Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza DIUNA III - dom GLOWACA - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Haaaaa!!!!!

Czyli to Wy zabraliście nam Pana Adama :wink: 8)

Na pewno będziecie zadowolenie. Od początku był uczciwy, miał głowę na karku i .... poczucie humoru :wink: Na prawdę fajny z niego człowiek.

To on polecił nam swojego brata - hydraulika, również dzięki niemu znaleźliśmy b. skrupulatnego dekarza (ale nie bardzo chcę chwalić dzień przed zachodem słońca - roboty w trakcie). Bardzo zaangażowany i pomocny - często krążąc po okolicy czytał różne ogłoszenia, przywoził nam namiary i kontakty.

Życzę samych sukcesów na placu boju..... :wink: ... budowy znaczy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Glowac i pozostałe dzielne dziewczyny budujące w Międzylesiu!!!

 

JEST!!!!!!!!! Jest moje pozwolenie na budowę, i co więcej jest już prawomowcne i..... zaczynamy od 31 marca!!! Ależ to niesamowite - praktycznie rok to trwało. 2 kwietnia złożyłam papiery do gminy....

 

No ale z tej nostaligii i oczekiwania na pozwolenie na budowę w ogóle nie wchodziłam na forum i widzę że ominęło mnie spotkanie... :-( ale mam nadzieję że będzie kolejna okazja, tym bardziej że teraz w Międzylesiu będę znacznie częściej! :-)

 

Glowac czy już zaczęliście? czy też zaczynacie po świętach? Na ile w końcu wasz wykonawca wyliczył wam robociznę (wraz z więźbą)? - my umówiliśmy się z naszym na 75 tysięcy. Dużo, wiem, ale inny polecony, który budował w ubiegłym roku dom moim znajomym, krzyknął 125 tysięcy!!!!

 

I jeszcze mam pytanie o tartak - pisałaś że macie jakiś sprawdzony - czy możesz podesłać mi namiary?

 

Dziewczyny całuję was mocno!

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RybciaFiga

dzięki za fotki :)

 

my wystartowaliśmy równo tydzień temu - jutro wraca ekipa i będą robić szalunki pod ławy.

Tartaku w którym przecierałem sosnowe kłody nie polecam - mają drewno .... droższe niż w Wawie.

mi pasowało jedynie przetarcie z bala na kantówkę i dechy - bo miałem swoje drewno ścięte z lasu.

tak to się opłaca.

Polecam skład drewna na Trakcie Lubelskim 141 (tel gdzieś mam - mogę podać)

mają dobre drewno.

Cena - hmmm - chyba da radę - pytanie z czego. My płacimy 54000zł za surowy otwarty z dodatkowo płatną opcją ocieplenia, wylewek, tynków i zabudowy poddasza.

 

wyślę Ci zaraz coś na prv.

pozdro :)

aha - piszesz z facetem - Agnieszka śpi :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam wycenę - az tak bardzo mnie nie szokuje

 

gdzie robicie ogrzewanie podłogowe na dole?

 

chyba nie odpowiedziałam na pytanie:

 

Na dole podłogówka będzie w holu, w całym przedpokoju aż do schodów, pod schodami (tam planujemy legowisko dla psiny) w łazience i kuchni - chyba o niczym nie zapomniałam :roll:

Nie będzie tego dużo - razem z górą ok.60m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wiec teraz bede sie tu wpisywala :)

Glowac prossze napisz mi co i jak i gdzie mam robic ze zmianami w projekcie? Projekt Diuna II troszke sie rozni, ale tylko troszke. Chcielibysmy zmienic m.in. zlikwidowac wc w wiatrolapie, lazienke zrobic z miejscu pomieszczenia 8 naprzeciw schodow a w pom. 7 gdzie byla lazienka gabinetu zrobic pralnie ale oczywiscie przejscia nie byloby z gabinetu tylko z lazienki:).MYslalam o zlikwidowaniu spizarni ale gdzie ja zmieszcze zakupy itp?A taki schowek zawsze sie przyda...Na gorze na garazem w projekcie sa dwa pokoje a my chcemy tam zrobic jeden, duza sypialnie.A lazienke z pom. 6 przeniesc do 5 i zrobic duuuuza lazienke :) a w miejscu pom 6 garderobe. Na pewno tez bedziemy okna troszke zmieniac no i z ta sciana kolankowa tez cos pomyslimy, chyba trzeba lekko podniesc?

 

ooooj ależ lekture stworzyłam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...