale wciąż nie byłam pewna. Dopiero u ciebie zobaczyłam, że to jednak piękne wykończenie. Charakterne, "duszowe" i klimatyczne. :wink:

Gorąco pozdrawiam :p

p.s. Twój dom jest naprawdę jednym z niewielu, które mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu,

przyznam że zupełnie przypadkowo wpadłam na twój dziennik. Zobaczyłam Diament i zajrzałam :wink: .

Od razu mówię, że bardzo mnie urzekły twoje........ :wink: :wink: :wink: LISTWY PRZYPODŁOGOWE!!! Takie wykończenie łącznie z białymi drzwiami nadaje bardzo miły klimacik w domu :D . Taki....stylowy :p :p :p . I te śliczne drzwi w kuchni. Właśnie o takich myślę w przyszłości :wink: . Powiedz proszę, czy w całym domu masz białe drzwi? wszędzie są białe listwy? Jak zauważyłam również wnęki wokół drzwi są pomalowane na biało :D . Zauważyłam też że okna masz w zupełnie innym kolorze. Jaki to kolor? Czy nie gryzie się to z drzwiami i listwami? Wiem że dużo pytań, ale powiem szczerze że bardzo mnie natchnęłaś swym wykończeniem. Kuchnia również bardzo ładna :wink: :wink: :wink: . Już od jakiegoś czasu myślałam o białych drzwiach, ale wciąż nie byłam pewna. Dopiero u ciebie zobaczyłam, że to jednak piękne wykończenie. Charakterne, "duszowe" i klimatyczne. :wink:

Gorąco pozdrawiam :p

p.s. Twój dom jest naprawdę jednym z niewielu, które mi się podobają.

no cześć Mimona! :D

dziękuję za wizytę i cieszę się, że Ci się u nas spodobało :D

 

białe drzwi mam wszędzie, białe listwy również (te na górze nie są jeszcze zamontowane, bo nie mamy tam zrobionej docelowej podłogi, ale potulnie czekają na swoją kolej :)) - wnęki drzwiowe są białe, ale to ościeżnice, jedynie przejście z holu do kuchni jest murowane i faktycznie malowane na biało - wnęki okienne też są białe

 

okna są w kolorze orzech i osobiście uważam, że wcale się nie gryzą z drzwiami :) - wszystko razem jakoś się sensownie komponuje i ciemne okna nie rzucają się w oczy:)

wcześniej też się nad tym zastanawiałam i myślałam nawet o oknach białych od wewnątrz, ale ze względu na szprosy nie byłoby to dobre rozwiązanie :)

 

pozdrawiam serdecznie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia - ale wiadomość :o - oj warto wrócić dla takiej na forum. :D Trzymam mocno kciuki i gratuluję. Buziaki mocne.

ależ kogo ja tu widzę! :D

cieszę się baaardzo, że wpadłaś! :D

i dziękuję bardzo bardzo za gratulacje! 8)

 

a wiesz, że ja ciągle się czaję na ten wieczór przy Twoim kominku?

tylko teraz mi się termin przesunął o jakiś rok znowu :roll:

 

pozdrawiam Cię mocno mocno! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...