Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

Cześć ,

 

dobrze ,że już masz tą więżbę , bo przejeżdzając czasem rowerem koło niej zastanawiałem się czyje to kominy tak długo stoją i czy przetrwają kolejna wichurę :-))

 

A dom stoi zaraz przy otwartym polu to przecież dmucha niezle .

 

Pozdrawiam i życzę siły i wytrwania .

 

PS.

Rzadko zaglądam na forum, dlatego wcześniej nie zauważyłem ,że jesteś aktywną jego uczestniczką.

cześć Murek!

 

no wiesz, kominy Be robił to będą stać wieczność i jeden dzień... :wink:

 

dzięki za życzenia i... nawzajem? tnz. budujesz, remontujesz, urządzasz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasia, czy cos tam się u Ciebie ruszyło? Jak postępy kolejenego etapu budowy? Nie bądź sknera podziel się wiadomościami :wink:

no właśnie :roll:

dzieje sie czy nie? :roll:

cholipka, coś tam się dzieje, ale OCZYWIŚCIE nie według planu :roll:

 

zaraz zamieszczę zeznania w Tygodniku, w końcu raz na Tydzień to już trzeba coś napisać... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, po kieszeni to już go boli, tylko on nie widzi, że to przez własną głupotę tak ma :-?, ale cóż... będzie jeszcze bardziej bolało... :-?

 

YreQ, miło mi, że się cieszysz :D, ja to robię ostrożnie... i dobrze, bo na przykład wczoraj dekarz miał stłuczkę jak jechał na naszą budowę (:roll:) i już mu dzień uciekł :x ... oczywiście cieszę się, że obyło się bez ofiar w ludziach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, bardzo dobry wybór! :wink:

PS. no u Was to już najwyższy czas na okna! :D rozumiem, że jest nadzieja, że będą zgodnie z planem?

ja byłam trochę zła, że dach nie jest skończony i ścianek brak, ale stwierdziliśmy, że już nie będziemy dłużej czekać... :roll: (że nie wspomnę, że okna były gotowe już na początku sierpnia...)

 

Zakrzewianka, dzięki! :D z tymi szprosami to była cała przeprawa, ale w końcu stwierdziłam, że bez nich klimacik się zatraci, więc już trudno, będę brać urlop na mycie okien :wink: (brązowe szprosy wewnętrzne nie dają takiego efektu - są praktycznie niewidoczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do achów i ochów :)

 

Okna i dach (nawet z folii) zmieniają w jakiś czarodziejski sposób konstrukcię sterczącą na polu, w dom.

Okna które wybrałaś świetnie pasują do całości, nadając bryle smaczku rodzinnej rezydencji, takiej z dziecięcych wspomnień. Pozostaje ci teraz otoczyć ją tajemniczym ogrodem...

 

Było warto, co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zapytać czy dobrałas sobie idealnie bramę garażową do okien, ale luknęłam w Twój projekt a tu brak garażu :lol: Bo nam się nie udało idealnie spasować :( brama trochę jaśniejsza niż okna, no ale pocieszam się, że okna nie są w bliskim sąsiedztwie bramy więc nie powinno się rzucac aż tak w oczy. No chyba, że się mylę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, myślę, że faktycznie nie powinno to się rzucać w oczy (a jak już bramę pokryje kurz to w ogóle... :wink:)

poza tym, na pewno będzie można powiedzieć dopiero po montażu - bo brama ma dość dużą połać koloru a okna niewielką :)

 

ja się zastanawiiam jak Słowińskim uda się dobór koloru drzwi wejściowych do okien (obiecali :wink:), bo okna pcv a drzwi drewniane... a u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...