Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KRETY, KRET - wątek zbiorczy o skutecznej walce z kretami, jak przepędzić?


Jaki najlepszy sposób na kreta  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki najlepszy sposób na kreta

    • siatka pod trawnikiem
    • odstraszacz dżwiękowy
    • odstraszacz chemiczny
    • świece dymne, spaliny
      0
    • wyłapanie i wywiezienie poza ogród
    • mogą sobie u mnie spokojnie żyć i zjadać pędraki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.......słuchajcie, a ten kret to jeszcze żyje !??

Bo odnoszę nieodparte wrażenie, że już dawno umarł ze śmiechu czytając te nasze wypociny :D :wink:

Pozdro

MD

 

J

Jerzysio , na tej dzialce w Koczargach gdzie ostatnio mi ryja wszystko, nie ma netu i dlatego przezyły. Tego którego mam koło domu to juz dawno nie widzialem wiec jest szansa ze pekł ze smiechu, czego mu serdecznie zycze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, to wcale nie jest krecia robota - powstało nam jakieś krecie forum - humorum, o lekkim zabarwieniu .............

Ale talenty posiadacie - Rbit - twórz dalej, ten niemetal okazuje się dobrym wątkiem :wink: Dlaczego ci chłopcy w woju go nie lubią?

Aha i ja tam wolę jaja, moje krety poszły sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroyenie podrzucili Wocdociągocum Rurociągum z rodziny Kopaczum Ziemnumus

MW

J

Mam nadzieje ze nietrafił na podgatunek Devastatorum totalum bo to gorsze niz stado kretów kretynów polaczonych z turkuciami podjadkami. Zostaje gola ziemia i to nie tylko tam gdzie kopali ale wszedzie i niszcza wszystko z czym maja styczność.

zdarzaja sie głownie wsród firmum pracujacym dla gminum i innum panstwowum darmozjadum [/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...