Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

Jasia zamówiłam tynk lekko szary mam nadzieję że nie zwariuje do przyszłego tygodnia martwię się ciągle czy kolor bedzie ok :roll:

nie było mnie tu, żeby Ci powiedzieć, że na pewno będzie ok, ale widzę u Ciebie, że i tak się sprawdziło :lol: - bardzo mi się podoba! 8)

 

szczerze mówiąc odetchnęłam z wielką ulgą :lol: po tym jak tynk pokazał swój kolor po wyschnięciu :lol: straszny cykor ze mnie :wink:

 

cieszę się że Ci się podoba :D bo panowie tynkarze nie byli przekonani do słuszności mojej decyzji :roll: ale z facetami o kolorach się nie gada :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasiu, witam Cię i od razu gratuluję wspaniałego domu i córci. Mam błahe pytanie: czy te małe gałeczki przy wszystkich szafkach i szufladach Twojej kuchni są wygodne w użyciu? Planuję też kuchnię Stat i takie gałki, ale martwię się czy wygodnie będzie otwierać np. zmywarkę przy pomocy takiej małej gałeczki. Dzięki z góry za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu

 

bardzo serdecznie gratuluję! Życzę dużo zdrówka dla Ciebie, Tosi i całej Rodzinki!

 

Spóźnione, ale z całego serdca gratulacje :D

jakie tam spóźnione?! ciągle na czasie, ciągle świętujemy narodziny Tośkowej :D

 

dziękujemy bardzo Zakrzewianko, a zdrówko się bardzo przyda, bo Mati-Przedszkolak już katarek nam przyniósł :roll:

 

pozdrowionka! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia zamówiłam tynk lekko szary mam nadzieję że nie zwariuje do przyszłego tygodnia martwię się ciągle czy kolor bedzie ok :roll:
nie było mnie tu, żeby Ci powiedzieć, że na pewno będzie ok, ale widzę u Ciebie, że i tak się sprawdziło :lol: - bardzo mi się podoba! 8)
szczerze mówiąc odetchnęłam z wielką ulgą :lol: po tym jak tynk pokazał swój kolor po wyschnięciu :lol: straszny cykor ze mnie :wink:

 

cieszę się że Ci się podoba :D bo panowie tynkarze nie byli przekonani do słuszności mojej decyzji :roll: ale z facetami o kolorach się nie gada :lol:

dokładnie :lol:

my kobiety musimy być w tych kwestiach stanowcze i walczyć o swoje 8)

a potem okazuje się, że oczywiście miałyśmy rację :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, witam Cię i od razu gratuluję wspaniałego domu i córci. Mam błahe pytanie: czy te małe gałeczki przy wszystkich szafkach i szufladach Twojej kuchni są wygodne w użyciu? Planuję też kuchnię Stat i takie gałki, ale martwię się czy wygodnie będzie otwierać np. zmywarkę przy pomocy takiej małej gałeczki. Dzięki z góry za odpowiedź.

Cześć Leila! :D

dziękuję za gratulacje! 8)

 

gałeczki są bardzo wygodne w użyciu - zdecydowanie polecam :D

na początku chciałam po dwie gałki w szerszych szufladach, ale pan montażysta przekonał mnie, że jedna gałka jest wygodniejsza, bo otwiera się szufladę jedną ręką a nie dwoma i miał rację :)

zmywarkę również otwiera się bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNY dom..!!!

 

najbardziej podobaja mi sie białe meble i pozostałe wyposażenie w białym kolorze..

 

moze mało czytałam , obejrzałam cale 3strony, czytalam ostatnią tylko i mam pytanie

podaj mi prosze na priv. gdzie kupowalas drzwi -interesuja mnie te przesuwane , i co to są za listwy podłogowe?? super to wygląda!!

 

gratuluje nowego potomka...-jak to jest w porzekadle.;'

nowy domek, nowy potomek

 

p.s. daj wiadomosc prosze do mnie na priv. i z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNY dom..!!!

 

najbardziej podobaja mi sie białe meble i pozostałe wyposażenie w białym kolorze..

 

moze mało czytałam , obejrzałam cale 3strony, czytalam ostatnią tylko i mam pytanie

podaj mi prosze na priv. gdzie kupowalas drzwi -interesuja mnie te przesuwane , i co to są za listwy podłogowe?? super to wygląda!!

