Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WOW! kolakao masz juz dachówke na dachu!

Pięknie wygląda! :)

Moja jeszcze leży w paczkach, ale po Twoich przejsciach z Braasem muszę uważać na kurz, słońce, wiatr itp bo może sie odbarwi i stanie sie.... zielona? :roll: :wink:

 

Jaką masz długość okapów?

 

Aha uwazaj bo nigdy nie wiadomo co zostanie wskazane :lol: :lol: :lol: -

 

A okapy w rzucie poziomym wystaja mi na 1m - tak chcielismy zeby jakies proporcje byly zachowane bo inaczej moglaby rzeczywiscie niezla stodola wyjsc - zarowno ekipa od wiezby jak i dekarze chcieli nam je obicnac - ze za dlugie!!! troche sie martwimy zeby nam slonce dobrze wpadalo przy taaaaaaaaaakich okapach ale mysle ze bedzie dobrze!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie!!!!!! Jak już są okienka na miejscu, to dom - wreszcie jak dom wygląda, no nie ?? :D :D :D

Grudzień jest w zasięgu ręki :wink: :D :D

 

No od razu sie ladniej zrobilo to prawda - jeszcze nie mamy rolet bo okazaly sie za szerokie :o :roll: i przyjada w przyszlym tygodniu, ale jak mi nie podlacza pradu to nici z Grudnia :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -, niestety!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie!!!!!! Jak już są okienka na miejscu, to dom - wreszcie jak dom wygląda, no nie ?? :D :D :D

Grudzień jest w zasięgu ręki :wink: :D :D

 

No od razu sie ladniej zrobilo to prawda - jeszcze nie mamy rolet bo okazaly sie za szerokie :o :roll: i przyjada w przyszlym tygodniu, ale jak mi nie podlacza pradu to nici z Grudnia :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -, niestety!!!!!!!

 

No a teraz skąd bierzecie prąd ?? I nie można potem tego kontynuować ?? Przecież można założyć podlicznik i jakoś przeczekać do chwili kiedy Wam ten nieszczęsny prąd podłączą ... :roll:

Przecież ten miły sąsiad chyba bie będzie miał nic przeciwko ? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz skąd bierzecie prąd ?? I nie można potem tego kontynuować ?? Przecież można założyć podlicznik i jakoś przeczekać do chwili kiedy Wam ten nieszczęsny prąd podłączą ... :roll:

Przecież ten miły sąsiad chyba bie będzie miał nic przeciwko ? :D :D :D

 

Ten mily sasiad nie mialby nic przeciwko temu, ale aktualnie jestesmy podlaczeni do niego zwyklym przedluzaczem wiec moc jest kiepska - jakbysmy chcieli sie do niego podlaczyc na cala zime to musimy kupic gruby pozadny kabel za ktory musielibysmy zaplacic ok 3000 zl bo do sasiada mamy ok 170m :o :o :o - i sie zastanawiamy co zrobic???!!!

jak na razie czekamy - byc moze nam podlacza - ale nic pewnego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... 170 m to faktycznie trochę jest :-? Trzymam mocno kciuki, żeby się z tym prądem udało 8)

 

A w kwestii łażenia po dachu Kolakao - mrozi mnie jak widzę cosik takiego :o :o :o Ale, tak na marginesie, sama lepsza nie jestem :lol: :lol: Bo wiesz, że dla oglądających zawsze jest to gorszy widok, niz dla tych co to się gdzieś po tych wyżkach wspinają :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz tempo na budowie! Już i okna są! :)

Ładny kolor. Czy dwustronny, czy od środka białe wybrałaś? Czy to sa te okna z takimi panelami w dolnej cześci? (kiedys wklejałas fotke) Hmmm, zaczynaja mi sie podobać... :)

 

A okapy rzeczywiście dłuugie. U mnie wystaja teraz na ok 90cm, ale pójda do przyciecia.

Ale patrząc na Twój dom nie wydaja sie zbyt długie, czyli proporcje zachowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz tempo na budowie! Już i okna są! :)

Ładny kolor. Czy dwustronny, czy od środka białe wybrałaś? Czy to sa te okna z takimi panelami w dolnej cześci? (kiedys wklejałas fotke) Hmmm, zaczynaja mi sie podobać... :)

 

A okapy rzeczywiście dłuugie. U mnie wystaja teraz na ok 90cm, ale pójda do przyciecia.

Ale patrząc na Twój dom nie wydaja sie zbyt długie, czyli proporcje zachowane.

 

Mikazuu ty oczywsicie konkretne pytania :) - kolor w srodku bialy, a okna z panelami - bardzo mi sie podobaly - ale niestety nie dopatrzylam dokladnie jak beda zamontowane rolety zew wiec teraz przyczepili mi do bokow okien prowadnice - brazowe ktore troche szpeca :x :cry: - ale juz stwierdzilismy ze nie ma tego zlego........ - damy rade !!!!!

 

No okapy sa dlugasne ale tez mi sie podobaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi dachowkami to bryndza. Ja juz slyszlam rozne zle opinie o Braasie, w tym skladzie gdzie my zamawiamy dachowke odradzali nam z tego wzgledu ze nie realizuja w terminie zamowien, a ten sklad - Ambit jest jednym z najwiekszych centrow dachowych w 3miescie i zamowieni amaja duze i przestali handlowac z Braasem. Dobrze ze Wam wymienili.

Ja juz od jakiegos czasu sledze Twoj watek, podoba mi sie Wasz projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie a dopiero teraz sie ujawnilas - a jezeli chodzi o dachowke to wlasnie dzisija rozmawialam z moja siostra i mowila mi ze jej szef po 10 latach lezenia dachowki na dachu wymmienia ja bo peka - badz tu madra i pisz wiersze - ja ze tam powiem mam pozamiatane, kupiona prawie zalozona wiec taka zostanie - a czy byla to sluszna decyzja okarze sie za pare lat - niestety - oby nie wczesniej :)!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...