Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ewa

Które kupić?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które kupić?

    • Marcon Legno Rosso
    • Serenissima Timberland


Recommended Posts

Nania - o matko! Jak można być zadowolonym z takiej podłogi :o. No ale może to ja tylko taka wybredna jestem :wink:

W pierwszej chwili pomyślałam, że to płytki na zewnątrz budynku, że niby to taki rodzaj podużnej kostki. Ale to jednka w środku jest, hmm, mnie to nie wygląda na Woodentica.

 

Nie no wybredna nie jesteś, ja też bym nie chciała takiego efektu końcowego! Ja właśnie boję się takiego fachowca :-? Z tym że podobno to w użytkowaniu nie jest wcale oddczuwalne i od góry tak tego nie widać! nooo ale.........mnie to w żaden sposów i tak nie przekonuje!!

a w porównaniu z twoją podłogą......co ja piszę tu nie ma co porównywać, nawet jeśli nie jest to woodetnic to tylko pokazuje że płytkarze nie radzą sobie jak coś jest inne niż standard!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No poprostu super! Miałam wziąść również beż ale jak widzę Juniorka twoją połogę to chyba jednak tą ochrę wybiorę.............kurna tylko gdzie ja znajdę takiego fachowca co mi tak połozy tą podłogę :-? bo właśnie widziałam efekt położonej podłoi gdzie są normalnie "fale dunaju" bynajmniej tak przypuszczam że to woodentic choć forumka nie pisała jakiej firmy te płytki! choć ona jest zadowolona z efektu i ma prawo;-) Mam nadzieję że się nie obrazi ale pokarzę

http://www.empikfoto.pl/albumy31/15755/614321/previews/24446684_img_2978.jpg czy to możliwe że to woodentic??

widzę, że pojawiła się tu jakoś moja podłoga. To nie jest Woodentic, nie martwcie się :wink: To Emigres i nie jest to kwestia fachowca, bo nikt nie naprostuje wygiętej w łuk płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poprostu super! Miałam wziąść również beż ale jak widzę Juniorka twoją połogę to chyba jednak tą ochrę wybiorę.............kurna tylko gdzie ja znajdę takiego fachowca co mi tak połozy tą podłogę :-? bo właśnie widziałam efekt położonej podłoi gdzie są normalnie "fale dunaju" bynajmniej tak przypuszczam że to woodentic choć forumka nie pisała jakiej firmy te płytki! choć ona jest zadowolona z efektu i ma prawo;-) Mam nadzieję że się nie obrazi ale pokarzę

http://www.empikfoto.pl/albumy31/15755/614321/previews/24446684_img_2978.jpg czy to możliwe że to woodentic??

widzę, że pojawiła się tu jakoś moja podłoga. To nie jest Woodentic, nie martwcie się :wink: To Emigres i nie jest to kwestia fachowca, bo nikt nie naprostuje wygiętej w łuk płytki.

 

szczerze ci współczuję?

Coz tym zrobiłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt nie był zamierzony. Po prostu płytki są krzywe. U innych osób też. Po ułożeniu reklamować nie można, zresztą ich nie skuję. Ale w ten niezaplanowany sposób rzeczywiście powstał efekt starych desek, kilka osób już się zachwycało :D Oczywiście jest to kwestia gustu. Ja tak zostawiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ten efekt "starej podłogi" jest niezamierzony. Faktycznie można tak określić efekt końcowy i żyć z tym dalej :-) aczkolwiek cała stylistyka wnętrza musi być dopasowana. Widać różnie można trafić i z woodentikiem i z zagranicznymi płytkami. Ja na Emigres Maderas byłam napalona jakiś czas temu ale woodentik ciągle był numer 1. Od woodentika odpychały mnie negatywne opinie na forum ale o Emigresie też czytałam niepochlebne opinie (odnośnie krzywizn), za to bardziej przemawiała cena. No i już w sumie podjęliśmy decyzję, że będzie woodentik. Mam nadzieję, że nam fachowiec nie spartaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się waham nad dużym Woodentikiem, bo jak na razie nie widzę żadnej alternatywy do dużego pokoju.

 

Mam nadzieję że obecnie wyprodukowane serie tych płytek nie mają jakichś masakrycznych felerów i przy odrobinie wysiłku i kombinacji da się je położyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

Cieszy nas Państwa zainteresowanie kolekcją płytek Woodentic i dostrzeżenie jej unikalnych walorów.

 

Biorąc pod uwagę liczne wątpliwości dotyczące poprawnego montażu płytek, przygotowaliśmy dla Państwa materiał informacyjny oraz film instruktażowy, które pozwolą „krok po kroku” zapoznać się właściwymi zasadami układania płytek z kolekcji Woodentic.

 

W celu zapoznania się z informacjami przygotowanymi dla Państwa przez nasz zespół zapraszamy na naszą stronę internetową:

 

▪ Porady dotyczące układania płytek z kolekcji Woodentic

http://www.paradyz.com.pl/pro/porady

 

▪ Film instruktażowy

http://www.paradyz.com.pl/pro/porady/film_woodentic

 

Postępowanie zgodnie z instrukcjami pozwoli Państwu na uzyskanie znakomitego efektu gładkiej, jednolitej powierzchni, która łączy w sobie piękny wygląd drewnianej podłogi z trwałością i właściwościami płytek gresowych.

 

 

W razie dalszych wątpliwości zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami, którzy są gotowi służyć Państwu pomocą:

 

Dział Kontroli Jakości – 044 736 46 52-54

Dział Marketingu – 0 44 736 42 89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One kozie death :o

 

Wczoraj byliśmy w sklepie jeszcze popatrzeć i porównać różne kolory Woodentica i w sumie dobrze, bo wychodzi na to że ochra, którą początkowo wybraliśmy, nadal jest dla nas za jasna i będziemy zamawiać brown...

 

... i w końcu dzisiaj mam zamiar zamówić trzydzieści parę metrów dużego Woodentica w kolorze brown...

 

... a co tam, raz się żyje...

 

Tylko trzeba znaleźć kogoś, kto to nam położy. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUNIORKA - efekt powalający !!! U mnie płytki kładzione są jak wcześniej pisałam z przesunięciem 1/4 płytki , U Ciebie chyba 1/3 ale efekt REWELACJA :D Mucha nie siada :wink:

Dzięki. Z tego co widziałam to płytki są u mnie kładzione nieregularnie, raz co 1/3, innym razem co 1/2, czasem 1/4 :wink:. Płytkarz tak kombinował żeby płytki wyszły równo :wink:

 

 

 

A nie przyszło Wam do głowy, że może to jest efekt zamierzony?

Mnie nie przyszło :wink:

 

 

 

Jaksie - to ochra :)

Dzięki, ale szkoda, że podłoga nie jest czysta, wtedy widać to wrażenie :wink:

 

A jaki kolor fugi macie do tych płytek???

To fuga z Ceresnitu CE 0-8 mm Terra 55 (brąz). Chciałam z Mapei ale nie mieli fugi poniżej 2 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...