Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jezzmam-owy domek :)) komentarze :)


jezzmam

Recommended Posts

Witaj, już wiem dlaczego mi zazdraszczasz tej parterówki. A wiesz, że w moim rzędzie tylko my mamy parterówkę - reszta domki z pięterkiem. Boję się, że nasze maleństwo będzie wyglądało jak chatka Baby Jagi :wink:

Jednak powiem szczerze, że wybrałaś ładny projekt.

Życze powodzenia w budowaniu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, my z mężusiem i dzieciaczkami czekamy na wszelkie formalności i jak się z tym uporamy to chcielibyśmy rozpoczynać budowę. Też będziemy budować domek z dachem dwuspadowym ale troszkę większy. Mamy 2 dzieciaczków córa 11 lat i 8 miesięczny chłopczyk. Dopiero zaczynamy poruszać sie w temacie budowlanym ale mam pytanko: czy mogę dostać namiary na Twoją ekipę. Dziś jest trudno o fachowców może uda mi się z nimi umówić na jakiś dogodny termin. Mieszkam obecnie na śląsku. Pozdrawiam :) Gratuluję pozwolenia na budowę. Dokonałaś cudu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Dom ladny i zastanawiam sie dlaczego nie zwrocilam na niego uwagi, chociaz wertuje te katalogi jak opetana. Uwielbiam czterospadowe dachy, moze dlatego ten ominelam, ale przyjrze mu sie blizej. Trzymam kciuki, czekam na zdjecia i poozdrawiam Wasze psiaki (ja mam owczarka niem. z dobrej, bo malej hodowli)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj,

dziękuję za odwiedziny w moim dzienniku i sympatyczny komentarz :D

Ja Twój dziennik również czytam i zazdroszczę postępów prac na budowie.

Projekt Twojego domu bardzo mi się podoba, lubię domy o prostej i zwartej bryle.

Działeczka też jest super. Widać, że okolica spokojna.

Czekam na kolejne relacje z placu budowy. Pozdrawiam i życzę powodzenia :D :D

 

B&S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Normalnie, zatkało mnie z wrażenia.

Pięknie wygląda Twój domek. Bardzo jetem ciekawa jak wygląda w środku.

Pisz częściej i umieszczaj jak najwięcej zdjęć, plizzzz.

Miło popatrzeć jak sprawnie idą u Ciebie prace budowlane.

U mnie niestety wszystko się przeciąga.

Pozdrawiam i czekam na kolejne zdjęcia :D :D :D

 

B&S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego dziennika, ja również obejrzałąm Twój dziennik. śLICZNY ten Wasz domek i widzę, ze postępy niesamowite, niedawno założyłas dziennik a tu widzę niedługo będziesz się wprowadzać, u nas narazie okres zamknięty, okres zimowy zmusza do zaprzestania prac na budowie, a wraz zakończeniem okresu letniego skończyły sie fundusze, cóz teraz prace będą się ruszały na budowie baaaardzo powoli, chyba że namówię męża na kredyt, do którego on sie nie może przekonać, ale i tak sie cieszymy z tego co juz mamy .

życzę powiodzenia i gratuluje Wam Waszego domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...