Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no czesc kaska :) ja tego prawie bede sie jednak trzymac tak na wszelki wypadek - a wiesz wlasnie szukalam podobnego projektu na forum i znalazlam i tam ktos napisal ze to taka zwykla owczarnia - :roll: - no co prawda to prawda ale mi sie naprawde podoba - moze troche za dlugi jest ale nie dalo sie inaczej!@!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czesc kaska :) ja tego prawie bede sie jednak trzymac tak na wszelki wypadek - a wiesz wlasnie szukalam podobnego projektu na forum i znalazlam i tam ktos napisal ze to taka zwykla owczarnia - :roll: - no co prawda to prawda ale mi sie naprawde podoba - moze troche za dlugi jest ale nie dalo sie inaczej!@!

 

a olej gościa 8)

wam ma się podobać i już :D

ja z kolei usłyszałam, że nasza dachówka to taki "borcuch", ptak przeleci, nasra i będzię widac i ogólnie jest brzydka :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj KOLAKAO-powiem Ci ze Twoja wyobraźnia jest twórcza podobnie jak moja.J a tez już znalazłam miejsce na choinkę, nawet serwetki na wigilijny stół już sa wybrane w tonacji pozostałych dodatków. Jeśli chodzi o prąd, to my termin przyłączenia mamy na marzec 2008r. Póki co to będziemy działać na prowizorce ,na taryfie budowlanej. Co prawda ciut drożej ale przynajmniej zakład energetyczny nie stanie mi na drodze do moich marzeń :D .

Musimy sie nawzajem dopingować-będzie nam lżej. Zobaczysz jeszcze sobie będziemy składać życzenia świąteczne ze swoich domeczków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No olalam a jakze :lol: :lol: - mi sie podoba i juz - nawet ostatnio malza wujek wypowiedzial sie na temat naszego domu i co uslyszalam - bunkier, nie ma schodow na gore - be , nie ma uzytkowego poddasza - be, grafitowa dachowka- be, brame ktora zamowilam - brzydko wykonana, kurcze wiecej grzechow naszego domu nie pamietam, ale zwisa mi to i powiewa - a jeszcze zima nawije mi sniegu po same okna - powinno byc na wysokim podpiwniczeniu :o - no pojechal poprostu !

Ale moj malz powiedzial ze specjalnie dla niego gdzies z boku wylozymy sciane pobitymi talerzami i lustrami - huehuehuehue

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prąd, to my termin przyłączenia mamy na marzec 2008r. Póki co to będziemy działać na prowizorce ,na taryfie budowlanej.

 

ja nawet nie mam prowizorki bud prad ciagniemy od sasiada, dobrze ze to znajomy rodziny to nie ma problemu - ale jest pociagniety zwyklym przedluzaczem wiec pare urzadzen na raz podpiete i zarowka swieci jakby ledwo dyszala :lol: :lol: :lol: - ale jak bedzie trzeba pociagniemy gruby kabel i tez bedziemy tam mieszkac :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... ale sobie naużywałyście dziewczyny :lol: :lol: :lol: Ale co prawda - to prawda. Każdy buduje dom, który jemu samemu się podoba i nie jest ani troszkę wazne co mówią inni ! To nie ich marzenia się spełniają! :lol:

Takich malkontentów, jak Twój wujek Kolakao wszędzie wielu się znajdzie ale sądze, że to najzwyczajniej w świecie zawiść :roll: :o

 

No i ciemna ( moja prawie czarna ) dachówka jest jak najbardziej ok :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja też byłabym przerażona tą klamką :o To powazny zakup, dosć kosztowny na dodatek. Ma chronić nasz dom, wszystko co mamy. Pewnei doszłyby Ci koszty za montaż tej klamki :evil: :roll:

 

wiesz mayland nawet nie chodzi o koszt montazu klamki ale kurcze drzwi reklamowane jako super bezpieczne nie moga miec montowanych tak klamek - no i przyslali mi do zamontowania wkladki gerdy na zwykly klucz ktory mozna dorobic w kazdym punkcie - moze i sa ladnie wykonane ale jezeli chodzi o zabezpieczenia anty..... sa wg mnie do bani i tutaj dalam d.... na calej linii bo pytalam forumowiczow i niby bylo ok ale te klamki ktore do mnie przyszly po prostu mnie przerazily - i zreztgnuje z nich i wole stracic 300zl zaliczki niz dostac takie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao ja a propos tej rewelkacyjnej klameczki .... :o Jeśli o takim "incydencie" nie było mowy w ofrecie ( że będziesz coś musiała sama montować, że cosik Ci przyślą oddzielnie ) to możesz zarządać zwrotu tej zaliczki - oni nie wywiązali się/ złamali warunki umowy, jaką z nimi zawarłaś podpisując zamówienie.

 

A tak poza tą klameczką - miło spojrzeć, jak już zarys dachu widać :D :D :D

 

Ps. Śliczne te Twoje gwiazdeczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Monika

 

My też mielismy "dowcip" z klamką od drzwi zewn. Drzwi firmy Stolpaw, zamontowane chyba sierpień 2007, cena ok 3tys. Klamka co prawda była z montażem :wink: , ale atrakcje też były.

Dają do tych drzwi jakieś klamki podobno włoskie ale na 100% arcybadziew.

Po ok 2 tygodniach od montażu drzwi klameczka popsuła się w ten sposób, że nie mogliśmy wejść do domu. Na szczęście zapomniałam zamknąć okno.

Musze to zareklamować, ale po obsłudze przez pania z oknobud przytyk na ul lubelskiej ...odkładam to "na potem".

Kupiłam dobrą klamkę za ok 200 zł, ale ta pierwsza poodbijała ślady na drzwiach i ta nowa tego nie zasłaniała. Musiałam oddać.

aktualnie mamy klamkę z posocjalistycznych drzwi z bloku :wink: , ale chociaż działa.

 

Monika najlepiej spytaj u sprzedawcy po co Ci przysłali jeden element drzwi? skoro zamawiałaś całość.

 

odnośnie rolet

W końcu zamówiłam na klejowej , ale nie na wszystkie okna. Montaż w tym tygodniu.

Ściągnęłam "odrobikę" od Ciebie i na garażowym robimy kratę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...