Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ocieplam poddasze - krotkie pytania...


denes

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z takim ociepleniem "naprawdę" możesz spać spokojnie;)

 

 

 

 

 

 

Tylko ja za taką robotę nie dałbym więcej niż 40zł

A skąd wiedziałeś ile biorę? :D

 

A tak wszystkim zainteresowanym chcę uświadomić: spójrzcie na płaszczyznę gdzie jeszcze nie ma grzybków i na płaszczyznę gdzie właśnie grzybki przykręcaliśmy. trzeba przyznać że Rafał dobrze wybrał fotki! :D :D :D Najlepiej przyczepić się do nie skończonej pracy... no ale czego się nie zrobi by chwycić klienta ;) Bieda i brak perspektyw potrafi człowieka mocno dotknąć a wtedy nie dba o to jak będzie postrzegany... Rafał może nie zauważasz ale ciągle strzelasz sobie w stopę. Inwestorzy z tego forum są na wysokim poziomie i z takim chamem nie chcą mieć nic wspólnego... nie pojmujesz tego?

Edytowane przez Rom-Kon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiedziałeś ile biorę? :D

 

A tak wszystkim zainteresowanym chcę uświadomić: spójrzcie na płaszczyznę gdzie jeszcze nie ma grzybków i na płaszczyznę gdzie właśnie grzybki przykręcaliśmy. trzeba przyznać że Rafał dobrze wybrał fotki! :D :D :D Najlepiej przyczepić się do nie skończonej pracy... no ale czego się nie zrobi by chwycić klienta ;) Bieda i brak perspektyw potrafi człowieka mocno dotknąć a wtedy nie dba o to jak będzie postrzegany... Rafał może nie zauważasz ale ciągle strzelasz sobie w stopę. Inwestorzy z tego forum są na wysokim poziomie i z takim chamem nie chcą mieć nic wspólnego... nie pojmujesz tego?

 

Podobno za proste bierzesz 60zł

 

...reszty nie będę komentował bo nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj juz Panowie z tym ze faktury, ze zusy srusy itp. To wraca jak bumerang i nic nie wnosi. To jest jego prywatna decyzja i trzeba to uszanowac. Zyjemy w takim kraju ze jest to norma. To nie on kreuje ta strefe to inwestorzy ja kreuja, jesli jest na cos popyt to znajdzie sie ktos kto ta luke zapelni. Ilu z was ktorzy rzucacie kamieniem - prawilni podatnicy - brali faktury za paliwo jadac na wczasy . . . przyklady mozna mnozyc. Taki kraj trzeba godnie zyc a nie wegetowac, a panstwo nam tego nie zapewni, bo ono tylko potrafi brac nic nie dajac w zamian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj juz Panowie z tym ze faktury, ze zusy srusy itp. To wraca jak bumerang i nic nie wnosi. To jest jego prywatna decyzja i trzeba to uszanowac. Zyjemy w takim kraju ze jest to norma. To nie on kreuje ta strefe to inwestorzy ja kreuja, jesli jest na cos popyt to znajdzie sie ktos kto ta luke zapelni. Ilu z was ktorzy rzucacie kamieniem - prawilni podatnicy - brali faktury za paliwo jadac na wczasy . . . przyklady mozna mnozyc. Taki kraj trzeba godnie zyc a nie wegetowac, a panstwo nam tego nie zapewni, bo ono tylko potrafi brac nic nie dajac w zamian.

 

Zdjęcia które wrzuciłem pokazują niestaranną pracę do której nasz "miszczu" nie potrafi się przyznać, dlatego takie zamieszanie.Gdyby kolega Rom nie straszył sądami, nie byłoby całej rozmowy o ZUZach i legalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak będzie, to wszyscy zacznijmy pracować na czarno;)

 

Przykro to mówić ale tak będzie, zobacz co zrobili z OFE, a jakie piękne reklamy były, że nasi rodzice w Egipcie czy też na innych plażach, mojej Teściowej ostatnio wyliczyli emeryturę,380 pln mogłem się pomylić o jakieś grosze, skąd ta kobieta ma brać na czynsz mieszkania który wynosi 400 pln . . .

ZUS, dochodowy / VAT, podatek od wszystkiego co kupujemy, akcyzy, sryzy i gdzie skończymy . . .

Jedno jest pewne - śmierć i podatki . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - śmierć i podatki . . .

