Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ja chcę nad morze! w lipcu!


Jasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W tamtym roku byłam sama z chłopakami a mały miał wtedy 5 miesięcy i dałam radę :D

ło matko! podziwiam! ale teraz jedziecie rodzinnie?! :D

 

tak ja i synowie :D

 

miko, a gdzie jedziecie???? może się spotkamy, bo my też w lipcu nad morze jedziemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu my jedziemy do Karwi - dla dzieci super bo blisko plaża, morze, las i dojście do morza po płaskim terenie.

W tamtym roku byłam sama z chłopakami a mały miał wtedy 5 miesięcy i dałam radę :D

 

:o :o :o I nie spotkałyśmy się?!?...

 

Też byliśmy w Karwi 8) :D ...to znaczy nocowaliśmy w Jastrzębiej Górze, a plażowaliśmy w Karwi :) . Szukając miejsca na wakacje, zapomnieliśmy o klifie :oops: ....po przyjeździe do Jastrzebiej G. tylko raz zeszliśmy z dzieciakami i wózkiem na plażę schodami :x ...bez komentarza...

 

W tym roku jedziemy na tydzień do Darłówka i na tyle samo do Pobierowa, mam nadzieję, że nie będę żałować :wink: :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Rowy k/Ustki.

3 w jednym: morze,jezioro i rzeka.

Park narodowy.

Blisko do Ustki.

Ładna plaża.

 

Byłam tam w zeszłym roku z synkiem (4lata) było bardzo fajnie. Na miejscu mozna rowery zorganizować, wodne też, spacery po parku krajobrazowym , no i plażowanie oczywiście ale u nas akurat z tym nie za bardzo bo mąz należy do tych wrazliwych na słońce (i tak mu dopiekło że musieliśmy kombinowac inne atrakcje).

W tym roku jedziemy do Darłówka już z dwójka :lol: dzieciaczków (młodszy bedzie miał pół roku). Kolezanka policiła nam ośrodek Piramida 2. Ona była tam w zeszłym roku i jest zadowolona.

Jak wróce to bede mogła cos wiecej powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja goraco polecam "Kaczeniec" w Kukince, to jest pare kilometrow od Sianozet-niedrogo, piekne pokoiki z lazienka, duza wspolna kuchnia, zagroda pelna wiejskich zwierzat-ktorymi moje dzieciaki (4l ata i rok) z miasta byly zachwycone. Jedzenie we wlasnym zakresie, ale obok mozna bylo kupic mleko i ser, swieze jaja itp. Do plazy jakies 5 minut autem, plaza czysta, spokojna. Jak o 10 tam ladowalismy to wracalismy do domu dopiero ok.18, szybkie mycie, kolacja i dzieciaki o 18.30 juz nam na rekach zasypialy. W ciagu dnia chodzilismy do "miasta" na jakis obiad-rybka albo takie prawdziwe domowe jedzonko. Wieczorkiem relaks z ksiazka na tarasie, lub wspolne ogniska integracyjne. Przemili gospodarze i zawsze jakies towarzystwo dla dzieci sie znalazlo. Cenowo ok-my placilismy w zeszlym roku 35 zl od doroslego, 20 za synka a za roczna corke nic. Polecam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

no i zdradźcie jak wczasy się udały?

planujemy we dwoje pojechać nad morze. I zaczynam szukać miejsc.

Dwa lata temu byliśmy w ok. Łeby, więc tutejszy region mamy zwiedzony.

Planujemy przede wszystkim odpocząć, pozwiedzać okolice.

Będziemy mobilni.

Nie musi być blisko do plaży.

Standard pokoi może być tzw. średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...