Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chciałam się tylko zapytać: Kto Ci pozwolił mnie przegonić?????????????!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

:wink: :wink: :wink:

No bardzo fajnie zaczyna to wyglądać, naprawdę się cieszę :D

A co do dachówki, to nam przy rozładunku potrzakali paletę gąsiorów, ale bez szemrania wymienili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jezdzimy i ogladamy drzwi garazowe- kto lepszy Horman czy Wisniewski??? - cenowo podobni

 

Cześć Kolakao :D

My wybralismy Wiśniowskiego ( obydwie bramy ) - podobno lepiej ocieplona ta brama. A ceny jak sama zauważyłaś - podobne :)

Na tę pierwszą, która jest już założona jakieś 2 m-ce nie mozemy narzekać - wszystko jest z nią ok ( co prawda to tylko zwykła brama uchylna - nie wiem jak będzie z panelową :wink: )

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie Kolakao :-? 8) :

Po pierwsze proszę się wziąć w garść, uśmiechnąć i powiedzieć sobie ( z całym przekonaniem :D :D ) , że grudzień jest w zasięgu ręki - jeśli przestajesz w to wierzyć to wtedy wszystko się wali ...

Po drugie - złodziejom obcinałabym nie tylko ręce :evil: :evil: Sama niestety kilka razy przechodziłam takie sytuacje ( niestety zdarzyły się też zdecydowanie bardziej kosztowne :( ) i wiem, że szlag może trafić na miejscu, jak widzisz że ktoś zabrał Twoją własność... Musisz nad tym przejść do porządku dziennego i nie zadręczać się tym, bo tylko zwariujesz a w niczym Ci to nie pomoże ....

Po trzecie - brawo dla firmy z którą współpracujesz a propos dachu ! :wink: A dachówkę możesz sprzedać ( jako lekko uszkodzoną, z pewnością znajdzie się jakiś chętny!!! ) i w ten sposób zrekompensujesz sobie tę ***** kradzież!

Po czwarte - jako zadośćuczynienie dla swoich własnych zszarganych nerwow przez handlowaca z Braasa - napisałabym grzeczne ale stanowcze pismo i wysłała do odpowiedniej osoby ( centrali ?? Dyrektora Przedstawicielstwa regionalnego ??? Pewnie lepiej do Centrali ) - jeśli będą chcieli ( a powinni ) to wyciągną odpowiednie konsekwencje w stosunku do tego palanta :evil: 8)

Po piąte ... Będzie dobrze :D Zobaczysz. Tylko uwierz w to !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Reyzel za slowa otuchy i posta - zawsze to lzej czlowiekowi jak ktos przetlumaczy pare rzeczy - tak jak wlasnie ty to zrobilas - nad kradzieza juz przeszlam do porzadaku dziennego bo coz innego mi pozostalo, przeciez nic mi nie da uzalanie sie nad tym co sie stalo, a jezeli chodzi o przedstawiciela to poczekam az skoncza mi dach i rozlicze sie z firma ktora mi to sprzedaje :) z przyczyn oczywistych!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka kolakao :)

Alarm to mus :roll: Jak tylko zamkniemy dom (może ja naiwna jestem, ale mam nadzieję, że jednak będziemy mieli ten dach WKRÓTCE) to od razu montujemy alarm, z resztą bank tego wymaga i już. Za dużo już zainwestowane, żeby dawać szanse złodziejom :evil:

U nas nawet spokojna okolica, ale licho nie śpi :roll:

Głowa do góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi z powodu kradzieży. Z tym ucinaniem rak to dobry pomysł. Pewnie niebawem bedzie w Anonsach do kupienia w okazyjnej cenie... :evil:

 

Z terminami tak już widac jest, że sie same przesuwają. Ale stwierdzam, ze jak nie planuje to lepiej to wszystko wychodzi :lol:

Trzymaj się i dalej pilnuj tego grudnia. Skoro ja w tydizęń zrobiłam tynki i wylewki to Ty tym bardziej :lol: A reszta poleci z górki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam mayland ale tu trzeba uderzyc do kogos u gory - a tu mam male problemy - cos probuje - ale wiesz jak kogos nie znasz osobiscie tylko ma to byc znajomy znajomego to ludziom nie zalezy za bardzo - wiesz jak jest - gdyby to mialo byc dla kuzyna to spr pewnie bylaby do zalatwienia ale jak to jest zalatwianie dla kolezanki od znajomego ktory zna dyrektora - no to juz jest gorzej!!!!!!!1

Zobaczymy, byc moze kto wie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...