Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ja chcę nad morze! w lipcu!


Jasia

Recommended Posts

no właśnie, znacie jakieś miejsca godne polecenia?

 

Dla rodziców z dzieckiem (Matik będzie miał 11 miesięcy). Chcemy jechać na dwa tygodnie.

 

Myślałam o jakimś pensjonacie, wymyśliłam sobie Sianożęty, bo tam spędzałam piękne wakacje w dzieciństwie. To było w ośrodku zakładowym, teraz odpada.

 

Chciałabym, żeby było niedaleko plaży, czysto i niedrogo. I jeśli nie Sianożęty to coś na tym odcinku morza.

 

Znacie takie miejsce? Będę wdzięczna za namiary i opinie.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My jedziemy tam:

http://www.chaty.infowczasy.pl/

Pierwszy raz wiec nie jestem w stanei rekomendowac, ale sprawdzałam setki ofert i ta najbardziej przypadła mi do gustu bo:

- Spokojna miejscowośc (a jedziemy z dwójką dzieci)

- śliczne domki z kuchnią, gdzie można coś dla dzieciaków przygotować do jedzenia itp

- w miare niedrogo (dwie rodziny wiec koszty za wynajem na pół dzielimy)

- ogrodzony teren z placem zabaw

- 500 metrów do plaży, 600 do jeziora :D

Oj, juz sie nie moge doczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie są Sianożęty więc nie wiem czyto co polecę to ten sam odcinke wybrzeża :oops:

Ale polecić mogę z czytym sumieniem! Dźwirzyno, ośrodek "Społem". Klasyczny ośrodek wczasowy, na dużym ogrodzonym zielonym terenie, z placem zabaw, świetlicą, stołówką ( pełne wyżywienie bardzo smaczne ), kawiarnią, standart średni, niedaleko plaży, niedrogo. Bardzo fajne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Jeździłam tam jako dziecko z rodzicami na wczasy zakłądowe właśnie, a potem po prawie 20 latach pojechałam tam z moją rodziną. Od tamtej pory ośrodek oczywiście modernizowali :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy tam:

http://www.chaty.infowczasy.pl/

Pierwszy raz wiec nie jestem w stanei rekomendowac, ale sprawdzałam setki ofert i ta najbardziej przypadła mi do gustu bo:

- Spokojna miejscowośc (a jedziemy z dwójką dzieci)

- śliczne domki z kuchnią, gdzie można coś dla dzieciaków przygotować do jedzenia itp

- w miare niedrogo (dwie rodziny wiec koszty za wynajem na pół dzielimy)

- ogrodzony teren z placem zabaw

- 500 metrów do plaży, 600 do jeziora :D

Oj, juz sie nie moge doczekać...

 

jesli to nie tajemnica to jaki jest koszty tygodniowego pobytu w tym miejscu?

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy tam:

http://www.chaty.infowczasy.pl/

Pierwszy raz wiec nie jestem w stanei rekomendowac, ale sprawdzałam setki ofert i ta najbardziej przypadła mi do gustu bo:

- Spokojna miejscowośc (a jedziemy z dwójką dzieci)

- śliczne domki z kuchnią, gdzie można coś dla dzieciaków przygotować do jedzenia itp

- w miare niedrogo (dwie rodziny wiec koszty za wynajem na pół dzielimy)

- ogrodzony teren z placem zabaw

- 500 metrów do plaży, 600 do jeziora :D

Oj, juz sie nie moge doczekać...

 

jesli to nie tajemnica to jaki jest koszty tygodniowego pobytu w tym miejscu?

pozdrawiam

m.

 

Jeśli nie doszukałeś: w sezonie 1400 zł za domek za tydzień. My jedziemy we dwie rodziny, wiec wychodzi 700 zł za tydzień

poza sezonem połowę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę szczerze dla rodzinki z małym dzieckiem polecić 2 miejsca:

 

- Pogorzelica i kompleks Sandra i Sandra SPA http://www.sandra.ta.pl/

ale nie hotele tylko bungalowy http://www.sandra.ta.pl/domki.php

ja przetrenowałam tam wypoczynek z Hanulą i w bungalowach jest lepiej - można wyjść na dwór, zrobić grila wysuszyć pranie, w ośrodku są równeż baseny kryte i nie, brodziki, plac zabaw, kort boisko,

Tu jednak może być pełne obłożenie - jest sporo turystów z zagranicy i troche vipów

(ps. kiedyś widziałam tam Josse Torresa :wink: a moi znajomi Kayah i Anitę Lipnicką)

 

 

 

- Dźwirzyno - OW LAZUR http://www.lazurmorze.pl/

super domki, czysto, wszytsko nowe i zadbane, ładna trawka.

 

I nigdy nie ma co jechać z takim maluchem do pokoju hotelowego czy pensjonatu, bo dziecko będzie sie nudzić, a rodzice denerwować że maluch hałasuje i przeszkadza innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I nigdy nie ma co jechać z takim maluchem do pokoju hotelowego czy pensjonatu, bo dziecko będzie sie nudzić, a rodzice denerwować że maluch hałasuje i przeszkadza innym.

