Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt APS161 pracownia ARCHI-PROJEKT


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja nie zmienialem projektu jesli chodzi o metraz. Ogolnie policzyli mi za 480 metrow kw. w tym wszelkie obrobki okienne luki i jeszcze drzwi wejsciowe. Posadzek mam ok 160m kw tu bedzie anhydryt i tu jest podlogowka a reszte czyli garaz i kotlownia - jastrych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

u nas metraż tynków wewnętrznych wyniósł ok 515m (z poszerzonym garażem i podniesioną ścianką o jeden pustak)

 

Mam pytanko do forumowiczów:

jakie grzejniki wybraliście lub wybieracie- stalowe czy aluminiowe? bo mamy sprzeczne informacje które są bardziej wydajne.

Edytowane przez malgosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dex jestem pełna podziwu Pieknie. Nie sądziłam,że samemu mozna coś takiego zrobić. Masz talent:) Czy podłogówkę bedziesz miał w całym domku, bo my planujemy położyć na całości? Ciekawa jestem jak inni rozwiązali problem ogrzewania podłogowego w swoich apsikach i co sądzą na ten temat? Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlogowka w calym domu oprocz garazu i kotlowni i nawet nie robcie inaczej. W gruncie rzeczy podlogowke zrobic miena nic prostrzego. Fajna robota czysta i przyjemna. Ja z zawodu jestem elektrykiem i instalacje el. sam robilem ale tak jak sie ubrudzilem i przy tym kurzu, gruzu bylo to klekajcie narody. Jak rozmawiam ze znajomymi co maja podlogownie i nie w calym domu to mowia ze zaluja tylko jednego w podlogowce - ze nie zrobili jej w calym domku. Grzanie niskotemperaturowe to raz ze komfort, dwa oszczednosci gazu a trzy to nawet jak sie za mocno znietrzezwie to przespie sie na podlodzie ;) Edytowane przez Dex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaz i kotlownia beda ogrzewane grzejnikami imergas. Zwazywszy ze temperatura z kotla bedzie max 55 stopni wiec grzejniki sa troszke przewymiarowane aby nadazyly przy tej temp. zagrac oba pomieszczenia do 15 stopni w zimie. Panietaj ze ogrzewanie w garazu i kotlowni musi byc bezwzglednie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Jestem teraz na etapie tynków i stąd moją prośba o pomoc i odpowiedź:

 

1) Zamierzam w środku zrobić tynki maszynowe gipsowe - ile wyszło Wam m2?

 

2) Prośba również o odpowiedź jaki metraż wyszedł Wam również w wykończeniu zewnętrznym ( zamierzam użyć styropianu 14 + elewacja silikat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Jestem teraz na etapie tynków i stąd moją prośba o pomoc i odpowiedź:

 

1) Zamierzam w środku zrobić tynki maszynowe gipsowe - ile wyszło Wam m2?

 

2) Prośba również o odpowiedź jaki metraż wyszedł Wam również w wykończeniu zewnętrznym ( zamierzam użyć styropianu 14 + elewacja silikat)

 

W srodku tynkow wyszlo ok 500 metrow kw a elewacji ok 200m kw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...