 

no tak, ale moim zdaniem sprawiedliwość polega na tym, że płacą wszyscy albo nikt ;)

po co teksty typu "zatrudniłem dwóch fachowców i dwóch pomocników"? żeby kogoś zatrudnić to trzeba mieć legalnie działającą firmę...

dziwię się też inwestorom, którzy budują z ludźmi spod przysłowiowej budki z piwem

dzisiaj się cieszą, że mają tanio a jutro będą płakać, że nie mają do kogo zwrócić się po naprawę gwarancyjną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NIE MA I NIE BYŁO SPRAWIEDLIWOŚCI, PRZYJMIJ TO DO WIADOMOŚCI"

To dlaczego Kulczyk jest bogaty a Ty nie . . . Nie oszukujmy się, nie dorobił się pieniędzy legalnie, zresztą nikt z BOGATYCH tego świata nie zrobił tego legalnie, poczytaj o Oligarchar w Rosji jak zdobywali kopalnie gazu . . .

Po co wszyscy płacą i tak nikt z tego nic nie ma, patrz -> zus, czy uważasz, że 800 pln to godne życie . . . ;(

"zatrudniłem dwóch fachowców i dwóch pomocników" tak czy owak ich zatrudnił, jeśli się nie mylę to metonimia, to jak z popielniczką, "wyrzucę popielniczkę" nikt przecież jej nie wyrzuca tylko opróżnia . . . Dla mnie lepiej niż oni pracują niż siedzą i kręcą co tu zrobić by zarobić a się nie narobić i tak koniec końcem wydadzą te pieniądze - kupując paliwo, papierosy, jedzenie dla swojej rodziny . . . a tym samym zapłacą podatki

"dziwię się też inwestorom, którzy udują z ludźmi spod przysłowiowej budki z piwem

dzisiaj się cieszą, że mają tanio a jutro będą płakać, że nie mają do kogo zwrócić się po naprawę gwarancyjną... "

Uważam, że źle go oceniasz . . . Sam zresztą wstawiał zdjęcia z reklamacji . . .

Edytowane przez zeusrulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia które wrzuciłem pokazują niestaranną pracę do której nasz "miszczu" nie potrafi się przyznać, dlatego takie zamieszanie.Gdyby kolega Rom nie straszył sądami, nie byłoby całej rozmowy o ZUZach i legalności.
"Niestaranna praca" to byłoby wtedy gdyby to tak zostało. Podwinięta wełna - bo grzyby trzeba jakoś mocować, nie opuszczona wełna na skraju sufit-skos (brak jętki i możliwości podwieszenia na sznurku) wtedy to byłaby niestaranna praca. niestety chciałem dobrze czyli robiłem fotki instruktażowe w trakcie pracy ale przeoczyłem że wełna jeszcze nie jest "ugłaskana" bo i po co jeśli wieszamy grzybki, robimy stelaż i jeszcze nie raz trzeba będzie wełnę podwinąć by skorygować. dla mnie to normalne ale oczywiście dla Rafała to woda na koło młyńskie! Niestety już mam te pomieszczenia zakryte i przygotowane pod szlif. Nie mam fotek z poszczególnych etapów bo mi były one nie potrzebne - takie fotki mam z innych robót. Dostępne na moim fotosiku i fejsie.

 

Chciałem wystąpić do Admina tego forum o usunięcie tych fotek ale nie zrobię tego bo jeśli fotki znikną to Forumowicze pomyślą że rzeczywiście była to skucha wielkiej wagi a tak każdy widzi o co chodzi.

 

Ciekawe jakby Rafał zareagował jakbym zamieścił fotkę z "wełnowania" zimą na jednej z budów. Zabrakły nam cztery rolki wełny na którą trzeba było chyba 2 tyg. poczekać. Wiało zimnem na całą budowę więc uszczelniliśmy dziury folią, starą plandeką itp. Oczywiście stelaż zrobiliśmy bo po co czekać... a pod spodem folia z rolek wełny zamiast wełny - widok wstrząsający ale przerwy w pracach nie było. Oj Rafał by miał pole do popisu!!! Ale byłaby jazda!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom na grzybkach to albo się profile wypina i wkłada wełnę albo robi się to po zrobieniu rusztu. Nie wierzę w to że gdy sypie się wełna na łeb można ustawić dobrze stelarz > chociaż przy Twoich zdolnościach to jest możliwe, przecież Ty lubisz jak wełna sypie się na twarz i w oczy. Jeśłi robiłeś fotki "instruktażowe" to strasznie mało tych fotek, i gdzie inne etapy:confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...