Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

http://img502.imageshack.us/img502/2761/33399091.jpg

 

Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze

Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę

Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni

Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei

By spełniło się choć jedno z twoich marzeń

Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!

 

Antosia, Jasiek, Marta i Bartek ze Stańczykowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?

Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?

Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.

Dlatego, żeby podawać sobie ręce.

Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.

Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

 

Radości i pokoju płynących z tego, że Bóg, narodzony w Betlejem, KOCHA NAS.

A także codziennej odpowiedzi na tę MIŁOŚĆ

w Waszych szczerych i otwartych sercach

w Nowym Roku 2013

życzą, a także dziękują

za okazaną pomoc i wsparcie:

Aleksandra, Paweł, Julia, Mikołaj Gaża - NELKI

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Ojacie! :-) :-) :-)

 

faktycznie jakieś stolat! ;-)

ostatnio nie ma u mnie nawet co czytać, bo moje pogróżki o uzupełnieniu Tygodnika już chyba nikogo nie przestraszą ;-)

a szkraby duuuże, rosną rosną, tylko my się nie zmieniamy ;-)

 

cieszę się, że do mnie zajrzałaś i że przemówiłaś! :-)

może mnie to zmobilizuje nareszcie?

 

pozdrawiam bardzo bardzo! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Trafiłam tutaj szukając drzwi Fiord. Pamiętam że kiedyś tu byłam gdy się budowaliście. Piękny domek, pięknie urządzony, wszystko mi sie podoba.

O drzwi i futryny już nie pytam, bo pisałaś że wszystko z nimi oki. Napisz tylko czy te do wiatrołapu w końcu reklamowaiście i zrobili coś z defektem?

Z tarasem jak sie teraz okazuje mamy taki sam pomysł. Mój mąż wymyślił z palet, a mnie ten pomysł sie baaaardzo spodobał. Czy masz zdjęcia z momentu montażu palet? Jak je połączyliście żeby były stabilne? Widzę że na palety przybiliście deski? Czy można wiedzieć jakie to deski i jak się dzisiaj zachowują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Trafiłam tutaj szukając drzwi Fiord. Pamiętam że kiedyś tu byłam gdy się budowaliście. Piękny domek, pięknie urządzony, wszystko mi sie podoba.

O drzwi i futryny już nie pytam, bo pisałaś że wszystko z nimi oki. Napisz tylko czy te do wiatrołapu w końcu reklamowaiście i zrobili coś z defektem?

Z tarasem jak sie teraz okazuje mamy taki sam pomysł. Mój mąż wymyślił z palet, a mnie ten pomysł sie baaaardzo spodobał. Czy masz zdjęcia z momentu montażu palet? Jak je połączyliście żeby były stabilne? Widzę że na palety przybiliście deski? Czy można wiedzieć jakie to deski i jak się dzisiaj zachowują?

Witaj :-)

 

jeśli chodzi o drzwi do wiatrołapu to finalnie ich nie reklamowaliśmy - do tej pory nic się z nimi nie dzieje, defekty przestaliśmy dostrzegać ;-)

 

jeśli chodzi o taras, to nie mam zdjęć z montażu - z tego, co pamiętam palety zostały ułożone obok siebie na ubitym podłożu a trzymają się dzięki przybitym płytom OSB (to nie są deski) - płyty mają się dobrze, jakoś nic się z nimi nie dzieje, użyliśmy płyt, bo zostały, gdy zrobiliśmy podbitkę na górze

 

pozdrawiam i powodzenia! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu przydreptałam za Tobą od Ane3ki, po tym jak napisała że podziwia Twój domek musiałam od razu zajrzeć :yes:

Od razu wpadło mi w oko kilka rzeczy :cool: i chciałam o nie zapytać, jeśli można.....? Mianowicie:

- jaki macie model kozy i czy jest ona z popielnikiem? ROzumiem że komin macie ukryty w ścianie tak?

- kuchnia, to Ikea czy zabudowa pod wymiar?

- w międzyczasie doczytałam że drzwi to Fiordy :yes:

 

Ale Wasze pociechy NAJfajniejsze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

witaj Ido2 :-)

 

koza to jotul, ale modelu nie pamiętam niestety - pytasz o popielnik, który się wyjmuje? takiego tu nie ma - po prostu wybiera się popiół bezpośrednio z dna kozy, że tak poetycko się wyrażę ;-) tak, komin jest w ścianie

 

kuchnia to oczywiście ikea :-D - stat

 

i też myślę, że najfajniejsze w całym Cybulkowym DOMu jest jego "ruchome wyposażenie" :-) :-) :-) cała reszta to graty ;-)

 

Pozdrawiam serdecznie! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...