Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klocek NJerzego komentujcie tutaj


NJerzy

Recommended Posts

Witam, nie wiem ,dlaczego nie widzę wielu zdjęć w Twoim dzienniku? To co widać jest bardzo fajne, szkoda, że nie ma więcej?...

 

pozdrawiam,

 

Wszystkie zdjęcia są w jednym miejscu, mogą się długo ładować. Możesz też po adresie jednego ze zdjeć wejśc bezpośrednio na ftp i ściągnąć sobie wszystkie z katalogu DOM.

A w Twoim dzienniku pokazał się piekny kot - też takiego mam w planie, będzie pod kolor elewacji :-)

 

mój będzie pod kolor salonu! :lol:

 

adzisiaj zdjęcia widzę wszystkie, same się pojawiły...

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam!

Od początku śledzę Twoje oryginalne pomysły i jestem pod wrażeniem. Szczególnie spodobała mi sie piwniczka z rury Hobas!

Zainteresowało mnie natomiast szczególnie to wykorzystanie odkurzacza jako jednostki centralnej. Jaki to model Kress'a? i Jak to mozliwe, że działa z odkurzaniem centralnym?

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowało mnie natomiast szczególnie to wykorzystanie odkurzacza jako jednostki centralnej. Jaki to model Kress'a? i Jak to mozliwe, że działa z odkurzaniem centralnym?

 

Kress 1200 NTX. Ma taki sam silnik Ametek jak większość odkurzaczy centralnych - więc czemu miałby nie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiania jeszcze nie zrobiłem ale dzisiaj zrobię. Kabelki od wszystkich gniazd mam poprowadzone do miejsca gdzie stoi odkurzacz. Podłączę zasilacz 12V i przekaźnik do tych kabelków, a do przekaźnika 230V i odkurzacz - to będzie wersja podstawowa - włożenie węża w gniazdo włącza odkurzacz.

Jeśli będę chciał mieć włącznik na wężu to zastosuję najprostsze sterowanie na pilota, bo cena węża z włącznikiem jest powalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gratuluje budowy domu dokładnie wg własnego gustu, bezkompromisowo. Podziwiam i wzoruję się.

 

Odnośnie schodów - czy możesz napisać jaki jest profil nośny, rozmiar kątownika do montażu stopni oraz wymiary stopni? Chciałbym zrobić w ten sam sposób (aczkolwiek model ze spocznikiem). Planuję kupić blat kuchenny z drewna egzotycznego i pociąć na stopnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gratuluje budowy domu dokładnie wg własnego gustu, bezkompromisowo. Podziwiam i wzoruję się.

 

Dziękuję :oops:

 

Odnośnie schodów - czy możesz napisać jaki jest profil nośny, rozmiar kątownika do montażu stopni oraz wymiary stopni? Chciałbym zrobić w ten sam sposób (aczkolwiek model ze spocznikiem). Planuję kupić blat kuchenny z drewna egzotycznego i pociąć na stopnie.

Profile główne 50x100, ścianka 3 mm, kątowniki 40x40x3.

Stopnie mają rozmiar 300 x 880 mm, a kupiłem na nie blaty w rozmiarze 320 x 1000 mm, w DLH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...