Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Inverno i Kuba z Tubądzina


Berolina

Recommended Posts

Najprawdopodobniej z tych kafli zrobię łazienki. Szukam inspiracji, przeszukałam całe forum i niestety znalazłam malutko fotek. Może ma ktoś jakieś aranżacje, np. z wystaw w sklepach, a jeszcze lepiej fotki swojej łazienki? W tym tygodniu wyruszę na jakieś poszukiwania i wstawię fotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również podobają się te kafelki :)

 

Odwiedź te strony a napewno znajdziesz ciekawe pomysły :)

 

http://www.cermag.com.pl

http://www.tubadzin.pl

 

Mam przygotowaną swoją aranżację, a właściwie kilka, z Inverno.

 

Postaram się cos wstawić :)

 

Te strony już przewertowane ;-) Aranzacje robiłaś sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam zrobioną łazienke w płytkach Inwerno. Wykorzystałam aranżacje z katalogu i wygląda to naprawdę bardzo ładnie. Przyznam jednak szczerze, że ciemne płytki i jasne fugi na podłodze i to jeszcze w łazience są szalenie pracochłonne. Woda z mydłem zostawia na nich ślad tak więc po każdej wizycie w łazience mojego dziecka mam tam co robić. Fugi natomiast mam zaimpregnowane i to był błąd, bo dużo łatwiej myje się nie impregnowane. Zdjęć dać nie mogę bo brak mi umiejętności w tej kwestii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam zrobioną łazienke w płytkach Inwerno. Wykorzystałam aranżacje z katalogu i wygląda to naprawdę bardzo ładnie. Przyznam jednak szczerze, że ciemne płytki i jasne fugi na podłodze i to jeszcze w łazience są szalenie pracochłonne. Woda z mydłem zostawia na nich ślad tak więc po każdej wizycie w łazience mojego dziecka mam tam co robić. Fugi natomiast mam zaimpregnowane i to był błąd, bo dużo łatwiej myje się nie impregnowane. Zdjęć dać nie mogę bo brak mi umiejętności w tej kwestii.

 

No i to mnie martwi, ta ciemna podłoga. W łazience zdecydowałam się na Kubę, bo myślę, że na tych płytkach nie będzie znać każdej kafelki.

 

W ubikacji na dole moim faworytem są właśnie inverno i tej podłogi się boję, chociaż z drugiej strony takie małe WC można przeżyć... No i sen spędzają mi płytki podłogowe do wiatrołapu i kuchni, bo chciałabym aby nie było z nimi dużo roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że na dużych powierzchniach często użytkowanych lepiej sprawdzają się na podłodze kafelki jasne i najlepiej w takich koloroch mieszanych (ciapka) Mało co na nich widać :)

 

Ja Inverno dam raczej do łazienki dla gości, ale napewno nie z jasną fugą na podłodze. Do naszej łazienki dam coś w kolorach Kuby, Naprawdę jest łatwiejsze w utrzymaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zagladalas do watku Piskoscha, oni maja piekna lazienke w Kubie.

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=18514&postdays=0&postorder=asc&start=0

p.s. ja mam tez Kube w malym kibelku, tylko nie bardzo jest co pokazac :oops:

 

Dziękuję już sobie pooglądałam, rzeczywiście jest fajna.

A dlaczego piszesz, że nie masz co pokazywać? A jak się je użytkuje? Mam nadzieję, że na podłogowych płytkach nie widać każdego pyłku? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, bo nie ma u nas nowoczesnosci. Wszystko proste i pewnie dla wiekszosci nudnawe.

Nie wiem jeszcze jak sie utrzymuje plytek w czystosci, bo nie mieszkam. Na razie wszedzie jest tyle kurzu, ze juz sama nie pamietam jak plytki wygladaly w sklepie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziecie klas Kube, to radzę się zastanowić jak układać płytki, bo one są z jednej strony ciemniejsze, z drugiej jaśniejsze.... u nas glazurnik tego nie zauważył i kładł jak popadło, co w sumie może i nie szkodzi, ale trzeba pomyśleć o tym zanim zaczniecie kłaść. Jeśli wybierzesz pilnować wzorku, to wtedy kontroluj czy glazurnik zawsze kładzie ciemniejszym od dołu.., czy jak już ustalisz z nim.... Nasz przegapił, bo na pierwszy rzut oka, te płytki nie maja wzorki..., a jednak maja..., bo to przechodzenie koloru z ciemniejszego w jaśniejszy – to tak samo jak wzór.

Widzę, ze u kolii tez nie było pilnowane.., tylko nie wiem czy było tak jak u nas przypadkowe, czy zamierzone, bo mojemu mężowi.., na przykład, bardziej się podoba, właśnie takie nie pilnowane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ

Ja mam łazienke w tych płytkach-INVERNO

Jesli chodzi o mnie to bardzo mi się podoba,nie mam jeszcze skonczonej wiec nie wiem czy jest sens wklejac,ale wiem ze jestescie ciekawi :lol: :lol: wklejam

http://img48.imageshack.us/img48/6639/img43411yg4.jpg

prysznic-wyłozony jasnymi kaflami w kwiatki-na zdjeciu nie widac

http://img120.imageshack.us/img120/5612/img43551io2.jpg

dzis skonczyli-prysznic ale nie zrobilam zdjec

tu ciekawostke powiem,nie kupowalam podłogi z tej serii, kupilam chyba z Grespani jasne kafle , bo ta ciemna i jedyna jaka proponuje Tubądzin dla mnie nie podobała sie,nie chcialam wogole zeby była ciemna! a ta ktora kupilam jest w kolorze tych jasnych,pasuje dlatego ze Tubadzin chyba zerżnął od grespani te kafle,wprowadził b.małe roznice w kolorze i we wzorach, no ale jest 3x tańszy :lol: Za podłoge płaciłam 80zł :evil: ale osiagnełam zamierzony cel.jak bedzie gotowa to wkleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...