 

 

Zgadzam sie z tym, dlatego ja postawiłam na domki w zamkniętym terenie - niezależność a dzieci zadowolonie i bezpieczne :wink:

Poza tym co pisała Funia - dla mnie takei pensjonaty kojarzą sie z epidemiami chorób - sama to przezyłam na koloni w dzieciństwie - jedno dziecko zachorowało, po kilku dniach prawie cały ośrodek był pusty :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha - to mnie sie też podobało. U nas odpadło ze względu na koniecznosć wykupywania posiłków (cena robiła sie wówczas zbyt duża)

ale tu jest 3 w 1 : morze, jezioro i basen w ośrodku

http://www.slonce.dabki.pl/

 

jesli jednak wolałabyś pensjonat, to ja zwróciłam uwagę na coś takiego:

http://www.rudnik.letnik.pl/

 

te domki mnie ujęły :D

http://www.delfin.dabki.pl/

 

i ostatnia rada ode mnie:

Najpierw określcie wasze wymagania: czy miejscowość ma byc mała czy duża, czy mają to być domki, pensjonat, kwatera prywatna (innymi słowy: czy chcecie sami sobie przygotowywać posiłki, czy zależy wam na twarzystwie innych letników, czy na świętym spokoju) A potem: szukaj, szukaj szukaj - stron www jest bardzo dużo!

Tylko śpiesz sie - ja zamawiałm domki w lutym i już były tylko 2 wolne.

 

pozdrawiam i życze miłego odpoczynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Paulka za ciekawe namiary! Do wykorzystania na przyszłość, bo to nasze pierwsze wakacje w trójkę i chcemy je spędzić sami. Miejsce bardzo ładne, mój Sebastian byłby zachwycony! Na początku myśleliśmy o domku, ale one są najczęściej dla większej ilości osób, więc może skorzystamy, jak pojedziemy kiedyś ze znajomymi.

 

Annja bardzo dobrze trafiłaś, Sianożęty są w podobnej odległości od Kołobrzegu co Dźwirzyno, tylko po przeciwnej stronie. Wygląda ciekawie, dziękuję bardzo!

 

Tedii, a jakie miejsce w tych Rowach :D ?

 

Funia, słyszałam o Sandrze :) , ale odpada cenowo - chcemy jechać na 2 tygodnie... Lazur to samo, niestety, ale dzięki za namiary, przydadzą się na przyszłość, gdy pojedziemy w większym gronie!

 

Oczywiście pogoda w lipcu będzie piękna :D i cały czas będziemy spędzać na plaży lub na wycieczkach!

 

Dziękuję wszystkim, pozdrawiam i chcę jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ostatnia rada ode mnie:

Najpierw określcie wasze wymagania: czy miejscowość ma byc mała czy duża, czy mają to być domki, pensjonat, kwatera prywatna (innymi słowy: czy chcecie sami sobie przygotowywać posiłki, czy zależy wam na twarzystwie innych letników, czy na świętym spokoju) A potem: szukaj, szukaj szukaj - stron www jest bardzo dużo!

Tylko śpiesz sie - ja zamawiałm domki w lutym i już były tylko 2 wolne.

 

pozdrawiam i życze miłego odpoczynku ;)

 

dzięki za kolejne namiary, trochę daleko, ale kto wie... :)

 

wymagania określiliśmy: mała miejscowość, duża plaża, święty spokój, z posiłkami lub bez... :)

oczywiście szukałam już w internecie i mieliśmy rezerwować w marcu, ale jakoś się nie udało :(

miejsc jest dużo, ale w necie wszystko prezentuje się pięknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przekornie wskazałem Rowy (choć wioska bardzo ładna).

Po ostatnim pobycie nad morzem w Sarbinowie (parę ładnych lat temu) powiedziałem ,że moja noga nie stanie nad polskim morzem.

Ten pobyt nadawałby się na film.

Do cieplejszego morza mam niewiele dalej,ale nie namawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Funia, słyszałam o Sandrze :) , ale odpada cenowo - chcemy jechać na 2 tygodnie... Lazur to samo, niestety, ale dzięki za namiary, przydadzą się na przyszłość, gdy pojedziemy w większym gronie!

 

 

wbrew pozorom w Sandrze nie jest tak strasznie

za 100-120zł za dobę masz fajny pokój, 3 posiłki, parking strzeżony, baseny, korty i tp.

 

no ale faktycznie - jadąc na 2 tyg. całą rodzinką to się troszkę uzbiera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom w Sandrze nie jest tak strasznie

za 100-120zł za dobę masz fajny pokój, 3 posiłki, parking strzeżony, baseny, korty i tp.

no jeśli cena obejmuje też wyżywienie i pozostałe atrakcje to faktycznie nie jest tak strasznie :) (na stronie Sandry nie było info, że to z posiłkami...)

 

mimo to, 2 tygodnie samego pobytu to ponad 3 tysiące a trzeba jeszcze dojechać i pozwiedzać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...