Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KRETY, KRET - wątek zbiorczy o skutecznej walce z kretami, jak przepędzić?


Jaki najlepszy sposób na kreta  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki najlepszy sposób na kreta

    • siatka pod trawnikiem
    • odstraszacz dżwiękowy
    • odstraszacz chemiczny
    • świece dymne, spaliny
      0
    • wyłapanie i wywiezienie poza ogród
    • mogą sobie u mnie spokojnie żyć i zjadać pędraki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja w ogródku warzywnym nasadziłam ząbków czosnku - UCIEKŁ - W INNE MIEJSCE ok 5m dalej od czosnku.

 

ten kret to jakis mondry kurde jest...co ja go dymem, to on w inne miejsce...butelki bez dna nie próbowałem....ale orze równo po działce....mam zamiar sie na niego zasadzić i szpadlem wykopać....co wy na to?...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kret jest zwierzakiem chronionym, objęty jest ochroną gatunkową i nie zabijajcie ich :( .

Jak się go pozbyć:

1) odstraszacz Anty Mysion zasilany bateriami. Umieszcz się go w krecim korytarz,

2) butelka bez dna :D wsadzona do dziurki,

3) umieszczenie w krecich norkach gorowych preparatów silnie pachnących: Kretol, Krecik, szmaty z terpentyną, naftą,

4) sadzenie intensywnie pachnących roślin aksamitek, bazylii i wilczomleczy.

Ale nie zabijajcie ich. Są ślepe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandryto

ja w temacie butelek bez dna.

Otóż musi być denko, bo nie będzie gwizdać , a jak nie ma gwizdania , nie ma skutków. :D

 

A kreciki mają oćki.

Tylko takie nieszczególne. 8)

 

Krecik stworzonko Boże.

Jak jest, niechaj sobie ryje.

Najlepiej u sąsiada. :D

 

pozdrawiam z miłosiernym podejściem do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj w zoo-może mają jakiegos zbędnego kreta-pewnie niedrogo policzą za niego

 

weyn...ja nie chce drugiego na działce....chcę sie pozbyć tego który już jest...a nie daj boże jak zacznie się namnażać :cry:

 

Wykopac i co ??? Ukatrupic ??? Zdecydowanie NIE...

 

aleksandryta...

Kret jest zwierzakiem chronionym, objęty jest ochroną gatunkową i nie zabijajcie ich .

 

...słyszałem, że na działce nie jest pod ochroną...można je wykopywać i "+" stawiać...czy da się jakoś do tej norki prąd podłączyć?

może na razie spróbuję tych chemikaliów na niego, o których piszecie...myślę, że najlepiej jednak byłoby go jakoś zwabić na powierzchnię...a potem postraszyć, np szpadlem...jak zrozumie, będzie żyć...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Aaaaa ma oćki?, ale, jak ostatnio oglądałam kreta, to miałam 10 lat. Rany!kiedy to było :( I ogonek ma :o A może bytelka z dnem, teś- wsadzał do dziurki i wydawało mi się, że bez dna :roll:

legar dajże sobie spokój z tym kretem, a niech będzie, kilka górek będziesz miał. W czym on Ci przeszkadza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...