Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KRETY, KRET - wątek zbiorczy o skutecznej walce z kretami, jak przepędzić?


Jaki najlepszy sposób na kreta  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki najlepszy sposób na kreta

    • siatka pod trawnikiem
    • odstraszacz dżwiękowy
    • odstraszacz chemiczny
    • świece dymne, spaliny
      0
    • wyłapanie i wywiezienie poza ogród
    • mogą sobie u mnie spokojnie żyć i zjadać pędraki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pamiętajcie, że ziemia z kretowisk jest świetna do kwiatków doniczkowych! Moja ciocia dochowała się całego gąszczu paproci na takiej ziemi!

tzn co zostawic kretowiska i czekać az paprocie wyrosna? ;)

Potem na paprociach zalęgna sie kleszcze i wtedy juz będziemy tylko z okna podziwiać bo strach bedzie wyjsc . to ja już wole takiemu kretowi postawić tego śledzia zeby on dał sobie spokój i poszedł do sasiada , bo sasiad w śledzia nie zainwestuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kret pożytecznym zwierzęciem jest dla zapalonych wędkarzy......

dżdżowniczek nie muszą szukać........a może biznesik na tym kreciku zrobić? Halo, po ile chodzą dżdżownice na haczyk ?

J

tzn co łapiemy kreta i wyduszamy z niego te dźdźowniczki czy jak , bo on je zwykle gromadzi w swoim zoładku? a moze kreta wypasionego dżdżowniczkami na hak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krtek, to very clever istota, jak on złapać dżdżownice, to on jej nie zjadać od razu do żołądka, tylko nadgryza grzbiecik tuż za otworem gębowym

( paraliżuje, ale nie zabija ) i odkłada do spiżarki, przez co zawsze świeżyzne ma.

I tak on żyje...

J

to nie wiedzialem ze z niego taki pieszczoszek co to delikatnie kasa dżdżowniczke w karczek :).

A masz moze sposób jak mu te spizarnie zlokalizować? Moze jak by mu tak podbierać to sie zdenerwuje i wyniesie sie w spokojniejsza okolice gdzie nie podbieraja? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie,może by im do tych śledzi po jednym małym .Popiło by sie towarzystwo to i wyłapać by je można potem. :lol: :lol: :lol:

 

 

rybka lubi pływać, dlacezgo nie?

 

robotnicy się z nas smieja jak widzą nas latajacych od kopca do kopca ze śledziem, a co tam, niech inni mają ubaw, najważniejsze ze ja juz nie mam kreta! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...