Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIERCENIE STUDNI Piaseczno, Góra Kalwaria, okolice Warszawy


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 225
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Polecam ekipę Urgota.

 

Wiercili u mnie. Szybko, sprawnie, fachowo, za rozsądną, wcześniej umówioną cenę, w umówionym terminie :-)

Ważne: nie było żadnych dodatkowych, "niespodziewanych" kosztów, nie naciągają "dowiercając" dodatkowe metry które kosztują jednak niemało (u sąsiada inna ekipa wywierciła wodę 9 m głębiej choć w okolicy woda jest na poziomie zbliżonym do mojego).

 

Ogólnie polecam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
Polecam URGOT`a, szybko sprawnie i solidnie. Co prawda to moja pierwsza wiercona studnia, ale jak dla mnie to wykonanie perfekcyjne

 

Poszukaj na forum urgot`a. Polecam

 

Z okolic Piaseczna: studniarza - Urgot (nick na forum)

 

Urgot - dziękuję za pomoc

 

Wiercili u mnie. Szybko, sprawnie, fachowo, za rozsądną, wcześniej umówioną cenę, w umówionym terminie

 

referencje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam,

 

Czy zajmują się Państwo także oczyszczaniem już istniejących studni? Mam na działce w okolicach Piaseczna studnię nieużywaną od min. 10 lat, należałoby ją odmulić i doprowadzić do stanu używalności, szukam kogoś, kto by się tym zajął. Jeśli robią Państwo takie rzeczy, proszę o kontakt na pw.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Wiercimy studnie głębinowe w województwie mazowieckim:

Piaseczno, Góra Kalwaria, Tarczyn, Złotokłos, Grójec, Warka i okolice.

W razie pytań prosze pisać - [email protected]

 

studnia głębinowa studniarz polecony studnie wiercone odwierty wiertnicze studnia wiercona abisynka głębinówka pompa głębinowa obudowa studni głowica Henryków Urocze Ustanów Zalesie Górne Krępa Warszawianka Drwalew Krzaki Czaplinkowskie Jeziórko Dobiesz Nowinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Najmniejsza nieszczelnośc wielkości czubka od szpilki utrudnia zassanie wody. Być może jest głęboko do lustra wody? Najlepiej to pomierzyć. Jeżeli jest głębiej niż 7 metrów to pozostaje wywiercić studnie pod pompe głębinową. Jeżeli do lustra wody jest mniej niż 7m to prosze sprawdzić szczelność podłączenia pompy (pakuły + pasta uszczelniająca i dwa francuzy) i zawór zwrotny czy klapka domyka sie szczelnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecę Urgota, który wypowiadał się powyżej.

 

Robili u mnie na jesieni 2008. Na prawdę solidna firma. DOBRZE, szybko, terminowo i za rozsądne pieniądze.

 

Dobra, gruba rura, dobry filtr, ich obsypka, próbne pompowanie i to za jedną z najniższych cen jakie udało mi się znaleźć....

 

Warto brać ekipy sprawdzone, którym zależy na opinii i jest to niejako gwarantem tego, że nie odstawią fuszerki.

 

Polecam i Pozdrawiam

 

e-mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...