Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Kaji i Artura


Recommended Posts

Ach jak zazdroszczę, ze już jesteście tak blisko końca, wyrównana ziemia eeech, cudnie.

 

Czy odkurzacz centralny układa Ci instalator czy firma od odkurzaczy? Wyliczyli mi 6 gniazd + dwie szufeli i cena mnie nieco rozbroiła. Zaniepokoili mnie tylko informacją że żeby była szufelka w wiatrołapie musi byś stała zabudowa (albo coś) zeby ukryć. Musze spytać naszego instalatora czy robi też takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

piszę do wszystkich znajomych:

firma TGS:

http://tgs.com.pl (na http://www.ceneo.pl)

sprzedaje kotły c.o, zasobniki na wodę i inne rzeczy sporo taniej niż zwykłe sklepy.

Przykład: na piecu c.o. Vaillanta z zasobnikiem + grzejniki Purmo zaoszczędzimy kupując u nich ponad 2 tyś. PLN

Jutro wysyłam do nich zamówienie. Do Poznania dostarczają gratis - odbiór własny z hurtowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju ja mam pytanie co do wkłądu kominkowego...dlaczego ten akurat? My najprawdopodobniej tez wybierzemy kominek z płaszczem bo strasza nas olbrzymimi rachunkami za prad wiec wyjscia nie ma chociaz przeraza mnie mysl o ciagłym ładowaniu do tego kominka:( Jeszcze sie nie rozglądałam za wkładami wiec poki co pytam Ciebie bos Ty lepiej rozeznana:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej, boskie te lodówki o których pisałaś na forum, mi najbardziej sie podoba czerwona gorenje, ale to zależy od kuchni jaką wybierzesz.

Jedno co pamiętam na temat sprzętów ardo, to to żeby ich nie kupować bo są kiepskie po paru latach (pękają wewnatrz i puszczają uszczelki) i zakodowałam sobie ze nie bo nie, więcej powodów nie potrafię podać :).

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc sasiadko! Wesołych Swiat!!!!!!! Powiedz mi kochana jak tam kominek? Jak obsługa? trudna czy bułka z masłem? Czytałam w dzienniku i przeraziłam sie ze temp po tylu godzinach skoczyła o niecałe 10 stopni! Troche mało nie?? U nas ciagle dylemat jesli chodzi o kominek i ogrzewanie:( Daj znac jak sprawi sie ekipa od posadzek bo szukam pilnie!:) buzka i do zobaczenia 31 stycznia:):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...