Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy "Kastora"


Recommended Posts

Kat nachylenia to 38 stopni. powierzchnia uzytkowa z 21m2 zmienila sie na 60 m2, wiec mysle ze sie oplaca. poza tym taka zmiana pozwala na wykorzystanie rowniez pomieszczenia nad gankiem (wejscie glowne) na np. garderobe. :)

przed zmiana powierzchnia dachu to niecale 300 metrow, po zmianie okolo 317 m2. roznica w cenie niewielka a warto sie zastanowic...

wielkie dzieki za zyczenia, mam nadzieje ze zanim zacznie ta pilke kopac ogrod bedzie gotowy.

pozdrawiam hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

mam pytanie odnośnie Państwa budowy. Czy dom nie jest oby ciut za nisko posadowiony? Co będzie z tarasem, który jest wielką zaletą tego projektu? No i co się stało z kominkiem na tarasie? Zrezygnowali Państwo z niego? My chcemy zdecydować się na ten projekt dzięki temu koninowi?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

niestety nie jest to prosty, i nie taki maly dach. wiec by go wykonac trzeba sie przyszykowac na nieco wiekszy wydatek. my placilismy (ceny zaokraglone, bez drobnych koncowek :wink: ) :

-wiezba 15.000

-dachowka 14.000

-okna dachowe 4.000

-robocizna 16.500

-plus gwozdzie, uszczelniacze, folia - razem okolo 50 tys

mysle ze to nie malo :cry: , ale nie bylo wyjscia

pozdrawiam hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 months później...

Cześć Kamilo i Radku!!!

Buszując po forum trafiłam na Wasz dziennik, który był moją lekturą wczorajszego wieczorku :lol:

Muszę przyznać, że domek pięknie się prezentuje i już nie mogę się doczekać aktualnych zdjęć. Zauważyłam, że wnętrze Waszego Kaszmiru bardzo przypomina nasze Retro2.

Pozdrawiamy Was serdecznie i myślę, że niedługo zwrócimy się do Was o pomoc w sprawie kolejnych fachowców

Iwona i Tomek S.

A oto album naszego domku

http://foto.onet.pl//guu5c,q4q4w04c4n2g,h5hf5,u.html#h5hf5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...