Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gość

Dachówka czy blachodachówka?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dachówka czy blachodachówka?



Recommended Posts

A Twój budowlaniec będzie robił od fundamentów po dach? Bo jeśli tak to typowa rada. W relacji cena żywotność nie ma lepszego pokrycia jak dachówka cementowa. Zieleniej wszystko nawet blachodachówka i szklane ścianki akwarium. Zdecydowanie radzę dachówkę cementową. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A Twój budowlaniec będzie robił od fundamentów po dach? Bo jeśli tak to typowa rada. W relacji cena żywotność nie ma lepszego pokrycia jak dachówka cementowa. Zieleniej wszystko nawet blachodachówka i szklane ścianki akwarium. Zdecydowanie radzę dachówkę cementową. Pozdrawiam.

 

Tak, dokładnie. Od fundamentów aż po dach. Czemu to jest typowa rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dlatego, że już dogadaliście cenę, a po zmianie na blachodachowkę wykonawca będzie miał mniej pracy, a niekoniecznie zejdzie z ceny.

Ja już prawie kupiłem blachodachówke Tysenie - płaska, ale później udało mi sie znaleźć dachówkę płaską cementową Kapstadt, która wyszła nawet taniej. Doświadczenia nie mam, ale w sumie to wolę, żeby mi dachówka zieleniała niż farba z blachy schodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za opinie. Odnośnie ceny to budowlaniec powiedział otwarcie, że wycena jest pod dachówkę, a jeśli zdecydowałbym się na blachodachówkę to wtedy robocizna będzie tańssza o około 3 tysiące.

Tak jak pisałem wcześniej, bardziej jestem przekonany do dachówki tylko teraz mam pytanie, ponieważ pisaliście o dachówce cementowej. Nie opłaca się dokładać, aby położyć dachówkę ceramiczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...