Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klocek NJerzego komentujcie tutaj


NJerzy

Recommended Posts

  • 7 months później...
  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej!

kiedyś pisałeś o piwniczce przydomowej że taką posiadasz, jednak na zdjęciach w dzienniku jej nie widzę, albo nie rzuca się w oczy ;) czy mógłbyś umieścić kilka fotek jak ona wygląda, jakie jest wejście itp. Teraz właśnie zabieram sie za piwniczkę i myśle i myśle jak rozwiązać wejście do niej żeby zajmowało malo miejsca a wchodzenie było wystarczająco wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam,jestem na etapie projektowania swojego domu i bardzo podoba mi się twój dach mógłbyś podać mi jakieś dodatkowe dane dot. konstrukcji, przekroje belek rodzaj więźby bym mogła z konstruktorem omówić podobne rozwiązanie u siebie. Z góry badzo dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witaj,

 

przeczytałam Twój dziennik i mam pytanie odnośnie ogrzewania domu jakie zastosowałeś. Skierowano mnie do Ciebie z wątku http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48792-dom-ciep%C5%82y-pasywny-albo-3-lub-5-litrowy&p=5063207#post5063207. Jeśli miałbyś chwilę i zerkną na mój post http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48792-dom-ciep%C5%82y-pasywny-albo-3-lub-5-litrowy/page454

 

Rozumiem, że masz tylko i wyłącznie kominek i bufor, z Twoich wpisów wynika że rozwiązanie się sprawdza. Jesteśmy jeszcze przed zakupem kominka i bufora. Sporo rzeczy mąż może zrobić sam ale nie wszystko... Na coś szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę? I pytanie zasadnicze, czy takie rozwiązanie pozwoli na odbiór budynku - docelowo miał być gaz i piec kondensacyjny ale jak wynika z tego co napisałam, może się okazać, że nic z tego nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 months później...
  • 7 months później...

Zaniedbujesz odpowiedzi... :(

 

Może ja odpowiem, bo czasami zdarza mnie i mężowi bywać na tym tarasie.. W lato OK, nie ma słońca w nadmiarze jak u mnie na południowo-zachodnim, nie jest gorąco, , Jerzy ma też drzewa i one też dają cień..

Myślę, że ogólne wrażenie jest bardzo dobre... można posiedzieć i nie mrużyć oczu od słońca, nie jest upalnie i nie jest gorąco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...
  • 8 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...