Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak zdrówko Jasiu :D

 

Zadomowiliście się już na wsi ? :D

 

Na początku w nowym domu tak jakoś mi dziwnie było

bo długo długo to to się budową nazywało a tu nagle przeba się było przestawi na : NASZ DOM :lol:

 

Pozdrawiam cieplutko :D

hej Aniu! :)

 

no myślę, że jesteśmy coraz bardziej wsiowi :wink: - dobrze nam tu :D

 

to Wy się już raz budowaliście? :o

czy coś mieszam? :)

 

pozdrowionka serdeczne! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu jak u Ciebie pięknie :o :o :o :o

Cudowny dom o bajecznych wnętrzach :o :o :o :o Jestem pod ogromnym wrażeniem konsekwencji w wystroju, niezwykły klimat... na pewno wspaniale się w nim mieszka :roll: Gratuluję wyczucia smaku, wszystko mi się podoba :D A te okna, nadają klimat... Jakiej grubości są szprosy???

Witaj Dardurdka! :D

 

no wiesz, pięknie to jeszcze będzie :roll: :wink:

ale dziękuję Ci bardzo za przemiłe słowa :)

chciałabym zrealizować więcej pomysłów, ale nie wszystko można mieć od razu :) choć oczywiście takie powolne urządzanie domu ma swój urok i daje jednak więcej radości niż wprowadzenie się do całkowicie wykończonego wnętrza, tak się pocieszam :wink:

 

a szprosy mają grubość 2,5 cm

 

pozdrowionka i powodzenia dla Was! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Jasieńko moja Miła,

cóż też u Ciebie słychać? Dawno się nie odwiedzałyśmy. Kiedy druga mała Cybulka na świat przychodzi? A może ona już jest??

Serdecznie Cię pozdrawiam

Ola

oj Oleńko, cieszę się, że przychodzisz do mnie z tak wspaniałą nowiną i jeszcze raz mocno Cię ściskam i gratuluję! znam ja dobrze Twoją radość! :D

 

druga Cybulka ma czas do 9 sierpnia, więc jeszcze trochę sie pokulam, ale zobaczymy kiedy się zdecyduje do nas dołączyć :wink: - już czekamy niecierpliwie 8)

 

a jak Ty się czujesz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, zdecydowanie jesteś za skromna! Wierze, że potrafisz urządzić to jeszcze piękniej, ale dla mnie już jest cudownie... Zapomniałam wcześniej napisać, że wygląd zewnętrzny domku jest 100razy lepszy niż w projekcie... Jak patrzę na zdjęcia domku i avatar to nie mogę uwierzyć, że rezygnując z takiego bajeru jakim jest wole oko osiągnęłaś tak niesamowity wygląd elewacji :o Normalnie architekt powinien Ci podziękować i zmienić kształt tej lukarny :D A ta karpióweczka - cudo!!! Zawsze o takiej marzyłam, choć z powodów finansowych musiałam o niej zapomnieć :roll: Będę zaglądać i śledzić realizację nowych pomysłów :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak Ty się czujesz? :D

 

Jak to na początku bywają słabsze dni. Ja je mam zawsze z samego rana :) Czekam, aż się skończą, czas najwyższy :roll: Jutro wizyta u lekarza, płci jeszcze nie poznam, a bardzom jest ciekawa. Może za miesiąc :roll:

 

A u Was co tym razem będzie? Powtórka " z rozrywki" czy tym razem może zmajstrowaliście dziewczynkę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jasiu, zdecydowanie jesteś za skromna! Wierze, że potrafisz urządzić to jeszcze piękniej, ale dla mnie już jest cudownie... Zapomniałam wcześniej napisać, że wygląd zewnętrzny domku jest 100razy lepszy niż w projekcie... Jak patrzę na zdjęcia domku i avatar to nie mogę uwierzyć, że rezygnując z takiego bajeru jakim jest wole oko osiągnęłaś tak niesamowity wygląd elewacji :o Normalnie architekt powinien Ci podziękować i zmienić kształt tej lukarny :D A ta karpióweczka - cudo!!! Zawsze o takiej marzyłam, choć z powodów finansowych musiałam o niej zapomnieć :roll: Będę zaglądać i śledzić realizację nowych pomysłów :wink:

no dzięki, dzięki :D , bardzo obawialiśmy się jaki efekt przyniesie zmiana lukarny, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że nie tylko nam się podoba :)

 

pozdrowionka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak Ty się czujesz? :D
Jak to na początku bywają słabsze dni. Ja je mam zawsze z samego rana :) Czekam, aż się skończą, czas najwyższy :roll: Jutro wizyta u lekarza, płci jeszcze nie poznam, a bardzom jest ciekawa. Może za miesiąc :roll:

