Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do -Budowanie czas zaczac :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czesc

 

 

Pan ktory mial klasc klinkier odroczyl sie do nastepnego poniedzialku - kolejny niepowazny jakis - zastanawiam sie czy jeszcze go robic w tym roku - chociaz teraz biora za wmurowanie jednej cegielki 1,50zl to pewnie w przyszlym roku bedzie za 2,50zl i tylko dlatego chcialabym zrobic to w tym roku!!!!!!

 

 

ja robiłam teraz płot z klinkieru i płaciłam 2 zł za wymurowanie cegły, czyli drogo.

Wcześniej umawialiśmy się z trzema fachowcami, ktorzy brali po 1,5 zł za cegłę i zaden nie przyszedł.

Wydaje mi się że to dobry pomysł wymurować w tym roku i mieć problem z głowy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celtorek daj mi namiar na tych fachwocow - ladnie zrobili ?????? - moze oni jakis termin beda mieli - zadzwonie - bo ten zaczyna mnie denerwowac :evil: :evil: - ale ladnie robi :cry: :roll:

 

a jezeli chodzi o metrol to mialas swieta racje - jak dla mnie partacze pierwszej rangi - tragedia!!! Nie moge sie doczekac kiedy wreszcie bede ich miala z glowy1!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

murowanie klinkieru 602 541 735. Cegle wymurowali ładnie i szybko. Przychodzą do roboty na 7 rano punktualnie. No ale coś za coś-wszystko wychodzi dość drogo.

Jak chcesz to podjedź do mnie na działkę i zobacz. Za kadexem jest przejście dla pieszych, pulsujące światło pomarańczowe i trzeba skręcic w prawo. od kieleckiej ok 250 m.

daszki umurowali zdecydownie gorzej

Oni też murowali częśćelewacji we wsoli, tam gdzie handlują cegłą klinkierową.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

metrol to jak dla mnie partacze pierwszej rangi - tragedia!!! Nie moge sie doczekac kiedy wreszcie bede ich miala z glowy1!!!!!!!!!!!!!!!!

 

TAK to brudasy i fajansiarze. "uwielbiam" ekipy którzy za dzień pracy liczą sobie spore kwoty a butelki po wypitych napojach rzucają po działce i KILKA innych rzeczy też. No i ich profesjonalizm POZOSTAWIA WIELE do życzenia.

 

Metrol to rolety na klejowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

murowanie klinkieru 602 541 735. Cegle wymurowali ładnie i szybko. Przychodzą do roboty na 7 rano punktualnie. No ale coś za coś-wszystko wychodzi dość drogo.

Jak chcesz to podjedź do mnie na działkę i zobacz-Kierzkowska 17. Za kadexem jest przejście dla pieszych, pulsujące światło pomarańczowe i trzeba skręcic w prawo. od kieleckiej ok 250 m.

daszki umurowali zdecydownie gorzej

Oni też murowali częśćelewacji we wsoli, tam gdzie handlują cegłą klinkierową.

pozdrawiam

 

celtorek bardzo ci dziekuje - zadzwonie i zapytam - a noz widelec - jak bede kiedys przejezdzac kielecka to podjade :) - jakby ci sasiedzi powiedzieli ze krecila sie tu jakas babka stara czerwona skoda kombii to ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

 

Jeśli masz bliżej to oni murowali też ogrodzenie przy ulicy Idalińskiej lub grzebieniowej.

Tj ze słowackiego skręcasz w idalińską i jedziesz "spory kawałek", w miarę możliwosci prosto. Po drodze mijasz kościół po prawej str, dalej jest bar rożek i za ok 100-200m po lewej stronie jest płot z czerwonego klinkieru, dom w oddali ok 50 m od ulicy. Wytłumaczenie drogi "ciut" mętne ale powinnaś znaleźć.

Cały czas się jedzie drogą asfaltową.

