Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIERCENIE STUDNI Piaseczno, Góra Kalwaria, okolice Warszawy


Recommended Posts

Czesc

Miesiąc temu u mnie na dzialce firma pana Gruberski Jacek (http://www.gruberski.konin.lm.pl/) zakończyła prace z pełnym sukcesem. Wierciliśmy studnie do glebokości 43m w Borownie pod BYdgoszcza, także jest Dosc gleboka. Koszt to 220zl/m przy średnicy rury 160mm z 6 m filtrem., natomiast jeśli bym wybral rure 225mm to metr wiercenia kosztowalby mnie 300zl/m

Mieszkac będziemy pod Bydgoszcza i musze przyznac ze taniej wyszlo mnie wziecie firmy z pod konina niż miejscowa, ktoras z Bydgoskich firm. Wziąłem nawet pewnego pana Pacek (geolog) który miał sprawdzic tj wykonac otwor probny i sprawdzic na jakiej głębokości będzie woda, niestety wykonal odwiert, powiedział ze przygotuje dal mnie przekroj gruntu, skasowal i sluch o nim zaginal – nie polecam, radziłbym omijac szerokim lukiem

 

Jedno musze przyznac, firma bardzo profesjonalna, nie będę robil reklamy ale, jedno powiem jeśli mialbym jeszcze raz wiercic studnie to tylko z Gruberskim

Do tego wszystkiego doszedł koszt papierologi ok. 3600pln z nadzorem nad wierceniami przez bydgoskiego geologa p. Siłacz, jeśli ktos potrzebuje to na Priv podam jej numer. Również polecam.

Bardzo szybko i fachowo dziala ta pani.

Wiercenie studni mam już za soba i jak na tazie mój plan budowy domu krok po kroku przebiega bez najmniejszych zgrzytow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
to że w jeden dzień z pcv da się zrobić studnie to nie zawsze znaczy że ona będzie super i na lata a propo tani plastik kosztuje do 30 zł za metr a rura stalowa 60 za metr jakby studnie były takie super z pcv to dawno bym nie miał co poprawiać a u mnie terminy na wykonanie studni mam do 3 miesięcy a w sezonie rezygnuje z około 40 studni i nie chwaląc się za bardzo posiadam 4 brygady które pracują cały rok i nie potrzeba mi reklamy a czas wkonania studni z metalu trwa od 2 do 4 dni klient nic na tym nie traci a jest zrobione dokładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

Pierwsza nieścisłość wynikająca z poprzedniego postu:

dobry wykonawca od studni z okolic piaseczna i warszawy to numer tel 608421636 ceny od 100 do 250 zl za metr szybko i solidnie rury tylko stalowe polecam

To nie jest reklama? Polecanie siebie samego..

Dyskusja na temet pcv kontra stal też nie ma sensu. Polecam normę branżową PN-G-02318 Studnie wiercone, zasady projektowania, wykonania i odbioru lub fachową literature (tylko coś nowszego bo faktycznie do ~1990r mowa tylko o stali)

Gratuluje czterch brygad i życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

Po pierwsze jestem życzliwą konkurencją:

Gratuluje czterch brygad i życze powodzenia

To nie ja zacząłem wypisywanie w tym wątku nieprawdziwych uwag na temat studni z pcv które są zwyką antyreklamą oraz kłamstwem, wynikiem braku doświadczenia oraz po części niewiedzy technologi branży. To po pierwsze.

Po drugie nie każdy potrafi czytać ,,normy branżowe", mimo wszystko takową lekturę polecam

Po trzecie jeszcze raz życze powodzenia i dziękuje za promowanie tego postu, masa osób pyta o studnie :lol: dzięki za darmową reklame!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że niema pan co robić tylko na każdym forum się reklamować jakie jest możliwe w internecie moich telefonów i maili nie ma podanych prze zemnie i nie muszę się reklamować a niewiedzą można nazwać to że ktoś dopiero się uczy i czyta fachowe poradniki ja także pana pozdrawiam i życzę owocnej pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...