Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Domek śliczny ! :)

 

No nie ! Następna kobita, która jak burza idzie do przodu :wink:

Muszę się chyba do Was dziewczyny na nauki przytarabanić :)

mayland, malmuc, kolakao, daggulka...... co za kobity :)

 

muszę chyba męża z budowy wygonić...... :lol:

 

kolakao, mimo, iż jesteś na wygnaniu to będę do Ciebie zaglądać......

 

ale jakie piękne to wygnanie........aż mi grzybami zapachniało....

 

Pozdrawiam

Graszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każdy z nas przejdzie taki etap :wink: Choć powiem szczerze, że z mężem obiecaliśmy sobie, że budujemy się tylko i wyłącznie pod warunkiem, że nie "zabierzemy" sobie wszystkiego i dom nie powstanie tylko i wyłącznie poprzez ciągłe wyrzeczenia :roll: Życie jest zbyt krótkie żeby sobie wszystkiego odmawiać = kosztem czegoś. Wybudować się zdązymy- najwyżej nie zrobię sobie marmurowych podłóg :wink: :lol: :lol: :lol: ( hueueue nawet mi się nie podobają ) i tym podobnych ale np. na wakacje zawsze pojadę. Ale to są kompromisy a nie wyrzeczenia :D

ot Reyzel, mądrego to i miło posłuchać :D :D

dokładnie tak samo sobie postanowiliśmy :D

 

hehe ... a ja juz myslałam, ze jacyś nienormalni jesteśmy - przynajmniej coponiektórzy z najbliższego otoczenia ( i nie tylko ) jawnie komentowali, że jak to - na wakcje, do kina, na zakupy ( ciuchy ) a przecież się budujecie ... !!

Oszaleć idzie z tą masą życzliwych nam ( budujących domy ) osób :roll: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytał Cie u Graszki, że przeczytałaś ją u Myland :lol:

i ja też nie mogłam sie oprzeć żeby tu do Ciebie się wpisać :lol:

a to dlatego, że ja sprowadzam sie do Rybnika :wink:

a bywam w Radomiu i okolicach bo rodzeństwo mojej mamuni tam mieszka i lubię tam jeżdzić, zwłaszcza na wieś :D

pozdr

 

No i jaki ten swiat jest maly :) - jak bedziesz w okolicach radomia to zapraszam w moje skromne progi , a ja do radomia ciagle probuje sie przyzwyczaic !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek śliczny ! :)

 

No nie ! Następna kobita, która jak burza idzie do przodu :wink:

Muszę się chyba do Was dziewczyny na nauki przytarabanić :)

mayland, malmuc, kolakao, daggulka...... co za kobity :)

 

muszę chyba męża z budowy wygonić...... :lol:

 

kolakao, mimo, iż jesteś na wygnaniu to będę do Ciebie zaglądać......

 

ale jakie piękne to wygnanie........aż mi grzybami zapachniało....

 

Pozdrawiam

Graszka

Graszka ty meza na wygnanie nie skazuj bo bez meskiej reki ciezko i nie ma czasu na glupoty - cos my o tym wiemy chociaz takie dzielne z nas kobietki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinował :lol: :lol: Dobrze, że wymieni Ci tę dachówkę. To sie liczy!!!

COŚ w tych naszych stronach jest niebardzo z pokryciem dachowym. Ja miałam problemy z blachą, Ty znów z dachówką :-? Coś ciągle szwankuje :-?

 

Aaaa sprzedałam dzis stemple z Anonsów :wink: :lol: Klinkier poszedł kilka tygodni temu :lol: Zostaly mi jeszcze gary stropowe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko sfięta ... Kolakao - co to za idiota Ci się z tego Braasa przytrafił ??? :evil:

No nie dziwię się, ze mało furii nie dostałaś... a gość chyba z deczka przesadził idąc w zaparte z tą swoją idiotyczno- kretyńską wersją :o :o :o

Dobrze, ze koniec końców tę dachówkę wymienią :-?

 

To fakt wymiana zapewniona ale podejscie tragiczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Monika

 

Montowali Ci już rolety?

 

Jeśli nie to baaardzo zwróć uwagę na montaż. Moim zdaniem ....średnio dokładny. Najlepiej zaopatrz się w dobrą poziomicę.

 

pozdrowienia,

Iwona

ooooo dzieki bardzo - wlasnie dzisiaj maja je montowac a jakze zaraz pojade i przekaze malzowi bo on ma nadzorowac ze tak powiem - juz jezdzilam do metrolu i rozmawialam z szefem odnosnie sposobu zamontowania skrzynek - chcieli przerwe pomiedzy wiencem a skrzynka wypelnic zaprawa - ciekawe jak chcieli w ta szparke nawciskac tej zaprawy :o :roll: - i zazyczylam sobie tam pianke niskoprezna zobaczymy jak to dzisiaj bedzie wygladac :roll: :roll: :roll: ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no.... efekty wizualne ewidentnie wskazują na zleżenie i obtarcie się od słonca .... :o :evil:

Kiepsko w takim razie widzę kwestie gwarancyjne, jakie daje Braas, skoro od słonca i kurzu tak dachówka się niszczy... 8) :o

Głupki skonczone :wink: :wink: :wink:

 

Dokladnie - zaskoczylo mnie ze niby profesjonalny przedstawiciel opowiada taaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie glupoty i mowi o tym bardzo przekonujaco!!!!!! A nie potrafi zwyczajnie powiedziec i przyznac sie ze transport dachowki byl zle zabezpieczony!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...