 

My jeszcze w tym roku zamierzamy zrobić dach, tzn mamy umówionego fachowca na połowę listopada. Mam nadzieję że przyjdzie.

Mielismy też umówionego fachowca do ocieplania elewacji, no ale ten nie przyszedł. Stwierdził, że ....wyjeżdża do Niemiec :wink: i dlatego nie przyjdzie.

 

A szukam jeszcze kogoś do zwykłych tynków cem-wapiennych, niezbyt drogiego, bo chcę tynkować tylko garaż i pom gosp. Może masz kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to juz blizej mojej dzialki ta idalinska :)

poszukam :) dzieki bardzo!!!!!!!!!

Jezeli chodzi o tynkarza to jest bardzo tani 8zl ale nie polece ci go bo trzeba go lapac z rana przy domu zeby nie poszedl gdzie indziej :lol: :lol: :lol: - niesolidny jezeli chodzi o termin - ale jak juz jest to robi jak szalony - naprawde - ale zlapac go jest juz trudniej - to byl ojciec kolegi mojego szwagra i tylko ten kolega go motywowal zeby do nas przychodzil a i tez bylo krucho, doslownie przed 7 stalismy pod jego domem zeby nie pojechala gdzie indziej :evil: :lol: :evil: :lol:

a moi tynkarze dopiero wchodza od poniedzialku i beda wolni gdzies za 2 tygodnie i nie wiem jeszcze co oni za jedni i jak pracuja :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to juz blizej mojej dzialki ta idalinska :)

poszukam :) dzieki bardzo!!!!!!!!!

Jezeli chodzi o tynkarza to jest bardzo tani 8zl ale nie polece ci go bo trzeba go lapac z rana przy domu zeby nie poszedl gdzie indziej :lol: :lol: :lol: - niesolidny jezeli chodzi o termin - ale jak juz jest....

 

rewelacja :lol:

 

Chyba znalazłam jakiegoś tynkarza, ale to raczej taki nadajacy się do otynkowania pom gosp, czyli dla mnie może być tzn mam nadzieję że może być.

Czekam z utęsknieniem na dzien, w którym nie będę potrzebowała żadnego fachowca.

 

Fajnie Wam wyszedł dach. Jest dobrze przysadzisty.

Jaką robisz podbitkę tzn pcv czy drewno?

Ja myślę o drewnie , ale myśl o jej malowaniu :-? mnie przytłacza.

Wiesz już ile bedziesz płacic za jej wykonanie?

pozdrawiam,

Iwona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką robisz podbitkę tzn pcv czy drewno?

Ja myślę o drewnie , ale myśl o jej malowaniu :-? mnie przytłacza.

Wiesz już ile bedziesz płacic za jej wykonanie?

pozdrawiam,

Iwona

 

Podbitke bede miala z pcv - moj szwagier znalazl taka ladna drewno pochodna - no taka zloty dab troche - wlasciwie to ciezko powiedziec - ale efekt mi sie podoba - bardzo ladnie wyglada po zalozeniu pod dachem - nieco mniej ciekawie wyglada w sklepie, nawet calkiem nieciekawie, jakbym ja zobaczyla na polce w sklepie nawet bym sie kolo niej nie zatrzymala ale zobaczylam ja na zywo i jest bardzo ladna - zrobie jutro zdjecia i ci pokaze - mur beton nie zachwyci cie :lol: :lol: ZAKUPIONA W AMAROLU (SKLEP NA GOLEBIOWIE KIERUNEK RAJEC-chyba nie pomieszalam nazwy sklepu)- no wlasnie nie wiem kto mi ta podbitke ma robic i nie orientuje sie w cenie - jeszcze tak dokladnie nie wiem jak ma byc przybita - na pewno pod skosem nie prostopadle do sciany - ale nie wiem czy ma byc widac krokwie - czy tez je zakryc :roll: :roll: :roll: :roll: - no i mam dylemat, wiec chyba poczekam do wiosny z tym tematem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...