Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Katar oddam całkiem gratis!


bratki

Recommended Posts

Kto chce mój katar? Oddam za friko. Słowo! Może nawet dopłacę.

 

Szef mojej koleżanki (notabene profesor medycyny) twierdził, że nieobecność w pracy tak naprawdę usprawiedliwiają tylko trzy jednostki chorobowe:

- zawał

- poród

- katar

 

I chyba skurczybyk miał rację.

 

Mam doooooość! :evil: O niczym nie mogę myśleć, bo o robieniu czegokolwiek z sensem, to zapomniałam już ze dwa dni temu. Z resztą infekcji sobie poradzę, ale to przeciekanie na środku twarzy i zatkane zatoki, to jakaś zemsta pierwotniaków jest! Brrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszel marki POCHP, polecany przez bardziej juz znana marke British American Tobacco

dosc duzo mnie kosztowal :roll: , wiec sie nie zastanawiaj tylko bierz jak daja :p :wink:

 

 

musisz koniecznie wprowadzic jakies zabezpieczenia w formie dobrego antywira , ale przede wszystkim znalezc zrodlo przeciekow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years później...
Darmo nie chce kataru bo mnie skarbówka będzie ganiała podatkami :) Ale wiem jak dziada załatwić :lol2: Zrób sobie inhalacje z tartej cebuli z 2-3 razu dziennie .Kup sinulan w aptece i możesz szykować dużo chusteczek do nocha .Katar będzie brał nogi za pas bardzo szybko .A zatoki oczyszczą się bardzo szybko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmo nie chce kataru bo mnie skarbówka będzie ganiała podatkami :) Ale wiem jak dziada załatwić :lol2: Zrób sobie inhalacje z tartej cebuli z 2-3 razu dziennie .Kup sinulan w aptece i możesz szykować dużo chusteczek do nocha .Katar będzie brał nogi za pas bardzo szybko .A zatoki oczyszczą się bardzo szybko .

 

myślę że po sześciu latach od wpisu katar już minął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Poszukaj w aptekach takiej butelki z nasadką do ciśnieniowego czyszczenia nosa roztworem soli fizjologicznych. Kosztuje ok. 50 zł a pomaga bardzo.

Ja tym oczyszczałem nos po operacji na przegrodę więc na zwykły katar da rade. Sinus coś się bodajże nazywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...