Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ewa

Które kupić?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które kupić?

    • Marcon Legno Rosso
    • Serenissima Timberland


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

alfa dawaj zdjęcia :D zaraz powiemy Ci czy jest za ciemny... ja znów obawiałam się,że ochra będzie za jasna, bo wolę ciemne kolorki :lol: ale kupiłam na hol ochrę bo trafiła mi się okazja, inaczej kupiłam bym brąz :)

grzanka niestety na żywo jeszcze nie widziałam moje podłogi, bo nie mieszkam w Polsce i zaglądam na moją budowę co jakiś czas.

jestem z efektu zadowolona... choć baaaardzo się bałam.dojdą ciemniejsze troszkę schodki i będzie ładnie...mam nadzieję :-? Od poniedz. będą kłaść salon, też ochra tylko ta większa wersja płytki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, wlasnie rozłożylismy swój woodentic kolor brown i jest.... za ciemny:( teraz mam ze 3 dni z glowy, bede mysleć.... potem mi przejdzie;)

 

O matko!!! teraz spać nie będę mogła. Zamówiony brown a ja ciągle biję się z myślami vzy to dobra decyzja, czy nie za ciemny. Ehhh te wybory!

No i u mnie na ścianach będą szare beżyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłożylismy tylko kilka płytek, ale jak juz majster je położy to obiecję, że nauczę się wklejać zdjęcia:) póki co małz wymyślił (i już sama nie wiem, czy z nim dyskutować), że w korytarzu i w salonie położymy płytki wzdłuż okna , a w kuchni i wiatrołapie odwrotnie, żeby oddzielic te części domu (kuchnia łączona z salonem). A, zresztą zrobie dziś zdjęcia tego co sami rozłożlylismy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: może ktoś położył te plytki na ścianie? W części miedzy kuchnią a salonem mamy obniżony sufit (tzn nie płyty gipsowe, tak to jest zbudowane, to fachowo belka się nazywa czy jak...). W każdym razie zastanawiam się, czy nie dać tam jakiegoś materialu (moze wlasnie te plytki), zeby toto się nie brudziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę moją kuchenna podłogą w woodenticu brown

 

Brudna trochę, ale na budowie inaczej się nie da

 

http://www.empikfoto.pl/albumy38/389540/855151/previews/27667835_obraz_002.jpg

 

zbliżenie

http://www.empikfoto.pl/albumy38/389540/855151/previews/27667841_obraz_003.jpg

 

A tak dobieralismy fugę, ostatecznie padło na te ciemniejszą - czekolada Mapei epoksydowa - pasuje super - w ogóle jej prawie nie widać

http://www.empikfoto.pl/albumy38/389540/855151/previews/27413874_obraz_047.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku... śliczna ta podłoga Asia.... ja chyba zacznę żałować okropnie,że mam ochrę a nie brown. Chociaż moja ochra też wygląda ładnie, ale ja tak lubię ciemne drzewo... na szczęście schodki będą ciemniejsze :D

 

A dziękuje, dziękuję - duże zasługi ma w tym względzie mój glazurnik - ułożył ślicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Fuge tofi to ja mam do woodentica beige (czyli najjaśniejszy) i jest ok, ale do browna to moim zdaniem kompletnie nie pasuje. No chyba, że chcesz miec jasną fugę (bo tofi jest dość jasna) i na pewno będzie widoczna pomiędzy płytkami. Z tego co tu wcześniej wyczytałam to do browna najczęściej ludzie dawali jakąś czekoladową czy coś w tym kolorze. Wtedy podłoda jest jednolita. Twój wybór!

 

Muszę wpisać poprawkę! Bardzo przepraszam ale chodziło mi o fugę karmelową (taką mam do beige) a nie o pytane toffi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro muszę wybrać kolor fugi do woodentica brown. Mam do wyboru fugi mapei i sopro. Majster proponuje sopro toffi, ale boję się, ze jest za jasna do tych plytek. Doradzcie.... mam te płytki prawie w calym domu...

 

zobacz wyżej jest fotka z domu Asi i Jacusia. Maja czekoladową fuge mapei i wg mnie wyglada super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro muszę wybrać kolor fugi do woodentica brown. Mam do wyboru fugi mapei i sopro. Majster proponuje sopro toffi, ale boję się, ze jest za jasna do tych plytek. Doradzcie.... mam te płytki prawie w calym domu...

 

zobacz wyżej jest fotka z domu Asi i Jacusia. Maja czekoladową fuge mapei i wg mnie wyglada super :D

 

Tak, tak - na żywo też jest niemal niezauważalna ta fuga (zwłaszcza, że jest bardzo cieniutka), ale do koloru fugi nie można się przyczepić - epoksydowa czekolada MAPEI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje niezdecydowanie sprawilo, że majster polozy kawałek fugi czekoladowej mapei (ale nie epoksydowa). Właściwie to przykladając mi jakos nie pasowala (podobnie zresztą jak na zdjęciu asiek i jacusia), a jadnak efekt na podlodze asiek i jacucia rzeczywiscie rewelacyjny. Polegam na Was :wink: .... ja zupelnie nie nadaję sie do urządzania domu, dobrze, że to forum istnieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo i zamówiony WOODENTIC OCHRA na ...... cały parter! Mam nadzieję że efekt będzie dobry, bo kieszeń nas strasznie boli mimo że w miarę cenie go zamawiamy!.....właśnie 88 zł to dobra cena przy 70 m2?? za mały format? bo może to się mylę :roll:

 

Hej gdzie dostaliście taką cenę? Możesz podrzucić namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

U mnie (wielkopolska) cena sklepowa za małego woodentica to 115zł. Po negocjacjach, przy zakupie płytek na cały dom, zaproponowali 103zł. Kupiłam przez internet (allegro) po 86,90zł :) Zakup 37m2. Dostawa - błyskawiczna, bez żadnych problemów, wszystkie płytki całe, wymiary idealne. Miałam trochę obaw co do zakupów przez internet, ale sprzedawca miał same pozytywy. Zaryzykowałam i nie żałuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo i zamówiony WOODENTIC OCHRA na ...... cały parter! Mam nadzieję że efekt będzie dobry, bo kieszeń nas strasznie boli mimo że w miarę cenie go zamawiamy!.....właśnie 88 zł to dobra cena przy 70 m2?? za mały format? bo może to się mylę :roll:

 

Hej gdzie dostaliście taką cenę? Możesz podrzucić namiary?

 

Podobnie jak koleżanka trafiłam przez allegro, jezt to sklep też sklep internetowy z płytkami!

 

Mija a jaki kolor kupowałaś, w tak dobrej cenie to można było tylko woodentic beige dostać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...