 

gratuluje nowego potomka...-jak to jest w porzekadle.;'

nowy domek, nowy potomek

 

p.s. daj wiadomosc prosze do mnie na priv. i z gory dziekuje!

 

drzwi u Jasi to Fiordy z pol-skone przesuwane również są w ofercie (miałam mieć u siebie ale chwilowo zrezygnowalam zostawiłam otwór w murze otynkowany na szerokośc 120 cm a okazało się że max drzwi są do otworu 110 - więc na razie nie bedzie drzwi pomiędzy kuchnia a jadalnią zobaczę czy da się z tym zyć jak nie to bede zmieniać rozmiar otworu )

 

http://www.pol-skone.pl/index.php/nodes/get/pl/62/

 

a listwy z tego co pamiętam są od stolarza :roll:

 

Sorki Jasia jakieś ostatnio mam ciągoty do wcinania się :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom prezentuje sie pięknie. Salon, kuchnia, lazienka ....marzenie. Podobają mi sie bardzo jasne cokoly i drzwi. Jest to razwiązanie ktore zawsze mi sie podobało, a na ktore sie nie zdecydowalam bo mi odwagi zabraklo.

 

A dzidzia przesłodka kruszynka - GRATULACJE!!!

 

http://www.giveabasket.biz/images/10/10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNY dom..!!!

 

najbardziej podobaja mi sie białe meble i pozostałe wyposażenie w białym kolorze..

 

moze mało czytałam , obejrzałam cale 3strony, czytalam ostatnią tylko i mam pytanie

podaj mi prosze na priv. gdzie kupowalas drzwi -interesuja mnie te przesuwane , i co to są za listwy podłogowe?? super to wygląda!!

 

gratuluje nowego potomka...-jak to jest w porzekadle.;'

nowy domek, nowy potomek

 

p.s. daj wiadomosc prosze do mnie na priv. i z gory dziekuje!

 

drzwi u Jasi to Fiordy z pol-skone przesuwane również są w ofercie (miałam mieć u siebie ale chwilowo zrezygnowalam zostawiłam otwór w murze otynkowany na szerokośc 120 cm a okazało się że max drzwi są do otworu 110 - więc na razie nie bedzie drzwi pomiędzy kuchnia a jadalnią zobaczę czy da się z tym zyć jak nie to bede zmieniać rozmiar otworu )

 

http://www.pol-skone.pl/index.php/nodes/get/pl/62/

 

a listwy z tego co pamiętam są od stolarza :roll:

 

Sorki Jasia jakieś ostatnio mam ciągoty do wcinania się :oops:

dzięki Annnja za wizytę i pochwały :)

 

powyższa odpowiedź Aniwmuratorze jest oczywiście wyczerpująca :D

 

dzięki Aniu za wsparcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom prezentuje sie pięknie. Salon, kuchnia, lazienka ....marzenie. Podobają mi sie bardzo jasne cokoly i drzwi. Jest to razwiązanie ktore zawsze mi sie podobało, a na ktore sie nie zdecydowalam bo mi odwagi zabraklo.

 

A dzidzia przesłodka kruszynka - GRATULACJE!!!

 

http://www.giveabasket.biz/images/10/10.jpg

dzięki Coffee! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, ja też chciałabym już jak najszybciej zobaczyć swoją kuchnię, ale niestety mieszkanie mamy odebrać dopiero w styczniu. Już nie mogę się doczekać i dlatego praktycznie wszystko już zaplanowałam a nawet co nieco zakupiłam (płytki do łazienki i przedpokoju oraz kuchni leżą już i czekają na swój "coming out")Teraz mieszkamy z mężem z rodzicami więc sama rozumiesz skąd ten pośpiech :wink: Pozdrawiam serdecznie i życzę, aby córeczka zdrowo się chowała :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Jasiu Tosieńka daje pospać ? :wink:

a dziękuję Aniu, Tośka spisuje się na medal, budzi się raz, dwa razy na karmienie i potulnie zasypia :) w ogóle jest kochana i nie sprawia większych kłopotów, oby tak dalej, co najmniej do osiemnastki :wink:

 

gorzej, że Mati już dwa razy przyniósł przeziębienie z przedszkola i Mała znów ma katarek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...