Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Kaji i Artura


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Magdziak19

kredyt w PKO BP lub SA (hihihi) - tam braliśmy, bo moi rodzice mają u nich konto od 35 lat więc dostaliśmy (podobno) ciut lepsze warunki :wink:

Dziś mam spotkanie w spr. ostatecznej wyceny fundamentów - kierownik obciął z podstawowej jakieś 25 tyś...

Zobaczymy co powie na to fundamentowiec i na jakiej kwocie stanie ostatecznie. Cały czas zakładamy koszt około 40-50 tyś

Jak tylko będę miała konkrety - dam znać :lol:

Dodatkowo bym chciała, aby fundamentowcy zrobili mi też ogrodzenie, bo nie mam żadnej ekipy do tego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Gratuluję postępów w pracach i trzymam kciuki.

Mam prośbę - czy przy następnej wizycie na "wsi" tej z kamiennym grillem mogłabyś zrobić bliższe ujęcie tamtego ogrodzenia? Bardzo mi się spodobało to połączenie kamiennych słupków z deseczkami i będe wdzięczna za zdjątko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Jestem pod wrażeniem.

Wczoraj dałam radę obejrzeć tylko dwa pierwsze rzuty.

Dzisiaj pooglądałam resztę. Wygląda nieźle.

A do jakiego oni Ci robią stanu? Z tego co zauważyłam montowali Ci bez okien.

 

W ogóle to ranny ptaszek jesteś :)

 

A możesz mi napisać jak sie wkleja takie małe zdjęcia które można później powiększać. Też mam stronę na fotosiku. Możesz pisać na PW.

 

Jeszcze raz napiszę że super to wygląda.

Dzisiaj też coś robią?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło patrzeć na postęp prac.

Ja wczoraj z mężem byłam w wiosce budowlanej popatrzeć sobie na różne domki. Był też "Przestronny" ale zamknięty więc tylko obejrzeliśmy z zewnątrz i pozaglądaliśmy przez okna. Duże wrażenie zrobił na nas fiński dom z bali. Z zewnątrz taka zwykła chata ale w środku piękny nowoczesny wystrój. Oczywiście na parterze łazienka z sauną z wyjściem na zadaszony taras, tak żeby można było tam postawić beczkę z wodą w której można by było zanurzyć się po wyjściu z sauny. Wszytko pięknie wykonane. Tylko cen 5000/mkw :(

Byliśmy też na budowie firmy Wolf. Nawet, nawet. Pan pojechał z nami na naszą działkę i ma jeszcze potwierdzić czy wjedzie do nas ciężki sprzęt. Ceny takie raczej standardowe. Do negocjacji oczywiście.

Zbieram oferty tak żeby pod koniec roku podpisać umowę.

Czy badałaś bliżej ofertę firmy Wood House? Cenowo nie jest najgorzej tylko nie wiem jak z wykonaniem i opiniami klientów.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze - to nie pamiętam. w zeszłym roku wysyłałam tyle zapytań, że ojej. może w moim dzienniku (2007 rok, około maja) będą dokładne wpisy - wiem, że dzieliłam się informacjami o firmach i cenach - musiałabyś poczytać. coś może być też w komentarzach...

napisz proszę, co to znaczy aktualnie cena standardowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...