Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pelikan Kruków


Recommended Posts

Witam Cię Jolu, wybudowaliście piękny dom, gratuluję :)

Planujemy w przyszłości budowę domu, miałam kilka ulubionych projektów, jednak rzeczywistość je zweryfikowała, albo za drogie w budowie, albo za duże.

Projekt Pelikana domu przypadł mi do gustu na tyle, że poważnie o nim myślę.

W związku z tym mam do Ciebie kilka pytań, a mianowicie:

1.czy można przenieść kominek w inne miejsce tj. do rogu pomiędzy ścianą telewizyjną a wyjściem na taras?

2.czy wielkość pokoi jest wystarczająca, tzn. czy z czasem użytkując dom nie myślisz sobie, że pokoje mogły być ciut większe?

3. Czy w sypialni na dole w miejscu gdzie masz szafę zabudowaną można bez szkody dla względów estetycznych zrobić garderobę zasuwaną? tzn. wyglądałaby tak jak Twoja szafa tyle, że fronty były cofnięte o ok. 1,5m na pokój, tak żeby można było wejść do środka.

Będę wdzięczna za kilka słów z Twojej strony

no i powiedz proszę jak Wam się mieszka?

Byłoby cudownie gdybyś zamieściła więcej zdjęć z Twojego Pelikana, z niecierpliwością będę ich wypatrywać. A ponieważ szczególnie interesują mnie roślinki ciekawa jestem jak ewoluował Twój ogród, jak zminiły się roślinki od 2010 roku? Wklej proszę kilka zdjęć i nie daj się prosić

Pozdrawiam serdecznie Mariola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • Odpowiedzi 144
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 8 months później...
Witam wszystkich czytających jeszcze mój dziennik. Cieszę się, że mogę pomóc w podejmowaniu trudnych decyzji związanych z budową Pelikana. Minęło 6 i pół roku od czasu, gdy się wprowadziliśmy. Wydaje się, że to było niedawno. Nadal potwierdzam, że trzeba spełniać swoje marzenia.Jestem szczęśliwa, że się pobudowaliśmy, że mieszkamy w swoim własnym domu. Jest cudownie. Doczekaliśmy się prześlicznej wnusi. Kasieńka ma ponad 7 miesięcy, lubi się przemieszczać po całym domu. Teraz, gdy jest ciepła podłoga, nie musimy się martwić, że się przeziębi. A co dopiero będzie wiosną czy latem! Będzie biegać po trawce, zrywać kwiatki, jeść owoce i warzywa. Już się nie mogę doczekać. W domu troszkę pozmienialiśmy, remontowaliśmy większość pomieszczeń, zmieniliśmy kolory ścian, firanki, 55 calowy telewizor zawiesiliśmy na ścianie. Kompletnie zmieniliśmy meble w pokoju córki Zuzanny, która odwiedza nas już teraz ze swoją córeczką. Działka, ogród również uległy zmianie, wykonaliśmy różne rabatki (chyba ładne), a tuje i świerki utworzyły świetny żywopłot. Pracy jest ciągle dużo, ale to sama przyjemność! Jest super. Życzę wszystkim budującym cierpliwości, a potem wspaniałego życia u siebie w wymarzonym domku. Pozdrawiam, Jola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...