Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ocieplam poddasze - krotkie pytania...


denes

Recommended Posts

Rom ładnie wyszedłeś na tej fotce :lol:

 

...to chyba stare zdjęcie jak byłeś jeszcze młody? :)

Dla ciebie jeszcze jedno - dodatkowe życzenie:

 

I aby całe świąteczne jedzenie w cycki Ci poszło!

 

i proszę cię O Wielki Manitou! Prostuj mu ścieżki a nie zwój na mózgu!

:D

Edytowane przez Rom-Kon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

Czy na ocieplenie poddasza nadaje sie wełna rokwool rocton?

Planowałem dać 15 cm Toprock między krokwie a w poprzek 10 Superroc, ale że do końca roku do składu nie dotrze superrock , i po nowym roku już nie będe mógł wełny odliczyć , to muszę dać inną , ale że chciałem z niskim współczynnikiem lambda 0,035 to proponują mi Rocton tylko że nie wiem czy do ocieplenia poddasza będzie się nadawał, bo opisach zastosowania tej wełny nie wymienai siędachu tylko scianki , podłogi na poddaszu.Czy może w poprzek będzie lepsza od roctona megarock 100 bo taka jest na stanie i ewentualnie rokmin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szczere życzenia:)

 

Rom masz może jakiś wolny etat?

Robimy w piątkę i stale jestem z terminami w czarnej d... I powiem szczerze że jak nigdy o tej porze roku! Zawsze robiło się do świąt a później dopiero po nowym roku. A teraz jak dziś zaczęliśmy to kończymy w sylwestra - cały łykend na robocie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy na ocieplenie poddasza nadaje sie wełna rokwool rocton?

Planowałem dać 15 cm Toprock między krokwie a w poprzek 10 Superroc, ale że do końca roku do składu nie dotrze superrock , i po nowym roku już nie będe mógł wełny odliczyć , to muszę dać inną , ale że chciałem z niskim współczynnikiem lambda 0,035 to proponują mi Rocton tylko że nie wiem czy do ocieplenia poddasza będzie się nadawał, bo opisach zastosowania tej wełny nie wymienai siędachu tylko scianki , podłogi na poddaszu.Czy może w poprzek będzie lepsza od roctona megarock 100 bo taka jest na stanie i ewentualnie rokmin?

 

Rockton jest bardziej krucha - gorzej się ją układa pod profile. Ale 10 to jeszcze pójdzie. A może zamiast 10cm rocktonu daj 15 superrock? tylko że druga warstwa lepiej w płytach.

 

Ale jak napisał Rafał lepiej jeszcze dopytaj Tomka W z Rockwoola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy w piątkę i stale jestem z terminami w czarnej d... I powiem szczerze że jak nigdy o tej porze roku! Zawsze robiło się do świąt a później dopiero po nowym roku. A teraz jak dziś zaczęliśmy to kończymy w sylwestra - cały łykend na robocie!

 

e to pewnie pierwsza fakturka w karierze będzie wystawiona wreszcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy w piątkę i stale jestem z terminami w czarnej d... I powiem szczerze że jak nigdy o tej porze roku! Zawsze robiło się do świąt a później dopiero po nowym roku. A teraz jak dziś zaczęliśmy to kończymy w sylwestra - cały łykend na robocie!

 

Nie martw się Rom jak będziesz robił tak ocieplenie

1459178_767999303216867_623308621_n.jpg

to niedługo będziesz miał dużo wolnego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Rom jak będziesz robił tak ocieplenie

[ATTACH=CONFIG]232108[/ATTACH]

to niedługo będziesz miał dużo wolnego;)

po zrobieniu całego stelaża wełna wreszcie miała czego się trzymać i wróciła na swoje miejsce - po prostu nie było jętki :D

 

...a Ty co? nie wybierasz się znów do halifax? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...