Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ocieplam poddasze - krotkie pytania...


denes

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powiem szczerze nie chce mi się kopać w ponad 200-stu stronach.

Niestety nic za darmo

Ja czytałem dwa razy :sick: (przy okazji zapisując link do danej strony która mnie najbardziej interesowała) później i tak zadawałem pytania i przeglądałem wybrane strony. Znajdziesz też streszczenie , gdzieś ktoś zrobił , jak znajdę linka podrzucę , ale jeśli chcesz sporo wiedzieć zapraszam do lektury :) A tu http://plyty-gipsowe-porady-montera.pl/ bonus do tematu , taki mały prezencik , też można parę rzeczy się nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal Ci dupsko ściska:confused:

Nie nic mi pośladków nie ściska tylko Ci współczuję... ja mam tu tyle roboty że nie mogę się wyrobić i za chwilę znów na czarną listę się dostanę za niedotrzymane terminy... a jak wiesz ja za 35zł/m2 nie robię. W samym Legionowie spędziłem 7mieięcy... widzisz byłbyś normalnym człowiekie a nie zakałą rodzaju ludzkiego podrzuciłbym Ci parę robót... nie jestem psem ogrodnika. I nie jest to przytyk z mojej strony bo swoim kolegom czasem podrzucam roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym Ty mi współczujesz ? Rom jak "byłbyś normalnym człowiekie a nie zakałą rodzaju ludzkiego" to nie tułałbyś się po robotach po całej Polsce tylko robił w swoim rejonie!

 

A Ty rafał2011 jesteś urodzonym Anglikiem, że mieszkasz w Halifax? Wyjechałeś do Anglii bo lubisz siedzieć na obczyźnie ?

Czy jak to tam z Tobą jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli hip hop pojawił się na forum ;-) to ja przytoczę dla tych którzy znowu jadą, że Wodzu swojej firmy nie ma itd bla bli blu bla, co kilka stron na wątku historia powraca.Widocznie kończą się argumenty i zachowujecie się jak stara zdarta płyta ;-)

rafał2011 Ty powinieneś znać kto to śpiewa :)

 

"Ej, czy ty też wyrównujesz do dołu? Za mądry dla ciebie, kto mądrzejszy od ogółu matołów? Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty? Ludzie zachowują się jak ogrodnika psy. Ej, czy równasz w dół? Skoro tobie brak, to niech też braknie mu? Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślisz żeby inni mieli mniej... Ej, śmiej się, śmiej, zobaczysz jednak, twój śmiech urwie się jak hejnał..." cyt. Wojciech "Sokół" Sosnowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nygus! Inni przebrnęli przez cały wątek i co ważniejsze kwestie nawet notowali... postaraj się... 200 stron to nie tak dużo! ;)

 

Nie nygus, trochę czasu brakuje. Wątek o wykańczaniu przeczytałem cały i też co ważniejsze wynotowałem również Twoje rady kolego.

Mimo wszystko dzięki. W wolniejszej chwili zabiorę się do lektury.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty rafał2011 jesteś urodzonym Anglikiem, że mieszkasz w Halifax?

Niestety nie mam nadzieję że moje dziecko będzie.

 

Wyjechałeś do Anglii bo lubisz siedzieć na obczyźnie ?

Tak, lubię.

 

Czy jak to tam z Tobą jest ?

Tak jak wyżej napisałem.

 

Tak jak Ty to chyba nikt nie bronił Rom-Kona czyżbyście mieli ze sobą coś wspólnego? :D

 

To jeśli hip hop pojawił się na forum to ja przytoczę dla tych którzy znowu jadą, że Wodzu swojej firmy nie ma itd bla bli blu bla, co kilka stron na wątku historia powraca.Widocznie kończą się argumenty i zachowujecie się jak stara zdarta płyta

rafał2011 Ty powinieneś znać kto to śpiewa

 

"Ej, czy ty też wyrównujesz do dołu? Za mądry dla ciebie, kto mądrzejszy od ogółu matołów? Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty? Ludzie zachowują się jak ogrodnika psy. Ej, czy równasz w dół? Skoro tobie brak, to niech też braknie mu? Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślisz żeby inni mieli mniej... Ej, śmiej się, śmiej, zobaczysz jednak, twój śmiech urwie się jak hejnał..." cyt. Wojciech "Sokół" Sosnowski

 

Posłuchaj lepiej DESIDERATY może lepiej Ci się zrobi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym Ty mi współczujesz ? Rom jak "byłbyś normalnym człowiekie a nie zakałą rodzaju ludzkiego" to nie tułałbyś się po robotach po całej Polsce tylko robił w swoim rejonie!

Rozumiem że ty jesteś jeszcze bardziej nie normalnym człowiekiem bo aż z kraju musiałeś uciekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie nie pier....dol głupot o tym że ktoś się tuła po świecie czy tam po Polsce, bo może tak samo jak Ty to lubi.

"... usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka..."

Desiderate znam na pamięć, znaczy dla mnie więcej niż sobie możesz wyobrazić, szkoda, że wiesz co to jest, a nie kierujesz się wartościami w niej zawartymi....

Wierz mi, że gdyby ktoś tak wchodził na Ciebie jak Wy czy Ty na Rom - Kon'a to też stanąłbym w Twojej obronie.

 

Pozdrawiam i powodzenia życzę na obczyźnie.

Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...