 

A u Was co tym razem będzie? Powtórka " z rozrywki" czy tym razem może zmajstrowaliście dziewczynkę? :D

ach, wiem co to znaczy słabsze dni :wink: - ja miałam mdłości przez większą część dnia przez cztery miesiące :roll:

 

teraz czekamy na Tośkę, zobaczymy jak to faktycznie będzie :lol:

 

uściski mocne dla Was! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdrówko Jasiu :D

 

Zadomowiliście się już na wsi ? :D

 

Na początku w nowym domu tak jakoś mi dziwnie było

bo długo długo to to się budową nazywało a tu nagle przeba się było przestawi na : NASZ DOM :lol:

 

Pozdrawiam cieplutko :D

hej Aniu! :)

 

no myślę, że jesteśmy coraz bardziej wsiowi :wink: - dobrze nam tu :D

 

to Wy się już raz budowaliście? :o

czy coś mieszam? :)

 

pozdrowionka serdeczne! :D

 

hejka Jasiu :D

 

tak teraz budujemy drugi dom na tej samej ulicy 200m dalej :D

nie mam daleko jakby co to w kapciach mogę ze starego domu do nowego skoczyć :lol:

i taczką część rzeczy przerzucić jak już przyjdzie pora na przeprowadzkę :wink:

 

pierwszy był przewidziany 10lat temu na 2+2 a nas jest już 2+4 i się ciasno zrobiło :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu mam jeszcze prośbę jakbyś cyknąła fotkę od frontu żeby bardziej było widać elewację - ślicznie wygląda

mam nadzieję że turlasz się jeszcze jako tako, chyba że jest inaczej to oczywiście zapomnij o mojej prośbie

coś podupada mój pierwotny pomysł na szary dom z białymi obramowaniami :roll: (jakoś słabe poparcie tego pomysłu mam w domu )

a tak się zainspiruję i będę kurczowo trzymać się swojej koncepcji :wink:

 

a ten czas to nie tylko Tobie tak szybko mija :roll:

też się zaskoczylam że do rozpakowania masz już niedużo czasu :wink:

 

Dbaj o siebie i wypoczywaj jak najwięcej :D

Pozdrowionka dla małej fasolki - wiercipiętki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
hejka Jasiu :D

 

tak teraz budujemy drugi dom na tej samej ulicy 200m dalej :D

nie mam daleko jakby co to w kapciach mogę ze starego domu do nowego skoczyć :lol:

i taczką część rzeczy przerzucić jak już przyjdzie pora na przeprowadzkę :wink:

 

pierwszy był przewidziany 10lat temu na 2+2 a nas jest już 2+4 i się ciasno zrobiło :roll: :lol:

ojacie! :o

to Ty już niezła wyjadaczka budowlana jesteś! :wink:

podziwiam Cię, bo ja mam chyba dosyć zmagań budowlanych na jakieś pół wieku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu mam jeszcze prośbę jakbyś cyknąła fotkę od frontu żeby bardziej było widać elewację - ślicznie wygląda

mam nadzieję że turlasz się jeszcze jako tako, chyba że jest inaczej to oczywiście zapomnij o mojej prośbie

coś podupada mój pierwotny pomysł na szary dom z białymi obramowaniami :roll: (jakoś słabe poparcie tego pomysłu mam w domu )

a tak się zainspiruję i będę kurczowo trzymać się swojej koncepcji :wink:

 

a ten czas to nie tylko Tobie tak szybko mija :roll:

też się zaskoczylam że do rozpakowania masz już niedużo czasu :wink:

 

Dbaj o siebie i wypoczywaj jak najwięcej :D

Pozdrowionka dla małej fasolki - wiercipiętki :D

dzisiaj Ci tej fotki nie cyknę, ale wkrótce może mi sie uda :)

ten kolor właściwie nie jest szary - dopiero w połączeniu z białym widać różnicę i to delikatną - więc myślę, że nie ma o co kruszyć kopii (facet pewnie nawet nie zauważy niuansu, hihi :wink:) - chyba, że chcesz postawić na zdecydowany szary kolor - osobiście uważam, że to bardzo fajna koncepcja :)

 

do terminu zostały mi jeszcze trzy tygodnie, ale coś mi się wydaje, że Tośka szybciej do nas zawita - właściwie już bym chciała, bo to turlanie się jest już męczące :wink: no cóż, wkrótce się przekonamy 8)

 

pozdrowionka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...