Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ocieplam poddasze - krotkie pytania...


denes

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ok czyli kupię isovera. a powiedzcie mi czy sznurkujecie przed pierwszą warstwą (podam od desek)

- papa

- pełne deskowanie

- przerwa wentylacyjna (3-4 cm)

- sznurek

- wełna

- sznurek

- wełna

- ruszt

- folia

- KG

Możesz użyć dobrej żółtej. Ale dobrej!

 

Jeśli trzeba to sznurkujemy - teraz nie sznurkowałem bo krokiew20cm a wełna 15cm - szczelina sama się zrobi. Cudów niema. Wełna 15cm nie wstanie na 20cm!

 

Wyliczanka poprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć dobrej żółtej. Ale dobrej!

 

Jeśli trzeba to sznurkujemy - teraz nie sznurkowałem bo krokiew20cm a wełna 15cm - szczelina sama się zrobi. Cudów niema. Wełna 15cm nie wstanie na 20cm!

 

Wyliczanka poprawna.

 

kurka z wełną i krokwią oczywiste. dzięki mistrzu na ciebie można zawsze liczyć.

a możesz mi podpowiedzieć czy ocieplać ściankę kolankową - wysokość 1 m, od zewnątrz idzie styropian 20 cm. zeusrulez powiada że ocieplić, ale mam zagwozdkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie, acz drażliwe pytanko :) : jaką wziąć masę finiszową. Cały system mam od rigipsa więc rozważam te http://www.rigips.pl/produkty-rigips,1218,masy-finiszowe.htm#1

Będę wdzięczny za radę.

Pozdro

jak chcesz zachować system to musisz rigipsa... inaczej z wieczystej gwarancji nici.

 

Tylko gdzie Ty Dobry Człowieku kupisz te wszystkie produkty rigipsa... ja ostatnio w Warszawie miałem kłopot z profinishem... praktycznie niedostępny.

Edytowane przez Rom-Kon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeden z Kolegów podał mi linka do tego tematu w którym jest coś o wykonywaniu stelaża na poddaszu. Powiem szczerze nie chce mi się kopać w ponad 200-stu stronach. Podpowiedzieli byście w którym miejscu znajdę coś w tym temacie.

Pozdrawiam

Jesteś nygus! Inni przebrnęli przez cały wątek i co ważniejsze kwestie nawet notowali... postaraj się... 200 stron to nie tak dużo! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zachować system to musisz rigipsa... inaczej z wieczystej gwarancji nici.

 

Tylko gdzie Ty Dobry Człowieku kupisz te wszystkie produkty rigipsa... ja ostatnio w Warszawie miałem kłopot z profinishem... praktycznie niedostępny.

 

Kupie w Wodanie (nie jestem ich przestawicielem :) )

A którą byś Wodzu polecił?

Dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...